Vaše zdraví pokožky a krásu


Vaše zdraví pokožky a krásu

H ayvazhlyvishyy bar‚Pierre, která chráníčtvrti Alvnějšího prostředí - kožená,největším orgánem těla. Můžeme pomoci jehoa kůže, a proto zdravotní stav dělám, naučit se postarat se o to a pochopit příznaky některých poruch. Přečtěte si tento článek a dozvíte se o signálech, které může vaše pokožka poskytnout, pokud jde o vaše zdraví.

Sledujte svou pokožku

Kůže vám může říct o vašem zdraví. Suché a tupéa kůžea mohou být signálem dehydratace nebo špatné výživy. Pokud vaše strava neobsahuje dostatek vody a živin, pokožka nevypadá dobře.

Kromě problémů, které lze snadno vyřešit, jako je použití nedostatečné vody, kůže může naznačovat další zdravotní potíže nebo onemocnění. Velmi bledá kůže může naznačovat, že máte anémii. Svědění celého těla může indikovat různé příčiny, jako jsou problémy s ledvinami, selhání jater, změny štítné žlázy, diabetes atd. Používáte-li krém nebo lék, může to vést k alergické reakci. Dietní alergie mohou také způsobit svědění. Další projevy

velmi suchá kůže, atypický pokud si, může ukazovat na změny ve štítné žláze minut žlázy a, zvláště spojený s hypotyreózy. Na druhé straně, pokud je vaše kůže příliš potevní, může to znamenat hypertyreózu.

Redukce bez příčiny může znamenat přítomnost rosacey. Jiné změny v kůži, které se projevují ve tvaru křídel motýlů, jsou charakteristické pro lupus. Pokud kůže získává hnědé barvy bez slunečního záření, může to znamenat přebytečné železo nebo o nemoci Addison. modrá

akůže a, jinými slovycyanóza ,znamená, že krev je nedostatečně kyslík nasycená .To může být způsobeno patologickými nebo srdečními patology. Obřízka v dolních končetinách znamená modrý odstín prstů. Nažloutlá Počet zem a on pokožka může znamenatzahvoryuvannya játrech, napříkladhepatitidy. Když lékař předepíše lék, je velmi důležité vědět o možných vedlejších účincích. Pokud jde o většinu drog, varují před možnými důsledky, které mohou nastat, protože každé tělo je individuální a může reagovat jinak na stejnou drogu.

Takže pokud jste si jisti, že změny ve vaší kůži nezpůsobil

Vedlejší účinky YMI sdrogy, je nejlepší se poradit s lékařem.Je důležité, abyste nejprve konzultovali s dermatologem, který předepíše léčbu, pokud se jedná o dermatologickou poruchu, nebo vám poradí, abyste kontaktovali odborníka na jiný profil. Nezapomeňte

Informace v tomto článku by neměly

vyděsit vás. Pamatujte, žežádný nemoc nemá jen jeden ohsymptom v.Přemýšlejte klidně a analyzujte, zda barva pokožky nebo jiné změny na ní mohou souviset s nějakou medikací nebo jiným drobným problémem. Pokud se tyto projevy objeví opakovaně, bez zjevného důvodu a máte další příznaky, je důležité požádat o pomoc odborníka. Diagnóza a časná léčba jsou vždy nejlepšími možnostmi.

Podmínka

Kůže adává nám spoustu zdravotních informací 'I.Nezapomeňte dát pokožce pozornost, kterou si zaslouží. Nezapomeňte, že nejlepší způsob, jak pečovat o ni - zdravé výživy, dostatečné množství tekutiny, která bude mít zářivou pleť, a nezapomeňte použít krémy, které ji vyživují a udělat krásný vzhled.


Krémy, které redukují tmavé skvrny na obličeji

Krémy, které redukují tmavé skvrny na obličeji

Krás na tváři - je estetický problém, který má strach z každé ženy. Bohužel se obvykle objevují u většiny dospělých. Existuje několik faktorů, které mohou způsobit, že: slunečnímu záření, hormonální změny a toxiny v životním prostředí. Navzdory opatrnosti tyto skvrny jsou nevyhnutelné pro některé lidi.

(Krása)

Face akné na obličej krása

Face akné na obličej krása

Akné - druh vyrážky, která se může objevit kdekoliv na kůži v důsledku nedostatečné hygieny u lidí s mastnou typ pleti, kouření, škodlivé užívání kosmetických přípravků a genetické sklon Výskyt těchto otravné skvrny - nepříjemné a nevzhledné problému, a to zejména, když se objeví na nose nebo kolem něj.

(Krása)