Vaše minulost z vás udělala ženu, kterou jste dnes


Vaše minulost z vás udělala ženu, kterou jste dnes

Žena, kterou jste teď má jedinečný a exkluzivní příběh. Váš osobní příběh je proložen v lehkých i tmavých oblastech. Mezi nimi osobní potíže a osobní úspěch.

Všechno, co jste zažili, viděli a cítili, vytvořili zážitek z tapisérie, což vás činí nejvíce. Osoba, která je schopna přijmout vše bez lítosti, bude jednodušší se pohybovat po celý život.

Samozřejmě, existují jisté vzpomínky, které přinášejí spoustu stresu a hněvu, ale existují chvíle štěstí.

Není pochyb o tom, že se vám něco v sobě nelíbí a vy to popřete. To však nemůžete zabránit.

Měli byste přijmout ženu, kterou jste byli včera, protože vám pomohla poskytnout ženě moc a krásu, kterou máte dnes.

Zveme vás, abyste se na to zamysleli.

Žena se dnes dívá do zrcadla a vidí neuvěřitelný příběh

Nikdo, kromě toho, že ví všechny cesty, které jste navštívil. Nikdo neví o vašem osobním boji nebo o tom, jak tvrdě pracujete, abyste získali to, co chcete.

Vaše osobní karta obsahuje určité tmavé skvrny, které jste nikdy nikomu neřekli, protože naznačují krizové období, na které nejste hrdí.

Když se na ně podíváte z dálky, můžete je přijmout a přiznat, jak mocní byli.

Nešťastný a bolestivý vztah, projekt, který se nepodařilo - to jsou pozůstatky minulosti, které někdy způsobují bolest, která by měla být zapamatována.

Ale namísto toho, abyste uvažovali o životě řady izolovaných zastávek, zvažte to jako nepřetržitý cyklus, kde vše určuje ženu, kterou jste dnes.

Přijměte sebe sama sebe sama neznamená, že se jen díváte do zrcadla a milujete každý centimetr svého odrazu. Je to trochu víc. Ve skutečnosti můžete cvičit denně.

Přijměte sebe znamená vědět, jak převzít zodpovědnost za vaše chyby a učit se od nich.

  • Přijmout sebe sama znamená pochopit, že nejste neomylní, nemůžete udělat vše, ani nesplnit všechna přání životního prostředí.
  • Přijměte sebe znamená vědět, že
  • život se mění a musíte se přizpůsobit každé změně s optimismem a bezúhonností. Pokud se tak nestane, nebudete moci plně užívat život. Zralost - je cennou vnitřní cestou

Dospívání - není to jen další narozeniny. Je schopen splnit své sny. Nejvíce frustrující je, že ztrácíte čas bez pocitů, objevů, poznávání nových, chyb a úsměvů.

Reálný život žije mimo komfortní zónu. Znamená to, že žijeme mimo tuto linii, těsně za bariérami strachu, která se stává nejlepším.

  • Dospělost je vnitřní cesta, která vyžaduje, abyste používali vše, co jste se pokoušeli změnit svou osobnost.
  • Nejsi to samá žena, která byla před 20 lety. Stále máte tu část této ženy, ale výlet je propouštět vrstvy a přidávat nové.
  • Nikdy se nebojte zestárnout, nebojte se života neobydleného.
  • Kdo jsem teď?


Jste na půli cesty, kde můžete s potěšením pohlédnout na minulost, protože vybíraly všechny cesty a volby. Ale na druhou stranu, zaměřujete svou pozornost na budoucnost a přemýšlíte nad tím, co přinese.

Bez ohledu na to, co přináší budoucnost, ještě tady není. Moudří lidé věří v jednu věc: nejlepší čas je právě teď.

  • Váš nejlepší věk
  • - právě teď a nejdůležitější doba ve vašem životě se otevře právě v tomto okamžiku. Víte, že osud bude otáčet kolo. Můžete také vytvořit svou vlastní realitu tím, že uděláte vlastní rozhodnutí a dosáhnete toho, co chcete.
  • Celý váš život vám dal sílu, odvahu a odhodlání. Jsou to cenné poklady. Toto je vaše osobní dědictví, což je nepochybně velkolepé.


7 Málo známá fakta o úzkost

7 Málo známá fakta o úzkost

Sex a vztahy dušnost, bušení srdce, nadměrné nervozita, duševní poruchy, svalové napětí ... Kdo z nás nebyl, který má zkušenosti záchvaty úzkosti? Každodenní život nás někdy staví do obtížné situace a nevíme, jak je překonat, že nám dává pocit, ohromen. , které se týkají, kterou cítíme, mluvení na veřejnosti, nebo sedí v letadle, například, není život ohrožující, se nemění a neporušuje naše denní zůstatek.

(Sex a vztahy)

Poslech něčí stížnosti vlastní energie, kterou strávíte

Poslech něčí stížnosti vlastní energie, kterou strávíte

Sex a Vztah současný životní styl klade lidem šílené nároky, a tak není divu, že většina z nich neobstojí a začít si stěžovat na své neúspěchy a problémy. Stížnosti - je přirozená reakce, která snižuje stres při obtížném nebo nepříjemné situace. Nicméně, velmi často jsme si nevšimnete, jak konstantní stížnosti bereme energii.

(Sex a vztahy)