Pozor! Nezákonné produkty v cyndromi podrážděnosti střev


Pozor! Nezákonné produkty v cyndromi podrážděnosti střev

Užitečné Bohužel, syndrom dráždivého tračníku a její projevy může přinést značné nepohodlí, takže porce dost nepříjemné, a někdy dokonce i provokovat vznik vážnějších zdravotních problémů.

Aby se předešlo a zabránilo nežádoucím nemoci je důležité dodržovat správné a zdravé výživy. Vrátil, řekneme vám o produktech, které v žádném případě neměli jíst, pokud trpíte syndromem dráždivého tračníku.

vyhnout smažené potraviny a rychlé občerstvení

smažené potraviny, jako jsou hranolky, kuřecí maso, a obecně všechny produkty, které jsou připraveny ve velkém množství oleje je pro vaše zdraví velmi škodlivé, zejména pokud trpíte syndrom dráždivého tračníku. Hamburgery, pizza, párky v rohlíku a všichni ostatní členové tak milovaní všemi „fast food“, může být mnohem víc poškodit vaše zdraví a vést k vážným následkům. Abyste se vyhnuli a v žádném případě nezabránili nežádoucím situacím, pokuste se přezkoumat váš přístup k vaření.

mnohem užitečnější by zcela opustit vaření, počínaje v páře nebo trouby nebo pece. Grilované pokrmy jsou také užitečnější a chutnější. Pokud ještě potřebujete přidat nějaké máslo do vašeho pokrmu, je nejlepší použít olivový nebo kokosový olej.

služeb, pokud je to možné, alespoň jíst maso června

maximální limit červené maso a uzeniny, šunku, mleté ​​hovězí a vepřové kotlety, jak je známo, tyto produkty budou potřebovat více času, aby peretravytysya a zasvoyitysyanaše tělo, což nepochybně není nejlepším způsobem ovlivňuje zdraví a fungování našich střevech.

Je zřejmé, že někteří lidé nejsou tak snadné se vzdát a zcela vyloučit maso ze své každodenní stravy. Ale snažit a snažit se vzít alespoň třikrát týdně a obov'yazvokoho správně vařené, pečené nebo dušené v jakémsi, jemný, a bez tuku.

říci ne mléčné výrobky

Pokud trpíte syndromem dráždivého tračníku, měli byste se držet dál od mléčných výrobkůVe všech svých ‚formy‘, protože tyto potraviny obsahují vlákninu potřebnou pro správnou funkci zažívacího traktu, ale místo toho je dodavatelem nepřerušovaný tuku a laktózy. Srvátkový protein a kasein obsažené v mléčných výrobcích způsobují zažívací potíže, což způsobuje závažný průjem a zácpu.

Je žádoucí nahradit kravské mléko mandlové mléko, sóju nebo syrové kozí mléko.

Buďte opatrní s žloutky

Pokud je to možné, upustit od konzumace vajec a nádobí s nimi, alespoň ze žloutků nejméně, protože obsahují příliš mnoho tuku. Vaječné bílkoviny jsou mnohem snadněji strávené a trávené, a proto jsou prospěšné pro vaše zdraví.

Vyhněte se cukru a umělých sladidel je známo

, rafinovaný cukr je velmi chudá na vitamíny a minerály, nám dodávají pouze sacharidy, že nejhorší dopad na naše tělo. Všechny rafinované cukry a umělé sladidla mohou způsobit vážné problémy s trávením. Nejlepší je zdržet se jejich používání co nejdéle.

Surový organický med, který vás může obohatit energií, kterou potřebujete celý den, může být užitečnější alternativou.

Nezneužívejte nápoje s vysokým obsahem cukru nebo kofeinu

sodovky, jak všichni víme, obsahují příliš mnoho cukru, což je špatné pro Stan a fungování našich střevech a tím může způsobit dehydrataci. Pokud vaše tělo neobdrží dostatek vody, může to způsobit zácpu.

Pokud chcete pít kávu (kvůli jeho vysokým obsahem kofeinu), nezapomeňte po pít hodně čisté vody, domomozhe to obnovit rovnováhu vody v těle. Dobrou alternativou může být zelený čaj a ovocná šťáva, pokud samozřejmě není vařená doma. Podle těchto tipů budete mít nepochybně správné trávení a dobré zdraví.


Posílit křečové žíly a léčit

Posílit křečové žíly a léčit

Užitečné návyky Vídeň - je „potrubí“, který dodává krev do celého těla, bere odpadu, který se poté filtruje v játrech. Proto jsou silné elastické žíly velmi důležité pro dobrý oběh krve a zdraví obecně. Bohužel se v průběhu let oslabují a ztuhnou, což může vést k mnoha problémům. Stárnutí je jednou z hlavních příčin žilních problémů .

(Užitečné návyky)

Jak léčit špatný krevní oběh v dolních končetinách

Jak léčit špatný krevní oběh v dolních končetinách

Užitečné návyky Vedení aktivní může být jedním z klíčových strategií s cílem zlepšit špatný krevní oběh v nohách, stejně jako my pomáhají aktivovat krevní a lymfatický systém. V tomto článku vám řekneme o této komplikaci ao tom, jak tomu zabránit. Špatný krevní oběh v dolních končetinách, je třeba vědět, nohy - výměnné zóny tekutinu.

(Užitečné návyky)