Vztahy nebo ne: prostě být šťastný


Vztahy nebo ne: prostě být šťastný

I dnes obraz jedné ženy stále vyvolává obavy v mnoha kulturách.Je tam příběh o ženách v Číně, kteří nenajdou muže mladšího 25 let a byli považováni za "zbytky" z hlediska rodin a zbytku společnosti.

Podobné situace vznikají iv jiných zemích, ženy, které si zvolí osamělost místo nežádoucích vztahů, přisuzují negativní rysy.

Antropolog Helen Fisher se specializuje na studium vztahu a obrazu ženy v kultuře. Ve své knize "První sex" vyzařuje roli ženy, která se cítí nucena najít svého manžela a sleduje svůj vlastní úspěch ve společnosti.

To je žena kdo ví, jak být šťastný.

Zveme vás, abyste dnes uvažovali o tomto pojetí.

Osamělost v patriarchální společnosti a matriarchální rodina

Zde vidíme zajímavou dualitu. Některé země jsou i nadále velmi patriarchální i dnes (například Čína a Indie), kde by se měla vzít mladá žena, která bude sloužit její rodině, včetně jejího otce, a zachovat její společenské postavení.

V jiných zemích však matka rodiny vyvíjí tlak na svou dceru, aby rozšířila svou rodinu a pokračovala ve své rodině.

matka, která chce vnoučata nebo dcera chce od života stanovenými (například muž, který má dobrou práci) - to je poněkud zastaralé image, že vzhledem k tradici stále přetrvává dodnes.

Proto je důležité tuto otázku zvážit.


Změna vztahů

Pravdou je, že většina lidí ví, že opravdu není tak snadné najít společníka života. Lidé se rozvíjejí, mění a rafinují po celý život, a proto mají pravděpodobně více než jednoho romantického společníka.

  • To je dobře známý fakt: můžete strávit nespočet báječných okamžiků s mužem a pak zastavit vztah a přesunout se do nového stavu osamělosti se stejným potěšením.
  • Můžete žít svůj vlastní život nebo ve vztazích, zatímco jiní jsou respektováni a prostě být šťastní v životě.
  • Vaše osobní svoboda je dar, který bohužel není oceněn v každé kultuře, dnes stále můžete překvapit zprávy o dívky a mladé ženy, kteří nakupují a prodávají manželství sexu stejně jako produkt na trhu.
  • Ta žena není zboží, a to by nikdy neměla být považována za „nižší“, protože ona nemá manžela.
  • My všichni cenné lidé pohybují vpřed, postupně rozvíjet se svým vlastním zrcadlem, které nám ukazuje, co chceme být. Máme partnera nebo ne.

být sám a „nevypadají“

Další skutečnost, společný i v těch vyspělých společnostech, představa, že pokud osoba (muž nebo žena) nejsou manželé, musí neustále usilovat o jeho „kamarád“.

  • Každý má právo dělat, co chce. Může hledat partnera, pokud chce, ale může se rozhodnout, že ji nebude hledat, jen žít a být šťastná.
  • Můžete být jen šťastní a užívat si společenské vztahy, rodinu a práci. Nemusíte hledat někoho jiného, ​​abyste cítili jejich hodnotu.
  • Tato rovnováha a vnitřní klid mohou přinést velkou radost a štěstí.

Kromě toho umožňuje vytvořit zralý vztah, kde jste spokojeni s tím, kdo jsou, nemají pocit prázdnoty nebo strach oba partneři.


Ženy dnes

Návrat k některým teoriím Helen Fischera. Proslulý antropolog napsal svou knihu „První patro“ jako kritickou reakci na známých klasických děl Simone de Beauvoir je „Druhé pohlaví“.

Hovoří o ženách, kteří se spoléhají na své vlastní schopnosti stát se vůdci ve společnosti.

  • Podle Fishera, ženskéhomysl je více intuitivní a citlivější, což může být velmi užitečné při práci a organizační kontexty, tak musí bojovat za to.
  • Ženy by měly usilovat o to, aby byl šťastný v žádném případě, kterou si zvolí, s partnerem, bez partnera, s velkou rodinu, bez dětí, prestižní nebo jednoduché práce, které jim přináší klid.

Kromě toho, měli byste zvážit, zda ženy „první článek“ nebo ne, všichni jsme jen lidé, kteří mají úctu k sobě navzájem a podporují svobodnou společnost rovných příležitostí pro všechny.


Nikdo si zaslouží vaši lásku víc než sami

Nikdo si zaslouží vaši lásku víc než sami

Sex a vztahy Nikdo si zaslouží větší podporu, lásku a uznání, než si můžete dát na sebe. Mnohé mýlí, když je zcela ponořen do světa lidí kolem, kteří je milují a poskytnout některé mimo jiné dává bezpečnost a ochranu. I když je pravda, že každý si zaslouží, aby jeho milován, respektován a ceněn, musíte nejprve naučit, jak vyplnit tyto emoce sami přijmout.

(Sex a vztahy)

5 Věcí bychom neměli dovolit jejich vztah Sex a vztahy

5 Věcí bychom neměli dovolit jejich vztah Sex a vztahy

No silnější a hezčí pocit, než být v lásce s někým, kdo nás také miluje. Ale musíme dávat pozor, aby se dostal do pasti obětovat naprosto všechno, co pro ni ... Takže , z a ozpovimo bylo takové, že , že hodnoty, a to především, budete muset chránit jejich vztahy . limity, které musíme bránit v jejich vztazích Není dát „all“, pokud jste nikdy dostat „ něco “ namísto Je to velmi častý omyl ve vztahu někoho milovat - což znamená, aby se zapojily všechny své emoce bez omezení, úplně se této vášeň a odhalování skutečné sebeobětování.

(Sex a vztahy)