Léčivé účinky česneku šťávy produktů


Léčivé účinky česneku šťávy produktů

přírodní léčivé účinky česneku jsou známé po celém světě již po staletí. více středověku šťávou z česneku uvízl solidní pověst zázračný lék v boji proti cholera, mor a tyfus, to účinně ničí patogeny cholery, bacilu tuberkulózy, Streptococcus a Staphylococcus, břišní tyfus a patogeny. Obsahuje velké množství látek, které zajišťují správné fungování celého těla. Navíc je to naprosto přirozený prostředek!

Nejlepší způsob, jak využít této životodárné zeleniny, je použití čerstvé šťávy z česneku, protožekdyž jej přidat do dochucování a podrobí tepelnému zpracování, ztrácí velké množství jeho blahodárné vlastnosti pro zdraví.

česnek šťáva je bohatá na hořčičný olej, flavonoidy a minerálů: draslík, vápník, hořčík, sodík, fosfor. Obsahuje také železo, mangan, zinek, jod a měď. Obsahuje niacinu a vitaminy C a B. silný zápach česneku, je vzhledem k jejich obsahu esenciálního oleje, který je bohatý na síru.

česnek pro prevenci a léčbu nemocí

vyžaduje okamžitou lékařskou aplikací česnek nebo česnek šťáva je použít k léčení lidí trpících stálých nachlazení, astma nebo jiné komplikace dýchacího ústrojí, ve skutečnosti česnek posiluje imunitní systém, a jako výsledek , tělo úspěšně bojuje s velkým počtem virů a bakterií.

také doporučuje používat česnek při poruchách nervového systému, onemocnění močových cest a orgánů, a očistit tělo. Zdá se, že česnek - lék na mnoha onemocnění a asistenta při řešení mnoha problémů v našem těle.

Trvalá konzumace česneku pomáhá předcházet narušení oběhového systému; užívání česneku je dobrý způsob, jak udržet krevní tlak na příslušné úrovni, zvyšování dobrého cholesterolu, takže stěny tepen nejsou uloženy plak cholesterolu.

Navíc spotřeba česneku šťáva pomáhá minimalizovat riziko vzniku krevních sraženin v cévách, a zabraňuje mrtvice.

Četné studie prokázaly, že lidé, kteří konzumují česnek šťávy denně mají nižší možnost uzavírat smlouvy o různých rakovin, , jako je rakovina plic, rakoviny žaludku nebo rakoviny tlustého střeva.

také prokázáno, že česnek funguje jako antibakteriální, antivirové, antimykotické a antimikrobiální činidlo, což je důvod, proč je naprosto přirozený způsob, jak bojovat proti všem druhům infekcí.

Jak mám používat česnekový džus?

šťáva z česneku mohou být připraveny podle následujícího receptu:

 • dva nebo tři mrkve
  • dva stroužky česneku jablka
   • pár snítek petržele malý kousek zázvoru

   Place všechny přísady do mixéru a přidejte jen dva šálky vody. Všichni by měli být dobře rozdrceni a sestřelení, a pak napjatí. Tuto směs pijte každý den na prázdném žaludku.

   Další podobný recept česnek šťávu:

    • dvě jablka pepř

     jeden stroužek česneku Smíchejte všechny ingredience dohromady, nezapomeňte přidat hrnek vody. Použijte šťávu na prázdný žaludek.

     Vždy si pamatujte, že máte jedno zdraví. Chemické látky, které léčí některé nemoci, mohou vyvolat vznik druhých. A česnek není marně doporučován jako doktor lékaři, a lidové healers.

     Po tom všem ku prospěchu z ní pro léčbu nemocí a udržování zdraví těla je nepopiratelný. Nezanedbávejte je pouze kvůli ostrému pachu. Chcete žít nejen dlouhou, ale i kvalitativní - ve vaší stravě nutně musí být česnek.


     Pampeliška a pampeliška proti ekzému

     Pampeliška a pampeliška proti ekzému

     Pampeliška byla multifunkční více než tisíc let. Může léčit různé nemoci, od onemocnění jater až po bolest v trávicím traktu a dokonce i kožní problémy. Věřte tomu nebo ne, ale výhody této rostliny jsou mnohem větší, než si dokážete představit. V poslední době vědci mluvili o neznámých, přesto užitečných vlastnostech.

     (Lidových opravné)

     Kašel opravné prostředky pro děti

     Kašel opravné prostředky pro děti

     Přírodní opravné prostředky proti kašli - běžným příznakem nachlazení a chřipky, který ve většině případů je vážnou hrozbou pro zdraví a mohou být ošetřeny speciálními domácí nářadí. Všichni víme, že lidé mají větší pravděpodobnost, že trpí nachlazení a chřipky v chladném klimatu, protože při nízkých teplotách, náš imunitní systém je stále slabší a zranitelnější vůči účinkům velkého množství virů a bakterií, které mohou poškodit tělo.

     (Lidových opravné)