Tyto trávy mohou zabránit rakovině kůže


Tyto trávy mohou zabránit rakovině kůže

Nejčastější rakovinou je rakovina kůže. Proto je důležité vědět, jak pomoci zabránit rakovině kůže a snížit riziko.

Je dobře známo, že vyhýbání se nadměrné expozici slunce je jedním z hlavních faktorů zadržování kůže. Mezi 10:00 a 16:00 se doporučuje zejména zůstat ve stínu.

Vaše práce však může vyžadovat trvalý pobyt na slunci. V takovém případě používejte dobré opalovací krémy nejméně 15 SPF, noste vhodné oblečení a pokud možno noste sluneční brýle a stříkačku.

To vše je velmi užitečné, ale další opatření také přijdou v ruce.

Proto, abychom vám pomohli, chtěli bychom o některých bylin, které mohou předcházet rakovině kůže.

Curcumin

Curcumin - není nic jiného než jasně žlutý pigment, který je dostupný v kurkuma a kari. Je vysoce ceněn pro antioxidanty a protizánětlivou sílu.

kurkumin bylo předmětem několika studií, které prokázaly, že zabraňuje vývoj, rozmnožování, přežití a invazi do tkání způsobené rakovinou kůže.

Další velkou vlastností kurkumu je, že pomáhá vaší játře zbavit se toxinů a odpadu.

Kromě toho inhibuje růst cév, které vyživují rakovinné buňky a snižují zánět tkání. Můžete přidat koření do vaší stravy, posypeme šaláty nebo polévky. Můžete dokonce udělat chutný čaj z kurkuma.

Mějte na paměti, že mírné použití kurkuma nebo kari nepůsobí problémy, ale

velké množství může způsobit nevolnost nebo průjem.

Zelený čaj Zelený čaj, výsledky několika studií provedených u krys, je hlavním spojencem pro buňky prevence a štípání, které tvořily v časných stádiích rakoviny kůže, močového měchýře, jícnu, vaječníků a slinivky břišní.

Jiné studie také ukazují, že

aplikace zeleného čaje na pokožku je účinným způsobem, jak bojovat proti ultrafialovému záření. Můžete si ji vychutnat v horké nebo studené formě, a pokud se vám to nelíbí, zkuste přidávat trochu medu, aby se zlepšil váš vkus.

Můžete také přidat malé množství práškového zeleného čaje do jídel chleba - další pěkný způsob, jak jej změnit na dietu.

Zelený čaj může způsobit, že některé lidi, tyto nežádoucí účinky:

plynů, nevolnost, pálení žáhy, bolesti břicha, závratě, bolesti hlavy. proto nezbytné postupně zvykat na tohoto čaje.

Milk Při aplikaci na kůži se proti slunečnímu záření mléko může pomoci předejít rakovině kůže.

mléko má neuvěřitelné protizánětlivé, antioxidační a imunitní vlastnosti.

Jeho semena bohatá na tyto sloučeniny: silymarin

 • histamin tyramin
 • protein esenciální oleje flavonoidy olej
 • hlenu Podle četných studií, tato bylina

inhibuje vývoj různých typů nádorů a faktory týkající se možného vývoje rakoviny kůže a rakovina prostaty. stonky, listy, kořeny a květy z této byliny mohou také jíst, i když některé lidi to může způsobit kožní vyrážky.

další byliny, které v boji proti rakovině kůže

Existuje několik možností, které vám pomohou vyhnout rakovině kůže. Například listy fialky mají protirakovinné účinky.

byliny mají vysoký obsah antioxidantů k minimalizaci škod způsobených volnými radikály.

Zde jsou některé příklady: rozmarýn

 • tymián
 • šalvěj
 • Ginkgo
 • chili
 • hloh
 • kopřiva
 • zázvor
 • petržel
 • jak předejít rakovině kůže pomocí přírodních prostředků

I když příroda je známý pro svou moudrost, se nedoporučuje spoléhat výhradně na pomoc která poskytuje přírodní léčiva, pokud jde o léčbu rakoviny nebo jiného onemocnění.

Vzhledem k omezenému počtu studií

alternativní medicíny by neměla být považována za jedinou odpovědí pro léčbu nebo prevenci rakoviny kůže. Musíte si uvědomit, že on nikdy nedoporučil léčbu sám. V případě, že lékař nezjistí rakovinu včas, následky by mohly být nevratné.

To je důvod, proč je důležité vidět specialistu, se ptát, zda alternativní medicíny může být dobrou volbou pro váš konkrétní případ. Je také důležité si uvědomit, další faktor, který ovlivňuje vaši pleť, stejně jako váš celkový zdravotní stav. To

svůj životní styl. Pokud budete jíst správné, cvičení denně, zvládat své emoce, životě ducha a udržet hladinu stresu pod kontrolou, pak je nepravděpodobné, že dojde rakovinu. Naučit

diagnostikovat rakovinu rakovina kůže kůže je nejčastějším onemocněním na světě. Kůže je největším orgánem lidského. Vystupuje mnoho různých funkcí v těle.


Nápoj zázvor, kurkuma a pepř kayyenskoho se čistí tělo

Nápoj zázvor, kurkuma a pepř kayyenskoho se čistí tělo

Detoxikační znamená - proces, při kterém se zobrazí přebytečné toxiny, které jsou přítomny v krevním řečišti, jater a dalších orgánů vylučování. V současné době je naše tělo je docela schopný čistit sám, ale někdy to může být přetížen škodlivých látek, které mu brání vykonávat potřebné funkce. Naštěstí existuje široká škála přírodních produktů, jejichž vlastnosti stimulují čištění těla ke zlepšení fungování všech orgánů.

(Lidových opravné)

Léčbu hyperpigmentace kůže doma s 5 masky

Léčbu hyperpigmentace kůže doma s 5 masky

Přírodní prostředky melasma - to tmavé místo na kůži nebo změněnou barvou, která se obvykle vyskytuje na obličeji důvodu porušení v procesu melaninu. Tento stav je velmi časté u žen v reprodukčním věku, protože vnější projevy spojené se zvýšenými hladinami estrogenu a progesteronu. Po melazmu je někdy nazýván „maska ​​těhotenství“, protože K tomuto problému často dochází v průběhu těhotenství a po něm .

(Lidových opravné)