Naučte se poslouchat, co říká tělo. Ví, co je to problém


Naučte se poslouchat, co říká tělo. Ví, co je to problém

Věděli jste, že tělo varuje, že se něco pokazilo? Vykřikuje o tom, co nemůže vyjádřit, když mysl odmítá uznat pravdu, aby se vyhnula největším strachům. Proto stojí za to poslouchat, co říká tělo.

Protože čím delší dobu ignorujete, tím více negativních signálů získáte. Tělo bude ukazovat, že uvnitř něčeho je třeba vyléčit.

Přečtěte si: 7 signálů těla, které by neměly být ignorovány

Bolest se může změnit, ale její zdroj se nemění

Představte si Annu, ženu, která měla vždy kluk, protože se bála být sama.

Během třetího vztahu začala úzkostné útoky. Nejprve se příznaky projevily problémy s polykáním, jako by se něco zaseklo v krku, pak se vyvíjely ekzémy a dokonce i dermatitida.

Tyto problémy náhle vznikají a bez toho, aby Anna mohla snadno detekovat. Domnívala se, že problém je v genetice nebo stálém stresu v práci.

Ve skutečnosti však porušení vzniklo z úplně jiného důvodu.

Žena nedokázala pochopit, co se děje, dokud neodejde s přítelem. Teprve v izolaci začala skutečně hluboce hledět do sebe. Další informace o: Meditace při chůzi za zničením negativních emocí

Pak si uvědomila, že

tak tělo projeví emoční závislost . Předtím měla tento problém, ale nevšimla si.Když je člověk v neustálé bolesti, bojí se, že někdo ztratí nebo žije ve stavu utrpení,

tělo jí povědí, že je třeba něco změnit, aby se pohnula. Proto byste měli vždy být ohleduplní k tomu, co říká tělo. Každá část těla má co říct

Bolest v různých částech těla znamená různé věci.

Je však důležité vědět, že

odpověď na takové negativní symptomy leží hluboko uvnitř vás . Musíte jenposlouchat, co říká tělo, podívat se na svůj život a dělat informované závěry. Pokud však nerozumíte signálům vašeho těla, zde jsou některé způsoby, jak lze nahlásit různé problémy.

Nemoci hrdla.
  • Je tu něco, co byste měl říct, ale vy se držte. Chřipka
  • Nelíbí se vám něco ve vašem životě. Tento problém je třeba vyřešit, abyste se ho zbavili. Bolest v kotníku.
  • Označuje nutnost odolat.Poruchy žaludku.
  • Nemůžete přežít a překonat určité situace.Problémy se zadní částí.
  • Nedostatek podpory nebo potřeba nést někoho jiného.Bolesti v stehně
  • . Bojíte se, protože na vás čekají další. Migraine nebo bolesti hlavy.Ty pochybnosti potlačujete.
  • Zvýšený krevní tlak.Jsi zakrytý strachem.
  • Ujistěte se, že jste si přečetli článek: Zlatý věk: Hledání vnitřní rovnováhy a míruToto jsou jen některé příklady toho, co naše tělo říká s různými příznaky.

Postarejte se o váš duševní stav

Naše psychika je mocný nástroj, který často nedává dostatečnou pozornost

. Jak jste právě viděli, může to mít vážné zdravotní důsledky.

Ano, někdy chřipka znamená pouze chřipku, ale takémůže naznačovat určité poruchy, které je třeba vyléčit.

V naší hlavě jsou velké bouře, myšlenky se navzájem propojují a bojují. Pak tyto emoce dělají to, co mohou nejlépe: způsobit úzkost, ztrátu spojení s přítomností a způsobit, že opravdu trpíte.

Pokud se postaráte o svou psychiku a zachováte její zdraví, tělo přestane vykazovat příznaky , které jsou jen signálem psychických a emočních problémů.

Než tuto stránku opustíte, viz 8 tipů, jak přispět ke zlepšení duševního zdraví obvykle věnujeme velkou pozornost, zatímco tělo stydět požádat o pomoc, když jsme se nemůže vyrovnat s tím, co se děje v hlavě.

Nicméně, jen

díky pečlivému postoji ke všem aspektům vašeho zdraví, najdete harmonii s tělem a přestane zobrazovat vaše myšlenky a zkušenosti s fyzickými příznaky

. Někdy prostě nemáte prostředky k uklidnění víru emocí, které dávají život.Je čas přestat darovat své zdraví. Požádejte o pomoc, pokud je to, co potřebujete. Nakonec je zdravá hlava základním prvkem štěstí.

9 tajemství mít tělo z vašich snů

Chcete se zbavit extra kilo, zůstat zdravý a zlepšit své celkové pohody? Zjistěte, jak zlepšit svou fyzickou zdatnost a vzhled pomocí těchto 9 tajných metod.


Produkty, které mají nepříznivý vliv na zdraví kostí

Produkty, které mají nepříznivý vliv na zdraví kostí

Zajímavá fakta Všichni víme, že správná výživa je nezbytná pro zajištění všech tělesných orgánů. Výživa poskytuje tělu energii nezbytnou pro život. Podvýživa vede k mnoha chorob způsobených snižuje ochranné vlastnosti těla, zasahuje do metabolismu, což způsobuje předčasné stárnutí, snížený výkon, může přispět ke vzniku mnoha nemocí.

(Zajímavosti)

19 Tvůrčích způsobů, jak znovu použít plechovky

19 Tvůrčích způsobů, jak znovu použít plechovky

Recyklace se stala jedním z nejlepších návyků ke snížení nadměrného odpadu. Ačkoli jsme zvyklí na to, že některé materiály odkazujeme na "odpad", můžete recyklovat plechovky pro opakované použití různými způsoby. Ačkoli někteří lidé si stále neuvědomují, jak důležitá je, lidé, kteří do velké míry recyklují , přispívají ke snížení množství odpadků, které škodí životnímu prostředí.

(Zajímavosti)