Užijte si tyto 7 přírodní způsoby, jak zlepšit náladu


Užijte si tyto 7 přírodní způsoby, jak zlepšit náladu

užitečné návyky emocionální a psychické vyčerpání a špatné nálady často vedou k známého fyzického přetížení, které ovlivňuje kvalitu života.

zlepšit náladu, není jednoduché, když žijete ve stresu a bez možnosti řádně priority nebo řešit osobní a sociální problémy.

Je zřejmé, že to je obtížný úkol a nebude možné dokončit během týdne.

Nicméně, každý malý denní změna může pomoci vzít nový pohled na situaci a zlepšit chemické procesy, které se vyskytují v mozku. To postupně zvyšuje hladinu dopaminu a endorfinů, které zlepšují vaši pohodu.

Dnes budeme mluvit o 7 skvělých tipů, jak zlepšit svou náladu a začít pozorovat pozitivní změny. Pomohou vám se cítit lépe jak uvnitř, tak i venku.

Jedná se o malé kroky, které mohou vést k velkým úspěchům.

Ujistěte se, že číst Strip stimulovat duševní činnost a zlepšit náladu

1. Vezměte přestávku 5 minut každou půlhodinu

Může to znít trochu divně. Avšak něco tak jednoduchého, jako 5 minut odpočinku za hodinu a půl, má několik pozitivních efektů.

  • Za prvé to pomůže relaxovat hlavu.
  • Odpočinek vám také jasně ukáže, že jste tady a nyní a soustředíte se na své vlastní potřeby.
  • Takže se můžete uvolnit od neustálých myšlenek a tlaku prostředí. Chcete-li to provést, postupujte takto:

Položte ruce na břicho a dýchat

  • 5 sekund. Držte dech na 7 sekund a vydechněte po dobu 8 sekund.Zavřete oči, když provádíte toto dýchání.
  • Opakujte třikrát. Uvolněte se a uvědomit si své pocity spíše zvážila
  • něco pozitivního: dobrou paměť, nebo co vás motivuje.2. pití kávy lépe půl hodiny po probuzení

Je možné, že mnozí z našich čtenářů nebude souhlasit s touto radou. Nakonec, jak se můžete vzbudit a udělat si hlavu čistou bez šálku kávy na snídani.

No, ve skutečnosti, pokud jde o zlepšení nálady a zvyšování energetické úrovně, stojí za to pochopit principy metabolismu a chemických procesů v mozku.

Pokud pijete kávu na prázdný žaludek, může to poškodit nadledviny, to je ve skutečnosti tělo ztratí energii.

Když se člověk probudí, mozku přirozeně dává požadovanou hladinu dopaminu. Nicméně, po hodině nebo dvou, to se snižuje

, a pak nejvíce potřebujete správnou dávku kofeinu. Pamatujte, že ráno po snu můžete vypít dobrou přírodní šťávu s vysokým obsahem antioxidantů. A pak, jen půl hodiny, vychutnejte si šálek kávy.

3. Jezte čokoládu po hlavních jídlech, abyste udrželi správnou úroveň energie a nálady.Čokoláda působí stejně jako káva.

Chcete-li získat dobrou dávku energie a zlepšuje náladu nejlepší

jíst čokoládu středu ráno, v den nebo hodinu po jídle.

Vyberte černou čokoládu, protože je nejpřirozenější a neobsahuje cukr. Pokud budete jíst 30 gramů čokolády denně, tělo dostane

  • dobrou dávku endorfinů.
  • 4. Momenty ticha Účelem je

zvýraznit alespoň hodinu ticha, odpočinku a relaxace v přírodě po celý den.

Pokud to nemáte, jděte na hodinovou procházku. Že stačí najít čas, či spíše chvilku klidu a harmonie k odpočinku hlavu a

nastavit vzdálenost mezi hluku vnějších tlaků a domácí prosperity.

Určitě si dát takové chvíle klidu, protože jsou extrémně léčebné a výrazně zlepšují náladu.

5. Akupresura Akupresura je tradiční čínská technika používaná k úlevě od bolesti nebo stimulování práce orgánů. K tomu dochází k tlaku na různé body těla.

S pokusem není nic špatného. Nutné

prostě masírovat různé části těla ke sledování reakce

. Myšlenkou takové technologie je to, že tlakové body uvolňují tělo, snižují pocit vnitřního hoření, zmírňují bolesti a zlepšují vaši pohodu. Zde jsou některé možnosti :

můžete masírovat krk (bod, kde spodní část lebky spojuje s páteří) palce;

  • Další známá oblast masáže je uvedena na obrázku výše. Jak vidíte, je to mezi ukazateli a palci,
  • jen ve vesmíru. Chcete-li cítit úlevu, musíte použít několik minut mírný tlak. 6. Udělejte něco nového, abyste diverzifikovali svůj život Jak jsme již řekli dříve, někdy

stačí změnit váš život trochu k dosažení skvělých výsledků

. Nálada závisí na mnoha faktorech. Někdy se změní v důsledku stresu, přítomnost určitých onemocnění, jako je hypotyreóza, nebo dokonceběhem normálního sleziny,

, které mohou nastat v důsledku konstantní rutiny. Něco změnit: zaregistrovat kurzy, taneční lekce, získat nové přátele, výlet cestovat, učit malovat, nebo hrát na hudební nástroj, začít držet poznámky, aby nový účes, stát dobrovolníkem, vzít zvíře v útulku ... seznam je nekonečný!

Jakýkoli podnětmotivuje mozek a může zlepšit náladu.

7. říci „ano“ mononenasycené tuky mononenasycené mastné kyseliny, jako jsou ty odvozené od mastných kyselin Omega 3 a 6,

pomáhají stabilizovat hladinu cukru v krvi, spalování tuků a zlepšit zdraví mozku a srdce.

Avokádo, olivový olej, vlašské ořechy a losos dokonale zlepšují náladu. Nezapomeňte, že správná strava a potraviny, které mohou přirozeně zvýšit hladinu serotoninu, je

nejlepší způsob, jak zůstat v dobré náladě.


Napište rány léčí rychleji

Napište rány léčí rychleji

Když lidé dávají své myšlenky na papír, to jim dovoluje vyjádřit své vnitřní zkušenosti. Bolest, zklamání, smutek, smutek ... I když víme, že je to jen kus papíru a tužka, má schopnost uvolnit. Už jste se někdy stali? Psaní je váš způsob, jak škrábat hlavu? Napište o svých pocátech Téměř všichni v určitém okamžiku potřebují restartovat a umístit všechno na místo .

(Užitečné návyky)

Přestat kouřit 3 jednoduché recepty na pomoc zdržet kouření návyky

Přestat kouřit 3 jednoduché recepty na pomoc zdržet kouření návyky

Užitečné Jedním z největších problémů, kterým čelí lidé, kteří se snaží přestat kouřit, to začít den bez cigarety na první pokušení. těla, zejména mozku, tak zvyklí, že nikotin v případě nedostatku tohoto toxickou reagující řady příznaků známých jako vysazení. Je důležité si uvědomit, že pokud jde o odvykání kouření, ne každý bude moci používat stejné strategie.

(Užitečné návyky)