Tvůj syn je nejdražším pokladem


Tvůj syn je nejdražším pokladem

Syn je pokladem pro nějakou matku nebo otce.Vidí se v sobě, ale v novém těle. Rodiče se budou snažit, aby vyrostli statečný mladý člověk, který bude šťastný a připravený udělat radost ostatním.

Všechny děti jsou důležité a cenné bez ohledu na pohlaví. Chlapci nebo dívky - na tom nezáleží, musíme je milovat a učit je stejným způsobem.

Nicméně, charakter mladého chlapce může být velmi odlišný a obvykle trvá více času, než pochopit, na čem záleží.

Děti - to nejsou vždy přesné kopie jejich rodičů. Mají svůj vlastní charakter a mysl,je musíte naučit, jak být zralý, šťastný a zodpovědný za vaše jednání.

Naučte se, jak to udělat.

Pokud máte syna, problémy a strategie ve výuce

Chceme vám připomenout, náhodně zachycených genderové stereotypy - vzdělávání a chlapci a děvčata vykonávat stejně nezbytné.

Tipy, které vám dnes chceme dát, závisí výhradně na potřebách každého dítěte, ale poskytují některé základní prvky, které vám pomohou a vedou správným směrem.

Nikdy nenechte svého syna být nejsilnějším, nejinteligentnějším a nejchytřejším. Naučte se být pouze "sami".

Jak jsme již zmínili, jednou z nejčastějších chyb učiněných rodiči je to, že někdy spadá pod vlivy sexuálních stereotypů.

  • Někteří lidé chtějí, aby jejich syn byl nejlepší fotbalista nebo nejinteligentnější student ve třídě, nebo že má největší počet přátel. Nicméně to není dobrá taktika.
  • Naučte svého syna, jako kdyby jste přivedl svou dceru:budiž, kdo chce být ať dělá, co chce ve svém volném čase, může sám tvořit své sny, které mu chce dosáhnout
  • Nemusíte si vzít svého syna do určité sportovní sekce, pokud se mu nelíbí nebo se o něj nezajímá.

Pochopte svého syna a nezapomeňte, že není vaše miniaturní kopie.

Ano, samozřejmě můžete ho naučit ty věci, které se vám líbí, můžete jej poslat na jakýkoli zvláštní zájem, nebo ho může dokonce učí, že se vám líbí, ale nikdy ho nutit, co chce dělat

Syn má právo být smutný

Synové se nenarodí silněji než jejich dcery a nejsou neporazitelní. Další chyba, že někteří rodiče dovolují - řekni to svému synovi: „Neplač, že jsi člověk a vy budete muset být silná a nemají právo rozpustit nyuni tady.“

Chlapci, jako dívky, někdy potřebují uvolnit své emoce . Nechte je, pokud to potřebují, plakat trochu.Je velmi důležité, abyste povzbudili svého syna, aby měl dostatečnou emoční komunikaci.

  • Zkuste založit vztahy založené na důvěře a sebeúctě od počátku. Nikdy se nesmíte smát ve věcech, které vám řekne. To jsou nápady, sny, emoce a touha. Pokud tvůj syn vidí, že ho kritizuješ nebo se mu vysmíváš, prostě přestane věřit ti.
  • syn začne hledat své místo ve světě velmi brzy

rodiče obvykle tendenci oscilovat mezi potřebou lásky a něhy a zároveň mezi touhou opustit děti samotné sám, takže se může pokusit uplatnit svá práva a svobody. To je jedna z věcí, které se stanou dříve či později.

Musíte být trpěliví a udržovat svou autoritu v očích svého syna. Syn může reagovat negativně i na jednoduchý zákaz něco udělat, a proto ho musíte přesvědčit, že není nutné dělat určité věci.

  • Je také velmi důležité učit svého syna, jak nést zodpovědnost za své činy, pokud vyžaduje více prostoru nebo vyžaduje povolení pro některé další věci.
  • Proto, jako kdybys měla dceru, musíš dát tvému ​​synovi určitou odpovědnost, jakmile začne zestárnout.
  • Tam jsou také některé úkoly a povinnosti, že musí provést a které by měly mít odpovědnost, které se týkají například úklid svého pokoje péči nebo PET starat o své vlastní věci. Takže nakonec být matkou nebo synovým synem je obrovským pokladem a výzvou. Jeho výcvik bude založen na vašem pochopení jeho potřeb a emocionálního spojení. To vám pomůže svému synovi vždy věřit.Pokud respektovat skutečnost, kdo je a co chce dělat každý den, dát mu dobrý příklad toho, jak by to mělo

dosáhnout nezávislosti a stát se dostatečně zralý, aby bojovat za své sny.

Také musí vždy vědět, že budete podporovat jeho úsilí kdykoli v jeho životě.

Vzhledem k tomu, že jsme matky a otcové, milujeme naše syny a dcery stejně a musíme je všechny zvykat na stejná práva a povinnosti. To je nesmírně důležité.


Nebezpečí používání konzervovaných potravin

Nebezpečí používání konzervovaných potravin

Zajímavá fakta velké množství potravinářských výrobků prodávaných v supermarketech v podobě konzerv. Zdá se, že je to normální a není škodlivé. Nicméně, některé studie ukazují, že tento materiál produkuje toxické látky škodlivé pro zdraví. Můžete se dozvědět o nebezpečích konzumace potravin v našem článku.

(Zajímavosti)

Rodiče neměli hádat s teenagery maličkosti a ne odvrátit se od nich

Rodiče neměli hádat s teenagery maličkosti a ne odvrátit se od nich

Zajímavá fakta Nikdo nemůže popřít, že dospívání - obtížnou etapu v životě . Každý vzal tento krok sami o sobě, kteří přes výkyvy nálady, hněv, který kvůli rodině nebo bezduché povstání. To vše může být zapomenuto, dokud vaše děti nezačnou vstoupit a prožít tuto těžkou etapu svého života. čtení: 3 strategie vzdělávání teens Rodiče Důležité je, aby se odvrátil od teenagerů, a pokusit se jim porozumět, aby byli trpěliví, vžít do svého mládí.

(Zajímavosti)