3 Hlavní výhody lilek vody


3 Hlavní výhody lilek vody

přírodní prostředky, můžete být překvapeni, že mnoho staletí lilek považován za toxický a nebezpečný závod. Proč? Z důvodu tmavé barvy. Ale v průběhu doby v Indii našel mnoho užitečných výhod, které poskytují tyto zeleniny, a později se stal nepostradatelnou složkou k nápravě. Dnes výhody

lilek známé po celém světě - například, většina lidí už ví, že pomáhají při léčbě kardiovaskulárních onemocnění a bolest z revmatoidní artritida a dokonce může pomoci léčit popáleniny. Tyto výhody jsou k dispozici téměř všem.

Opravdu jste tuto příležitost zanedbali? To je daleko od všech. V dnešním článku se budeme diskutovat o tři hlavní výhody, které můžete získat z konzumace vodylilku. Dávejte pozor na ně!

1. lilky voda může snížit hladinu cholesterolu Před několika lety

USDA provedla studii, která potvrdila to, co mnozí lidé už zdohaduvalosya: lilek voda pomáhá snížit špatný cholesterol. Podívejme se na hlavních závěrů této studie:

 • kyseliny chlorogenové - nejčastější antioxidantů v lilku - je nejúčinnější pro snížení špatný cholesterol.
 • lilky vodystimuluje krevní oběh, zabraňuje deska připojený na stěnách tepen, které vede k vytvrzení.
 • Je důležité vždy ponechat kůži při vaření baklažánové vody. Obsahuje nejvyšší koncentraci flavonoidů- antioxidantů, které pomáhají udržovat zdraví kardiovaskulárního systému.

2. lilky voda může zmírnit bolest revmatoidní artritidy

Pokud pravidelně trpí bolestmi a otoky kloubů, zkuste lilek pitnou vodu. Zánět, zarudnutí a bolest spojená s revmatoidní artritidou může být zmírněn pomocí léčivé vlastnosti tohoto jedinečného zeleniny.

 • Jak již bylo zmíněno dříve, jednou z nejdůležitějších sloučenin v lilku je kyselina chlorogenová. Je skvělé pro snížení infekcí a zánětu. Nezapomeňte nespočet vitamínů a minerálních látek obsažených v lilku a přispět k posílení kloubů, chrupavek a svalovou tkáň. Pokud pravidelně pijete vodu z lilek, dostanete také zdravou dávku
 • vitamíny A, B1, B2, C a E a minerály, jako je draslík, vápník, hořčík, železo a fosfor . Navíc lilky obsahují další užitečné sloučeniny, včetně kyseliny listové, vlákniny a uhlohydrátů.3. Lýtek voda může pomoci v boji proti nadváze

Výhody lilku pro hubnutí jsou dobře známé a je to opravdu velmi efektivní. Ale víš, proč to funguje tak dobře?

Zřejmě jste si všimli, že lilky mají trochu hořkou chuť. Víte proč Tato zelenina obsahuje některé užitečné sloučeniny, které pomáhají očistit tělo a především

 • stimulují játra. Kromě toho baklažánová voda zlepšuje funkci žlučníku, což přispívá k lepšímu trávení a spalování více tuku. Další zajímavý fakt je, že baklažánová voda může pomoci
 • postupně snižovat velikost pasu a eliminuje nepříjemný břišní tuk. Je to proto, že má nejen čistící, ale i diuretický účinek. Takže pokud pijete hodně vody z lilku, máte zdravý životní styl a dobře pracujete, ztratíte váhu velmi snadno. Jak vařit lilek čerstvou vodou?

Pro přípravu baklažánské vody je zapotřebí průměrná lilku a jeden litr vody. V tomto receptu není nic komplikovaného a, jak jsme již uvedli, je to velmi užitečné. Proč ne začít dnes? Zde je postup.

Složení 1 střední velikosti lilek

 • 1 litr vody a půl citronové šťávy

Příprava Wash lilek, pak řeže na kousky.

 • Produkujte litr vody na vaření
 • a přidejte plátky lilek. Vaření lilku
 • po dobu nejméně 20-25 minut , dokud se nestane velmi měkký. Poté, co změkne, nechte alespoň jednu hodinu ve vodě.Po hodině byste měli tekutinu vypustit.
 • Laktovou vodu můžete uložit do láhve nebo do jiné tmavé nádoby (tmavé sklo je nejvhodnější pro skladování). Nyní
 • přidáme citronovou šťávu . Směs protřepejte a dobře promíchejte.Pít lilku vodu po celý den. Zkuste sklenout jednu sklenku ráno na prázdný žaludek, pak další po večeři, třetí ve druhou polovinu dne a poslední po večeři.
 • Udělejte to po dobu sedmi po sobě jdoucích dnů, jednou měsíčně. Budete rychle začít pozorovat výhody baklažánové vody.


  Kráterkovitosti: 5 alternativa využívá přírodní prostředky

  Kráterkovitosti: 5 alternativa využívá přírodní prostředky

  Lidé obvykle vyřazeny pomerančová kůra, oranžová nebo jíst vydavyvshy šťávu, ale nevědí, že mohou být použity k vaření přírodní prostředky a úklid domu. Oranžová kůra nemusí být dost chutna, ale jsou důležitým zdrojem vitamínů, minerálů a esenciálních olejů, které mohou zabránit a léčit zdravotní problémy.

  (Lidových opravné)

  Jak léčit ischias domácí opravné prostředky, přírodní léky

  Jak léčit ischias domácí opravné prostředky, přírodní léky

  Sedacího nervu je nejdelší v těle. Začíná kolem bederních obratlů a rozšiřuje se na zadní straně stehna a nohy a končí na pětinu. Bolest, která se pociťuje podél této oblasti těla, je známá jako bederní sakrální ischias. Lidové léky na ischias byly použity ve starověku a osvědčený, protože tato nemoc je dotčené lidi od nepaměti.

  (Lidových opravné)