Ocení lidé teď, ani nikdy ztratit


Ocení lidé teď, ani nikdy ztratit

Sex a vztahy Místo chybět osoby nebo věci, a to, co jsme ztratili, musíme se naučit, jak si užít a ocenit lidi, v tomto okamžiku, zatímco oni jsou stále s námi.

V celém životě ztrácíme mnoho blízkých.

Máme na mysli nejen smrt, jak jsme se rozloučili s mnoha důležitými lidmi, s nimiž se naše cesty zkříženými, az nějakého důvodu oni šli ještě dále a již není součástí naší současnosti.

Někdo ztrácí, prochází časem, když se projdete kolem hlavy a pokusíte se najít příčinu toho, co se stalo. Způsob, jakým prochází tento proces a závěry, které uděláme, nám pomohou podívat se do budoucnosti.

Zveme vás, abyste o tom trochu přemýšleli.

ztráta není vždy snadný způsob, jak „jít dál“

Na našich stránkách jsme často připomínal, že je třeba, aby snadno pohybovat dál. Zanecháním komplikovaných vztahů se můžete cítit více nešťastně než vyrovnaná.

A teď je něco tak důležitého, jako zanechání toho, co ubližuje. To je - vědět, jak nabídnout to nejlepší ze sebe s lidmi, které máme rádi, „tady a teď“, nečekejte na zítřek a nenechte si ujít v životě. Соumium je založen na principech rychlosti a křehkosti vztahů.

Chceme všechno a teď to chceme všechno. Ne vždy tolerujeme zklamání, odpověď je ne, nebo když jsou věci jiné, než jsme očekávali. V posledních letech došlo k zajímavé sociální hnutí s názvem „pomalu“, když zdůrazňuje význam zpomaluje a necháme žít plněji v našich vztazích, chápe základní a jednoduché věci v životě.

  • zaměření na práci, je potřeba zlepšení, úspěch a hromadění věcí - to vše nám dává zapomenout na hodnotu čisté lásky a podstatnou část našich osobních vztazích.
  • Pokud budeme nadále vést tento způsob života, nakonec ztratíme vše, co opravdu považujeme za důležité.
  • A vše, co ztratit se převede na zranění, vždy budete nosit v mém srdci. Haste - největší nepřítel úplného vědomí. Tento přístup k životu, který vám brání zpomalení a ocenění za všechno kolem vás, včetně důležitými lidmi ve svém životě.

  • Silné vazby jsou podpořeny upřímnými projevy lásky, reciprocity a uznání. Pokud lidé kolem vás to necítí, riskujete, že ztratíte.
  • Vztahy je třeba živit a podporovat. Za to stojí zpomalit a podívat se na to, co je před vámi. Je nutné žít, uvědomit si, že je to nejdůležitější

Může se zdát zřejmé, ale ne každý je schopen identifikovat priority ve svém životě a rozhodnout, co je důležité a co není.

Všichni víme, že pracovní povinnosti jsou zásadní pro podporu rodiny a slušné bydlení. Ale někdy můžeme nastavit tyč příliš vysokou nebo příliš nízkou, což umožňuje stres a tlak ovlivňovat zdraví a vztahy.

Doporučujeme číst: Slova, která léčí: zkuste!

Život je schopnost udržovat rovnováhu

  • a být schopen soustředit svou pozornost, zájmy a motivaci na věci, které obohacují život nejen materiálně, ale i emocionálně. Není třeba myslet: „držet své děti stejně, jako kdyby to bylo naposledy, co je vidět“
  • „live, jako kdyby zítra přijde“nebo Nemůžeme stát obětí těchto fatalistická myšlenek, měli nechat užívat si přítomnost co nejvíce. Jakákoli ztráta, kterou prožíváme utrpením. Dokonce i když je potřeba rozvodu, po nějaké době prochází introspekcí, během které se hoji spousta ran. Abychom předešli takovým situacím, musíme být připraveni.
  • Musíme pochopit, že nic v tomto životě není věčné.
  • Jsme jediní cestující ve světě nejistoty. Nyní, pokud existence je něco, co brutálně rozděluje neštěstí, stojí za to využít toho, co dokážete zvládnout.
  • Pokud milujete někoho, postaráte se o ně a ukažte jim jejich pocity, pak budou vždycky blízko vás.Mluvíme nejen o romantických vztazích.

tyto vazby vyžadují péči a pozornost: nabídnout dětem pozornost, péči a respekt, pak budou na vaší straně, když zestárnou.Udělejte totéž se svými přáteli a dalšími členy rodiny.

Pokud milujete někoho, ocente je, když je máte.

Jinak budete litovat, že jste to neudělali, pokud je ztratíte, nebo se rozhodnou opustit vás.


Někdy spát odděleně - užitečné pro váš vztah

Někdy spát odděleně - užitečné pro váš vztah

Dokážete si představit, jak spát odděleně od partnera? Tato myšlenka je poněkud divná, ale pokud ji budete analyzovat hlouběji, nebude to tak neobvyklé. Zdá se, že jedna z podmínek smlouvy, my „podepsat“ na začátku našeho vztahu, pokud budeme žít společně, je to, že bychom měli spát v jedné místnosti.

(Sex a vztahy)

Jak ponechat všechno za

Jak ponechat všechno za

Ponechat všechno neznamená ukončit to, co máš teď. Tato věta nemá vždy negativní konotace, nebo fatální, někdy je prostě říci ano, povzdech, je-li truchlit, protože je třeba začít něco nového. Nechte všechno - je to někdy jako "začít od začátku". Samotná tato fráze může mít mnoho zajímavých významů. "Začátek první" je začít znovu, zachová si svou podstatu, ale nechat se udělat krok v neznámém.

(Sex a vztahy)