Všechny silné, nezávislé ženy: neměňte


Všechny silné, nezávislé ženy: neměňte

Dnes silné ženy stále čelí mnoha problémům. Stále vidíme praskliny, které přicházejí z patriarchální společnosti, i když v oblasti rovných práv bylo dosaženo mnoha úspěchů.

Ve skutečnosti vidíme spoustu negativních postojů vůči ženám, které každodenně přitahují naši pozornost.

Ženy, které mají pevné přesvědčení, jsou proti světu, tolik lidí se na ně zjevně dívá. Ženy se silnými, vyrovnanými emocemi se objevují jako egoisté. Někteří ocenili svobodu, schopnost rozhodovat, reagovat a bojovat za tímto účelem, ale bohužel tvrdí, že tito lidé "budou vždycky jít sám". Někteří lidé si dokonce myslí, že to nejsou ctnosti, které mohou vést k šťastným vztahům.

Tato podvodná nerovnost přináší mnoho zdrojů. Někdy si dokonce můžete všimnout, jak je podporují ostatní ženy.

Věř tomu nebo ne, jsou některé ženy, které se stále dívají na své nezávislé kolegy. Oponují se těm, kteří si zvolí svou vlastní cestu, ženy, které

nesledují dav a jsou schopné změnit a rozbít stereotypy. Měli bychom být všichni svobodní rozhodovat se svými vlastními rozhodnutími, zvolit naši cestu bez odsouzení ostatními.

Muži a ženy mají právo si stěžovat na tento stav věcí. Všichni by měli mít silnou povahu a bojovat za své sny.Je to proto, že klíčem k mírovému soužití je vždy

respekt, bez ohledu na pohlaví, sociální status nebo ideologie. Dnes chceme, abyste o tom přemýšleli.

Charakteristika silné ženy

Žena se silným charakterem se nezdá v jeden den.

Jeho odolnost je výsledkem celého jejího života a reakce na problémy. Dovolili jí, aby se postupně formovala. Slavná antropologka Helen Fisherová nám pomáhá pochopit to ve své knize "První sex". Píše, že ženy jsou

nejen jako výsledek společenského kontextu a osobního kontaktu. Je to něco hlubšího a tenčího. Podle Fischer,

žen - to není druhý sex, jako šovinister Simone de Beauvoir řekl. A pravděpodobně nepřicházejí z okraje Adama. Fisher používá vědu k vysvětlení:

Biologicky jsou ženy hlavní,

  • proto, že potřebujete přidávat do embrya chemikálie, aby člověk vyrobil. Existuje vnitřní hlas, který nás povzbuzuje, aby se probudil a učil se respektovat trochu více s každým dnem.
  • Formujeme genetiku. Sociální aspekt je stanoven v nás, ale v průběhu času
  • vnitřní probuzení nás stále více a více určuje. Vyskytují se postupně po etapách. Existují některé ženy, které celý život poslouchají. Pro ně je obtížné dosáhnout úrovně úplnosti a osobního vyjádření. Jsou to ženy, které podléhají patriarchálnímu útlaku. Stávají se součástí patriarchy.

Učiňte svůj hlas, i když vás kritizujete

"Odkud pochází tato postava?" Zřejmě je nechutná a rozzlobená. "

Tato fráze ukazuje

něco hlouběji než neúcta. Ukazuje také šovinistické myšlení. Nakonec některé chování odráží určité kvality. Muž, který vyjadřuje svůj názor, je statečný, ale žena, která používá hlas a hněv a neposlouchá, je odporná a zlá. Proč ano?

To je způsobeno

  • klasickým myšlením ve společnosti ovládané muži. V této společnosti by ženy měly být úctyhodné a pečující.
  • Někdy lidé říkají takové slova bez myšlení.

Musíme začít přemýšlet o tom, o čem mluvíme. Ženy, stejně jako muži, mají plné právo na silnou povahu.

Musí být schopni bojovat o své sny s respektem, dosáhnout svých cílů a zpochybnit staré myšlení. Divoká žena

Jedním z nejzajímavějších knih o „probuzení“ na výzvu vzdorovat společnost - „Běh s vlky Žena archetyp v mýtech a legendách“ Clarissa Pinkola Estes.

V této fantastické eseji se Estes ponořila do kulturních kořenů "divokých žen" v historii. Bezpochyby

rozhodne, co to znamená být skutečně silná žena. Každá divoká žena prochází osobním vývojem, který jde od nejhlubší části jejího tvora k tomu, kdo je teď.

Její problémy, strachy a utrpení ji učinily silnou ženou, jak je dnes.

Ženy mají něco zvláštního:

Naše kořeny jsou

  • intuice a tvořivost. Jsme schopni vidět dál než to, co nás obklopuje. Posloucháme sami sebe a zároveň se spojujeme s prostředím.
  • Stereotypy a role, které pro nás vytvořily minulé společnosti, nás nedefinují.
  • Jsme víc než předkové.Samozřejmě,
  • ženy - ne slabé, zranitelné, egocentrické, zlé staré panny. Žena dnes vytváří svůj vlastní život.

Je odvážná a nebojí se mluvit. Dnes chce žena změnit situaci, vyjádřit svůj názor a ujistit se, že obdrží respekt, který si zaslouží.

Žije šťastně, vyváženě a dosahuje toho, co chce ve vztahu nebo v izolaci.


Někdy my všichni potřebujeme péči

Někdy my všichni potřebujeme péči

Sex a vztahy pečující dotek - to je mnohem víc než jen gesto více než styku s kůží s pokožkou. Lišák - druh jazyka, který dává pocit fyzické a psychické pohodlí. Jednoduše řečeno, může krmivo cítit emoce. Někteří lidé nemají praxi, jiní se bojí. Kupodivu, ale z důvodu neschopnosti či neochoty udělat ke splnění citové pouto, že další krok může způsobit bolest a dokonce chybět v životě.

(Sex a vztahy)

Pád sedmkrát, zvedněte osm

Pád sedmkrát, zvedněte osm

Pokud padnete, stoupáte a pokračujte. Všichni jsme to slyšeli dřív, ale je těžké si vzpomenout, když procházíte velmi obtížnou situací! Půjdeš mnohokrát po celém svém životě, ale je důležité znovu vystoupit, protože cesta je dlouhá. Doporučená literatura: Nejlepší tipy pro zvýšení vlastní úzkost, deprese, frustrace, stres .

(Sex a vztahy)