Vazelína: využívání zdravotnických a kosmetických produktů


Vazelína: využívání zdravotnických a kosmetických produktů

Natural Vazelína - směs, která se získá z rafinace ropy a je používán jako v kosmetice a ve farmaceutickém průmyslu. Jeho složení se může měnit v závislosti na procesu, ale vazelína, což všichni víme - velmi rafinovaný - používá se pro pleťové vody, hydratační a lubrikační činidla, a jeho složení je přidán do mnoha kosmetických přípravků. Objevte mnohostranné Používejte vazelínu pro krásu a zdraví v tomto článku dnes!

Charakteristika vazelíny

Existuje mnoho způsobů, jak používat vazelínu pro zdraví a krásu a vy jste nyní přesvědčeni o tom. Zatím však velmi málo lidí zná původ a způsob získání tohoto produktu.

Je dobře známo, že vazelína je produkt získaný z oleje. Je tvořena "mícháním" páry s parou a filtrací při vysokých teplotách. To znamená, že jde o polotuhou směs uhlovodíků pocházejících z organických zbytků různých původů.

I když to může zdát trochu divné, doporučujeme použít produkt získaný z oleje na kůži a ve zdravotnictví obecně, i když to ve skutečnosti má mnoho ochranné vlastnosti pro tělo jako projde velmi intenzivní proces čištění , a proto zdraví nepoškodí.

Díky své husté konzistence, vazelína dobře hodí k ochraně pokožky, zejména pro velmi citlivou pokožku, jako jsou rty.Používá se také jako přírodní složka v různých mastich. Lze je aplikovat v létě av zimě vytváří vazelínu jakousi ochrannou "bariéru" od tepla, chladu a větru.

Z tohoto důvodu je vazelína považována za jeden z hlavních pomocných prostředků krásy, které by měla každá žena držet doma nebo v peněžence. Má nekonečný počet způsobů použití, navíc je cenově dostupnější než většina pleťových a kosmetických prostředků prodávaných v obchodech.

Použití vazelína pro zdraví a krásu

 • To je výborný balzám na rty: Naneste malé množství vazelíny na rty kdykoliv během roku, k jejich zmírnění, pokud jsou popraskané před zimou, nebo mokré, pokud jsou příliš vysuší za vliv slunce v létě. To také poskytuje okamžitý lesk.
 • To je velmi dobrý krém na ruce a nohy: lze použít ke změkčení a hydratují rozpraskané paty, s drsným povrchem, ruce a nohy. Aplikujte vazelínu na vaše ruce nebo nohy kruhovým pohybem a následně noste rukavice nebo ponožky pro efektivnější výsledky. Nechte, aby zůstala patnáct minut, dokud nebude dobře absorbována a nepronikne do kůže. V případě potřeby je opláchněte teplou vodou. Vaše pleť bude určitě měkčí a hladší.
 • Toto je alternativní prostředky pro odstraňování make-up: vazelínu může dokonce odstranit nepromokavé řasenky, s výjimkou zklidňujícími účinky na podráždění kůže způsobené make-up v citlivých oblastech kůže, jako je například kolem očí.
 • Tato hydratační lotion: působí vazelínu na tělo po koupání, aby si užívala měkkou a vlhkou pokožku.
 • To znamená, že pro loupání kůže: když smícháte trochu vazelíny se dvěma lžícemi cukru nebo soli, můžete si vytvořit domácí, domácí tělový peeling, který by měl být použit na těle nebo obličeji. Tento křovin lze také použít k odstranění mrtvých kožních buněk rtů. Aplikujte křidélko na tělo v kruhových pohybech a nechte to tak během několika minut. Po chvíli použijte starou zubní kartáček pro odstranění křoviny z kůže, což způsobí, že kůže bude ještě mírnější.

