Každý z nás se rodí s křídly, ale někdy život se jim, že


Každý z nás se rodí s křídly, ale někdy život se jim, že

všech zajímavých faktů přicházejí do tohoto světa s křídly. Děti mají nevinný pohled na život a čisté srdce a mysl plná snů a cílů, které lze snadno dosáhnout v dospělosti.

dostanou vás, nebo ne, závisí na mnoha faktorech: Vašináladu, sílu, motivace, podpory řádné osobního nebo společenského kontextu.

Samozřejmě, že to není snadné.Narozené křídly a přenášet je po celý život - to není náročný úkol. Každý

hřišti i v cestě nebo zrada může narušit křídlo peří až do konce, lidé nemají Zdá se, že ztratí sílu a která inspirovala ji k dosažení sny.

Jedna věc, kterou si musíme pamatovat, je, že děti by nikdy neměly ztrácet své křídla.Měli by si užívat těch časů, když věří, že každý sen je dosažitelný.

Zveme vás, abyste o tom přemýšleli.

narodila s křídly, aby se dosáhlo sny

Brain dítě má výjimečnou kvalitu, která jim pomáhá jet celou cestu dětství a dospívání.

Tato jedinečná kvalita je touhou po poznání nebo neuroplasticitě. To by mělo povzbudit děti, aby maximalizovat své možnosti rozvoje, které jim umožní růst a otevírání křídla k letu.

Předpokládá se, že lidé, kteří řezané křídla dětem, často rodinné ,a moderní vzdělávací systém.

Zvažte podrobnosti této otázky. Také číst

:

žít v současnosti, ne na minulost

rodiny, které inspirují děti, na rozdíl od rodiny, děti bez šance na úspěch

Možná víte demokratické vzdělání a diktátorský. Jedná se o dva různé systémy, ve kterýchděti hromadí určitý soubor hodnot, které budou dále ovlivňovat jejich zralost.

  • Rodiny, ve kterých respektovat emoce, potřeby a sny dětí, které nabízejí jim ochranu rodinného a bezpečnost prostřednictvím uznání a respekt pro děti, a to prostřednictvím otevřených dveří, když se děti mají možnost dosáhnout vše, co chcete. Samozřejmě, to vše se děje pod pečlivým dozorem dospělých.
  • rodiny, kde se potlačovaly dítě, sledovat životní plán výchovu mladšího člena rodiny, který se musí vejít dát do rámu.

Takové rodiny se nezabývají zkušenostmi a myšlenkami dítěte nebo jejich potřebami pro spokojenost dětí. Dočasně "odtrhávají" své křídla, považují sny dětí za "nesmysly" a pak směřují potomník dosažení konkrétnějších životních cílů.

Pokud jste se také vzdělávat a učit tímto způsobem v dětství nebo dospívání, může se cítit určitá omezení v životě, nedosažení sny.

Nové křídla namísto ztracených

Křídla nikdy zcela nezmizí. Po ukončení dětské nebo dospívající fáze budou nové příležitosti pro ty, kteří se chtějí spoléhat na sebe a věřit v jejich právo na štěstí.

  • Křídla budou nadále růst s každým novým snem, s každým krokem, který uděláte s jistotou a nadějí na to, co si zasloužíte.
  • Chcete-li zraněná křídla léčit, musíte nejprve zjistit, zda lidé kolem vás vám pomohou létat nebo vás zabránit létání. Komplex
  • emotsiyni vztah, člena rodiny, které ovládáte nebo pár přátel, kteří se starají o své vlastní zájmy, nikoli společné blaho, významně snížit naše sebevědomí.
  • Dát se na první místo. Ujistěte se, že musíte bojovat za vaše štěstí.
  • Pokud je někdo, kdo chce roztrhat vaše peří z vašich křídel, aby zastavil let, podívejte se na situaci a uvědomte si, jestli to stojí za to. Je čas rozhodnout.

Je také důležité pamatovat na velmi důležitou věc.Někdy k tomu, aby křídla znovu vyrostly, není jiná možnost, aby se vzlietly,a to je něco, co musíte udělat sami.

také přečíst „barvy a jejich vliv na zdraví

  • “ Pokud odvahu vzlétnout, člověk krok směrem ke změně. Může to být změna prostředí, přátel, nebo dokonce postoj k životu.
  • Po prvním kroku ke změně se cítíte svobodně, bez všech těch jedovatých zavazadel nebo kamenů v botách.
  • Vnitřní klid je velmi příjemný a užitečný, jakmile to pochopíte, vaše křídla opět narůstají.

Křídla jsou připravena vás přivést ke snu.


Jak snížit hladinu cholesterolu v domácí

Jak snížit hladinu cholesterolu v domácí

Zajímavá fakta Tělo každého člověka existují dva typy cholesterolu - dobré a špatné. Dobrý cholesterol - druh tuku, který pomáhá čisté tepny a zlepšit kardiovaskulární systém, a tím zajistit řádné fungování vnitřních orgánů. V kontrastu , špatný cholesterol - tuk, který se hromadí na stěnách tepen a způsobuje krevních sraženin a oběhový zhoršení.

(Zajímavosti)

Metody prevence „syndromem zlomeného srdce“

Metody prevence „syndromem zlomeného srdce“

Zajímavosti Přestože syndromem zlomeného srdce je považován za jeden z charakteristických znaků srdečního infarktu, je zřídka fatální. Všimněte si, že tento problém často postihuje ženy. Samozřejmě, že název tohoto onemocnění se může zdát docela poetické na první pohled, ale je to opravdu není tak. V medicíně „zlomené srdce syndrom“ je známější pod názvem „takotsubo kardiomyopatie“, „přechodné dysfunkce levé komory srdeční“ a „stres kardiomyopatie.

(Zajímavosti)