3 Překážky na cestě k úbytku hmotnosti


3 Překážky na cestě k úbytku hmotnosti

úbytek hmotnosti. Pro některé lidi je hlavním cílem v létě nejúčinnější demonstrace bikin. další lidé, na druhou stranu, nemusíte zhubnout pro krásu a zdraví, a všichni víme, že to není vždy snadné ...

Hledáme nejlepší dieta, která poskytuje základní vitamíny a živiny. Snažíme se eliminovat všechny ty potraviny, které jsme opravdu rádi: sladkosti, limonády, potraviny bohaté na tuky ... My platnost sami dělat cvičení každý den, a navíc Hodně lidí to bez podpory rodinynebo společnosti, která vyniká ideálem krásy, ale neocení tvrdě usiluje o jeho dosažení.

Dnes budeme diskutovat o psychologických problémech, které je třeba řešit, když se snažíme zhubnout.

1. Nedostatek podpory rodiny a přátel

"Dnes jsem se posadil na dietu, aby zhubla," říkáme. A všimli jsme si, jak naši partneři, rodiče nebo přátelé zvedají obočí jako gesta skepticismu. Možná už to od vás mnohokrát slyšeli, ale nevšimli si, že jste ztratili váhu a jak se vaše postava změnila.

Většina lidí obvykle nebude respektovat vaši dietu. Zatímco jiní jedí hamburger, máte na talíři užitečný salát, který dělá vtipy a urážlivé komentáře. Jak se vám to může vzdát?

  • Pokud máte jasný cíl, sledujte ji. Chcete zhubnout, a ne něco jiného, ​​takže musíte nainstalovat ochrannou stěnu, abyste se ujistili, že negativní komentáře neovlivní vás.
  • Sledujte dietu každý den s optimismem. Pokud ostatní vidí, že jste spokojeni, budou vás respektovat. Uvidí-li vaše pochybnosti nebo utrpení, je vysoká pravděpodobnost, že nakonec bude slyšet takové poznámky jako: „copak nevidíš, že není schopen to udělat?“, „Je to proto, že nemají dostatek vůle ...“
  • slyšení tyto výrazy jsou pevné. Jasně uveďte svůj účel: chcete zhubnout a uděláte to s nejlepší motivací a takové komentáře nejen nepomáhají, ale také způsobují bolest. Tak jim řekněte všechno.

2. "Ale vždycky jsi byl trochu hladký ..."

Mnoho lidí má více kilogramů extra než ostatní, kvůli genetickým příčinám. To je také komplexní aspekt, který musíme pochopit. Někdy se rodina zvykne na náš vzhled, považuje to za normální a nerozumí tomu, že obezita je vážným zdravotním problémem.

Budeme-li „léčit“ pro ty kila navíc jsou rodinné zvláštnosti, bude jídlo i nadále dominovat naše životy, budeme udržovat návyky a životní styl, který viděl domů, protože se zdá, že normální ... To vše nás pohání nebezpečný a nebezpečný kruh.

Takže když se konečně rozhodnete sedět na dietu pro hubnutí, budete muset čelit divu rodiny. "Proč? Vždy jsme to byli. "

Je třeba jednat opatrně. Nikdy nedovolte, abyste byli pod vlivem lidí kolem sebe, když máte cíl, zvláště pokud je tento cíl zaměřen na zdraví.

3. Nenechte se oklamat zavádějící ideály krásy

se snaží zhubnout, mnoho žen představuje štíhlé tělo, které vidí v časopisech nebo v televizi. Měli bychom mít na paměti, že za těmito obrázky je často skrytá falešnost, od kosmetické chirurgie až po retušování fotografií s aplikací Photoshop. Musíte být opatrní a brát v úvahu následující skutečnosti:

  • Vaše tělo je jedinečné a měli byste se naučit milovat sebe jako vy. To neznamená, že musíte sednout rukou, pokud máte nadváhu. V žádném případě. Je nutné přijmout určitá opatření pro dosažení váhy, která vám umožní žít zdravý a vyvážený život.
  • Je důležité být optimistický o dietě pro hubnutí, abyste si byli jisti, že dosáhnete svého cíle a vyhazujete další kilo. Měli byste však mít na paměti i další faktory. Existují lidé, kteří jsou ve stravě, ve skutečnosti se cítí negativní a napjatý a tento proces jim způsobuje mnoho utrpení.
  • Tyto psychologické faktory je třeba dbát. Všichni musíme dodržovat dietu, ale je také důležité, abychom se postarali o emoční zdraví.
  • Nikdy se nesnažte zhubnout, abyste měli dokonalé tělo. Nebuďte v pokušení najít "ideál krásy". Existují některé genetické faktory, které se nemůžete vyhnout. Pokud jste malí, pokud máte široké boky nebo velké kosti, nemůžete je změnit, bez ohledu na to, kolik úsilí vynaložíte. Je nesmírně důležité si uvědomit zvláštnosti struktury těla a hledat v něm ideální hmotnost, aby bylo dosaženo dobrého zdraví.
  • Pokud už máte ideální váhu a žádné zdravotní problémy, užijte si své krásy. Není nic atraktivnějšího než šťastná žena, která se usmívá a vydává optimismus.


Saláty pro hubnutí, triků a recepty

Saláty pro hubnutí, triků a recepty

Calatna hubnutí dieta na hubnutí - vynikající způsob, jak bojovat s obezitou. Rafinovaná směs zeleniny, luštěnin a ovoce, vás naplňuje nejen s vitamíny a antioxidanty, které jsou tak v případě potřeby svého těla, ale také pomáhá udržovat zcela zdravé a správné výživy, takže si můžete přijít o několik kilokramiv týden po týdnu.

(Ztráta váhy)

Hubnutí tonikum s citronem a kurkumou

Hubnutí tonikum s citronem a kurkumou

Tato ztráta hmotnosti tonikum s citronem a kurkumy - přírodní léčiva, která se stala populární, protože je velmi užitečné pro tělo a podporuje hubnutí. Možná není to zázračný lék, který pomůže zhubnout v některých velikostech, nicméně ti, kteří testovali, říkají, že tento tonikum skutečně zlepšuje metabolismus a umožňuje vám ovládat hlad.

(Ztráta váhy)