Léčivé vlastnosti mexický kaktus


Léčivé vlastnosti mexický kaktus

přírodní léčiva mexické kaktus - rostlina z rodu kaktusu, který roste na území celé Ameriky ve volné přírodě. Může být snadno pěstován na jakémkoli druhu půdy. Proto je tato rostlina tak populární.

Kromě toho bylo prokázáno, že má neuvěřitelné terapeutické vlastnosti, takže kaktus je skvělým přírodním prostředkem pro řadu nemocí. Další informace o léčivých vlastností mexického kaktusu v tomto článku. Nutriční

mexické kaktusy Tato rostlina je bohatá na vápník, fosfor, draslík, sodík a sacharidů, dusíkatých látek, tuku, vitaminů A, C a K, chlorofyl, riboflavin a bílkovin. Existuje mnoho studií, které ukazují, že kaktus je ideální pro zlepšení zdraví lidí s onemocněním žláz s vnitřní sekrecí, nervové, imunitní, oběhového, trávicího a dýchacího systému.

Má také jiné vlastnosti pro vnější použití: je výbornou složkou v kosmetice, krémách a přípravcích pro péči o pokožku a vlasy. Množství mýdla, šampony, kondicionéry, hydratační gely, pleťové vody, pomadok, oční stíny a tak dále. s kaktusem V tradiční medicíně se používá k léčbě ran nebo malých popálenin.

jíst kaktusy mohou být různé: ve formě šťávy, omáčky, prášky, bonbóny, lízátka, dušená masa, saláty, džemy, polévky, vývary, nebo kombinovat s obilí, ovoce nebo obilí lnu. Jak to je často vykoryctovuyut jídlo ke krmení, a hlavní žebro platidlo kaktusu, jako zeleniny, takže mohou například točí jako nakládaná zelenina. Je velmi oblíbené, jak kombinovat ovocný kaktus. Léčivé vlastnosti

 • mexické kaktusy silná antibiotika:zpomalí nebo dokonce zastavit růst a rozvoj různých bakterií. S mexickou kaktus spíše s jeho žeber, dělat vynikající horký obklad, který má neuvěřitelný vliv na pokožku a napomáhá hojení ran a léčbě infekcí. Zachází s aterosklerózou
 • :je kardiovaskulární zánět způsobený hromaděním plaku v cévách, mohou být léčeni touto rostlinou, protože to je - skvělý antioxidant a propyzapalnyy prostředek. Pravidelné užívání šťávy z čerstvého kaktusu nebo kaktusového prášku pomáhá předcházet vzniku tohoto onemocnění.

 • Zastaví šíření rakovinných buněk:kaktus má hodně vlákniny, jak rozpustné, tak nerozpustné. Ty absorbují vodu a pomáhají jíst lépe "projít" gastrointestinálním traktem. To také zlepšuje trávení a je zodpovědný za zředění koncentrace buněk ve střevě, které mohou být karcinogenní, a to pomáhá zabránit šíření choroby.
 • Pomáhá regulovat cholesterol: vzhledem k obsahu aminokyselin, vitamínu B3 a vlákniny. Mexické kaktus zabraňuje zvýšené hladiny cukru v krvi a ukládání tuku, což je důvod, proč významně snižuje „špatný“ cholesterol a triglyceridy. Odstraní také žlučové kyseliny, které se pak převedou na cholesterol.
 • zlepšuje činnost tlustého střeva: díky aktivních složek pomáhá zabránit vstřebávání tuků a sacharidů. Udržuje vyváženou krevní hladinu a kontroluje hmotnost. Mexické kaktus obsahuje vlákno, které pohlcuje glukózy ve střevech, kromě toho, že vymaže toto tělo a postará se o jeho zdraví.

 • Regulace cukrovky: nebo, jinými slovy, hladiny cukru v krvi lidí s diabetem. Vzhledem k obsahu 18 aminokyselin v tomto závodě vaše tělo bude mít více energie a cítíte méně unavení, což je důvod, proč je glukóza také snížena. Posiluje jater a slinivky břišní a zvyšuje citlivost na inzulín, glukóza stimuluje pohyb všech buňkách těla. Sníží také absorpci sacharidů a tím i produkci inzulínu.
 • zlepšuje trávení: díky vitamínů B (B1, 2 a 3), a C, a vápník, draslík, hořčík, sodík a železo. Má silné antioxidační účinky a poskytuje vynikající ochranu proti toxinům, že budete konzumovat navíc kaktusu snižuje škodlivé účinky alkoholu a některých „těžkých“ produkty.
 • Zabraňuje zácpě: vlákno obsažené v mexickém kaktu, jak jsme již zmínili dříve, pomáhá při trávení. To vás ochrání před problémy při přechodu na toaletu.
 • spojencem v boji proti obezitě: díky vysokému obsahu vlákniny, pomáhá zpomalit proces trávení potravy a živin, které se dostanou do krevního řečiště, což usnadňuje jejich vylučování. Pomáhá játr rychleji do krve, čímž se snižuje stagnace celulitidy a tekutin. Doporučujeme používat kaktusy s takovými šťávami, jako je například oranžová. Nerozpustná vlákna, která se nacházejí v kaktusu, vám poskytnou pocit sytosti a pomohou vám přejíst. Navíc reguluje pohyb střeva, což vám umožní správně vyprázdnit.
 • posílení imunitního systému: jako mexický kaktus je hodně vitamínů, zejména složité, jako je A, B a C. Dále obsahuje mnoho minerálů a aminokyselin, které pomáhají odstranit toxiny detoksyfikuvaty játra a zbavit se škodlivých účinků znečištění prostředí, cigaretový kouř, alkohol atd. Díky obsahu fotochemikálií pomáhá tělu chránit před napadením viry nebo bakteriemi.
 • Zabraňuje poškození nervového systému: neboť pomáhá relaxovat, být v dobré náladě, nebo dokonce zbavit deprese nebo emoční nestabilitu.
 • To je vynikající diuretikum: šťáva z mexického kaktusu používané k léčbě zánětů močových cest a ledvin snižují bolest a močový měchýř.

Snímek poskytla: Razi Marysol Machay, Diogenes el Pacífico, David de la Luz, Javier Lastras, Roberto González a Luis Daniel Carbia Cabeza.


Přírodní prostředky pro zlepšení spánku

Přírodní prostředky pro zlepšení spánku

Přírodní produkty, které neustále stáčejí and roll celou noc: pak zpět, pak do strany, pak žaludek . Se snaží počítat ovečky, ale dostat tisíce a stále nemůžete spát. Je pozdě v noci a oči jsou zploštělé a nemůžete se utopit do spánku. Pokud tato situace zní jako něco známého, přečtěte si tento článek, který budeme diskutovat některé přírodní prostředky pro zlepšení spánku.

(Lidových opravné)

5 Výhody syrového bramborového kůže. Se vám bude líbit!

5 Výhody syrového bramborového kůže. Se vám bude líbit!

Přírodní produkty jste nikdy necítil syrových brambor všelékem péči o pleť. Ale to je neuvěřitelný produkt, který stojí za to vyzkoušet sami. V případě přírodní prostředek má některé příjemné vlastnosti je vždy dobré dozvědět se více o nich. již víte, že brambory jsou bohaté na rostlinné škrob, je velmi výživné.

(Lidových opravné)