3 Neuvěřitelné způsoby použití oční


3 Neuvěřitelné způsoby použití oční

zdraví Podle příležitosti a požadovaného obrazu, můžete si vybrat, jak aplikovat oční linky. Důležité je vždy používat vodoizolační prostředky, aby nedošlo ke znehodnocení make-upu.

Umělecké kreslení oční linky vyžaduje pevnou ruku, trochu fantazie a silnou touhu vypadat atraktivní a dokonalé. Díky tekuté vložce nebo tužkám můžete dosáhnout skvělých výsledků.

I když to vypadá poněkud komplikovaně, držte perfektní linku jednoduše.

To je důvod, proč dnes chceme sdílet 3 jednoduché a rychlé způsoby, jak použít tužku pro oko, abyste získali velkolepý vzhled.

1. Použijte styl pin-up k zdůraznění očí

Styl pin-up byl velmi populární v 40. a 50. letech. Je tak elegantní, smyslná a originální, že nikdy nevyjde z módy.

Ping-up image je vždy velkolepé. Vše, co potřebujete, je dobrý základ pro make-up pro vytvoření hladké tváře bez vad. Vaše oči budou zrcadlit vaši osobnost.

Jak vytvořit obrázek s oční linií

Nejprve musíte pod očima použít správné korektory pro tmavé kruhy. Musí odpovídat barvě bodů.

 • Po nanesení korektoru z vaků pod očima přejděte na oční víčka. Začněte s aplikací základního nátěru. Bude oči stínit, stejně jako opravit všechny možné jemné vrásky nebo nedokonalosti.
 • Poté použijte oční stín. Pro styl ping-up je potřeba použít masivní nebo béžové odstíny. Ujistěte se, že zmírníte všechny řádky.
 • Další oční linky. Použijte tekutý nebo gelový med, a pokud možno voděodolný, protože to trvá déle.
 • Pro tento vzhled potřebujete černou vložku, abyste vytvořili výrazné oči.
 • Tajemství je vytvořit zřetelnou linii nad horními řasami. Pak přidejte "cat" mrtvici, jen se táhne konec vložky nahoru, jakmile se dostanete do rohu oka.
 • Po tom, co musíte udělat - je dát béžové barvy kolem slzných kanálků pro vytvoření měkčí vzhled a aby vaše oči vypadaly světlejší. Jen senzační!

2. Řecký styl

Oční linky v řeckém stylu je vynikající volbou pro noční život, když chcete mítsofistikovaný vzhled. Rovnováha a odvaha jsou zde v ruce.

V řeckém stylu s oční linky

V takovém případě nabízíme stejné kroky jako u pin-up girl vzhled. Jediný rozdíl je, že na spodním laloku používáte černé oční linky se stříbrným nebo bílým leskem nahoře.

 • Použijte černou fólii na okraje oka, ale pouze na polovinu. Bude vypadat ještě jasněji.
 • Přidejte dotek zdokonalení pomocí stříbrné tužky. Tato barva vytvoří velké, provokativní oči. Použijte pouze kolem odkapávacího kanálu a pohybujte se mírně nad očima.
 • Použijte dobrou řasenku a vychutnejte si tento neuvěřitelný vzhled.

3. Rozložení barev

Původně čerstvé, zábavné a snadné. To je velmi starý, mladý pohled. Můžete jej použít kdykoli budete chtít. Stačí mít na paměti tyto tipy.

Jak používat barevné oční

 • Za prvé, budete potřebovat dobrý korektor a oční stíny tělo, jak se zbavit případných nedostatků a matné skvrny. Potřebujete živý a přirozený tón, který zvýrazní barvu, kterou jste si vybrali.
 • Váš make-up se zaměří výhradně na řasy. Pro toto použijte dvě oční řasy.
 • První vrstva je černá. Strávit tenký a jemný řádek od slzného potrubí až k rohu oka. Nepotřebujete styl ping-up. Účelem je zvýšit barevné podšívky.
 • Potom pokračujte v používání druhého oční linky mírně nad černou čárou. Barva musí být dobře kombinována s barvou očí. Uvidíme, co kombinace jsou dobře hodí:
 • modré oči, modré nebo zlaté oční
 • Zelené oči, zelené nebo fialové oční
 • Tmavě hnědé oči, modré, zelené, stříbrné nebo růžové oční
 • hnědé oči, hnědé, zelené nebo zlaté oční
 • Gray oči, zlaté, zelené, modré nebo růžové oční linky

Vždy se snažte používat vysoce kvalitní nepromokavé oční linky, protože to nebude šířit. Ona také trvá dlouho.

Jak vidíte, tyto 3 jednoduché možnosti jsou velmi atraktivní. Bezesporu zdůrazní vaši krásu kdykoli, ve dne iv noci.


Zde je to, co se stane, když aplikujete na vlasy

Zde je to, co se stane, když aplikujete na vlasy

Možná jste tak zvyklí na používání obchodu pro péči o vlasy, , kteří ignorují dostupnost alternativ pro svou výživu a posilování. Reklama a široká škála kosmetických přípravků vás přimějí k přesvědčení, že chemické ošetření je nejlepší způsob, jak udržet vaše vlasy zdravé a bez problémů. Ale dlouho předtím, než komerční výrobky na péči o vlasy zaplavily trh, ženy používaly přísady, které měly doma, aby odstranily sucho, lupy a mnoho dalších poruch.

(Krása)

Nastavovací pásy pro pas nebo korzet: co to je a jak je nosit?

Nastavovací pásy pro pas nebo korzet: co to je a jak je nosit?

Zdraví Mnoho lidí, kteří hledají různé způsoby formování štíhlý pas, pomocí krémů po dietě, přičemž různé léky a procházející různé terapie. I když jste o nich možná slyšeli, někteří a nevědí o existenci opravných pásů a o tom, co mají správně nosit. V tomto článku se dozvíte, jak zúžit pás a být štíhlejší pomocí správného tažného pásu.

(Krása)