Učte své děti, aby sen a nebát


Učte své děti, aby sen a nebát

Sex a vztahy Učte své děti, aby snít -není totéž jako povzbuzují nerealistická očekávání a oddělit od skutečnosti, že oni nemohli vidět život objektivně a odpovědně.

vychovávat děti, takže by mělo být umožněno mít sny, které usilují o dosažení a učit se a klidně vytvořit vlastní obzory.

Pokud se vychovávat dítě ve strachu, že vytváří atmosféru nejistoty a nejistoty, které zakovuye její srdce a nohy v poutech.

Strach způsobuje bolest a zranění. V žádném případě není prostředkem výchovy.

Ačkoli většina lidí nemá pedagogické vzdělání a znalosti v oblasti dětské psychologie, všichni rodiče potřebují vědět, že každé dítě potřebuje a není lepší způsob, jak na ně reagovat, než následovat své vlastní srdce. Buďte blízcí k vašemu dítěti, stane se zvláštním průvodcem, který chce vést dítě k štěstí, ne strachu.

Dnes chceme hovořit o tomto zajímavém tématu podrobněji: proč je tak důležité vytvářet schopnost dětí sen.

Pečujte o své děti, protože jsou velmi křehké, stejně jako jejich sny

dítě mozek se neustále snaží učit se, objevovat nové věci, vnímají svět a snít. Jeho neuroplasticita je prostě ohromující a zůstává extrémně aktivní až do čtyř až pěti let.

Všechno, co se stalo v tak mladém věku, bezpochyby zanechává významnou stopu v mozku. To je důvod, proč je tak důležité udržet úzký vztah s dítětem v prvních letech, na podporu zdravého a jedinečný přílohu, která dává pocit lásky a ochrany.

Viz také:5 chyb, které dělají rodiče při výchově dětí

Snad naše frázi, že děti jsou křehké, přitahoval pozornost a budete se ptát sami sebe, zda by i tak zranitelný? Do jisté míry je tomu tak z následujících důvodů:

  • dopad rané zážitky v dětství může určit vývoj dítěte v budoucnosti;
  • Například, pokud nereagujete na pláč dítěte, často zráží s výrazně zvýšeným stresem;
  • dítě, které není po ruce a ne pryhortaly k ní nebo pokud necítila tělesné teplo nebo otce matky nervové spoje vyvíjet méně než dítě, které bylo stálou pozornost a kontakt.

Děti jsou mnohem zranitelnější, než si dokážete představit, protože vinterpretují svět podle vnějších podnětů. Proto je důležité být velmi opatrní a moudří.

Pozitivní upevňování, iluze a sny

proces výchovy dítěte zabere hodně času, trpělivostia mnoho nepřiměřené očekávání rodiče. Často se stává, že se pochybnosti začnou otřásat.

Budu stát dobrou matkou? A budu dobrým otcem pro mé dítě?

Nerobte si tyto otázky příliš. Nejčastěji jsou rodiče, kteří jsou vedeni vlastními instinkty, nejúspěšnějšími.

Tajemství spočívá v tom, že všechny jejich skutky a záměry jsou řízeny láskou a úzkými vazbami s dítětem, které nikdo nemůže dobře rozumět.

Zjistěte , co je nebezpečným odstrašujícím prostředkem pro emoce?

  • Vzdělávejte bez strachu. Dítě, které právě otevírá svět, začíná chodit, mluvit a komunikovat s prostředím, především podporou rukou a slov, které inspirovají její touhu prozkoumat, učit se nové, užívat si a bavit se.
  • Život dítěte v mnoha ohledech by měl být podobný hře. Je to způsob, jak změnit jejich realitu a porozumět tomu, když je dítě vidět. Povzbuzujte a sdílejte tyto momenty.
  • Snažte se splnit sny s hračkami, knihami, běžícími na ulici, rozmazanými blátem a sbíranými květinovými kyticemi.
  • Čím více budete mluvit s vaším dítětem a strávit s ní čas, v sobě je více snů. Nenechte se bariéry ticho život dětí a říkají:„Není mi nepříjemné teď“, „nemám čas“, „ty vždycky se mi žádný nesmysl“.

Výsledkem je, že takové dítě vyroste se strachem, že se cítí nedůležité.

Nezáleží na vašich dětech. To nejlepší, co jim můžete dát, je čas.

Pochopte své dítě a pomozte jí překonat strach.

Věnujte pozornost této věci. Dětský svět je velmi komplikovaný a přestože vám záleží na všech aspektech a detailech, rodiče nemohou ovládat vše, co se děje s jejich dítětem. Přečtěte si také článek

:

  • Jak dítěti rozvíjet emoce, když je dítě starší a chodí do školy, může to bolet vrstevníky, které budou příčinou obav a úzkostí. Proto musíte být opatrní.
  • Ujistěte se, že vyzdvihnete čas každý den, abyste si promluvili s vaším dítětem a zeptali se, jak je pryč.
  • A než půjde do postele, posaďte se a diskutujte o různých tématech. Využijte svou intuici a dáte svému dítěti příležitost vyjádřit svůj názor.

Žádný rozdíl, čtyři roky staré dítě nebo čtrnáct. Vždy bude potřebovat vaši pomoc. Takže musíte být blízko.


5 Typů emočních upíry

5 Typů emočních upíry

Sex a vztahy „Vypadají jako obyčejné lidi do jejich vnitřní potřeby ne proměnit je v predátory. Nehledají krev, ale emocionální energii. Nemohou vás jen svedou, ale také hypnotizují, abyste mlčky umlčeli mylnou sliby, dokud se nedostanete pod jejich vliv. Tito emocionální upíři vás přitahují a pak vás zničují.

(Sex a vztahy)

Zjistěte více tím, že otevíráte oči a nešíříte ústa.

Zjistěte více tím, že otevíráte oči a nešíříte ústa.

ŘíKají, že máme dvě oči a jednu ústa, abychom se mohli podívat před dvakrát. Mějte na paměti tuto myšlenku při vytváření osobního vztahu. Je to proto, že prvním krokem k tomu, že se někdo blíží, je poslouchat a sledovat. To vše je třeba provést se zvlněnými rty. Moderní společnost je nepravděpodobné, že vám poskytne čas na to provést potřebnou introspekci vnímání světa v tichosti srdce a mysli, která zpočátku vnímá a nikdy neodsuzuje.

(Sex a vztahy)