 • hydratuje pokožku po odstranění chloupků: bez ohledu na to, které používáte vosk nebo břitvu na odstranění nežádoucího ochlupení, kůže na nohou se může stát velmi suché a popraskané. Abyste tomu zabránili, můžete použít tenkou vrstvu vazelíny na požadovanou oblast pokožky a nechat ji vyschnout ve vzduchu. Kůže bude hladká a zvlhčená.
 • lze použít jako červenat: mix trochu rtěnku s vazelínou a připravit svou vlastní barvu, která zůstane i nadále na tvářích a bude udržitelné po mnoho hodin denních aktivit.
 • pomáhá udržet vůni po dlouhou dobu: sprej parfém na zápěstí dozadu, naneste tenkou vrstvu vazelíny. To pomůže vůně zůstat stabilní po celý den.
 • Chrání pokožku hlavy z barev na vlasy: použít malou vazelínu okolo linie vlasů (kde vlasy začíná u hlavy, krku, v blízkosti uších a kotlety, atd), a to nejen, aby se zabránilo tvorbě skvrn na kůži, ale také, aby se zabránilo alergickým reakcím může být způsobeno barvivem.
 • Můžete jej použít jako klimatizaci: Po umytí vlasů pravidelným šamponem naneste na pokožku hlavy trochu vazelíny, nechte ji několik minut a pak opláchněte.

 • Skryje konce vlasů: Pokud na konci řezaných vlasů aplikujete malou vazelínu, můžete tento nezajímavý problém skrýt.
 • Lze použít ve spojení s činidly pro automatické opalování: na suchou pokožku použijte malou vazelínu před použitím obvyklého auto-maziva.
 • Pomáhá obočím a obočím : Pokud jde o obočí, vazelína pomáhá jim dobře hydratovat a stejně jako s řasami, vazelína jim pomáhá růst rychleji a silněji. Před spaním naneste vazelínu na řasy a obočí.
 • Pomáhá lépe pečovat o kutikuly: aplikujte vazelínu na prsty a nehty několikrát denně a bude vám to snadněji pečovat o ně.
 • Vhodná pro masáž: Vazelína je vhodná pro pomoc při odpočinku a současně na zvlhčení těla. Aplikujte malé množství na tělo a masírujte kůži kruhovým pohybem od hlavy až k patě.
 • Může být dobrým základem pro oční stíny: aplikujte vazelínu na oční víčka před použitím očního stínu a váš make-up bude trvat déle a bude vypadat světlejší. Použijete-li vazelínou samotnou, může vytvořit jasnější vzhled.
 • Může pomoci odstranit těsný kroužek: Pokud nemůžete prsten odstranit z prstu, například otok, aplikujte malou vazelínu. Pomůže vám snadné odstranění prstence a nebudete muset vynaložit velké úsilí, přestože se můžete vyhnout poškození prstu.
 • Pomáhá vymýtit jizvy:vazelína lék je obecně známý jako lék na ránu a je používán po jiném druhu operace. Může se také použít k ochraně a ošetření kůže po tetování.

Obrázky s laskavým svolením: Ishikawa Ken, Istolethev, Sung Sock, WeFhotographer a Christina Xu.


Přírodní metody čištění tlustého střeva

Přírodní metody čištění tlustého střeva

Denně stále více lidí trpí poruchami funkce střeva . Nejběžnějším důvodem je podvýživa. Vzhledem k tomu, že tlusté střevo je součástí střev, jedná přímo o proces trávení jídla. Role tlustého střeva Ve skutečnosti je hlavní funkce dvojtečky velmi jednoduchá. Je umístěn na samém konci střeva, a proto se stává posledním bodem, kam se potravina dostává před odchodem z těla.

(Lidových opravné)

Proč se moje prsa pečou a bolem?

Proč se moje prsa pečou a bolem?

Vaše prsa mohou péct a zranit z mnoha důvodů, a když byste měli vždy nejprve navštívit svého lékaře, aby zjistili, jestli nemáte žádné vážné problémy v tomto článku budeme diskutovat o možných příčinách nepříjemných pocitů , které mohou souviset s alergiemi, hormonálními změnami a růstem. Také se podělíme o recepty některých přírodních prostředků.

(Lidových opravné)