Léčivé síly obejití


Léčivé síly obejití

Někteří lidé obejmou tolik, kolik budou zlomit vaše kosti, ale přesně tak vyjadřují svou lásku. Objetí vytváří zvláštní spojení mezi myslí, tělem a emocemi.

Přijetí nic řeší, ale jsou uklidňující. Když někdo obrátí kolem nás náručí, může obnovit naše částice, které byly časem rozbité, odhánět osamělost a strachy, plnit nám štěstí.

Neuvěřitelná, ale někteří lidé nemají rádi přijmout, protože se cítí nepříjemně, když zasahují do svého osobního prostoru. Ve skutečnosti však každý potřebuje někoho, kdo by se v určitém okamžiku svého života zahřál.

Stovky objíždí nás jen čekají

"Krátké objetí může vyschnout slzy, slovo laskavosti nám může naplnit štěstí a úsměv může změnit svět. To jsou malé věci, které naplní náš svět štěstím a láskou ... "

Nebudeme schopni napsat knihu o všech typech embryí, které existují, protože tato kniha by byla nekonečná. Existuje tolik typů objetí, jako jsou lidé, situace a vztahyv závislosti na druhu poselství, které by měli předat. Zde je jen několik druhů objetí:

Bear objetí

Muž otočí ruce kolem jiné osoby a s láskou stlačí tělo. Pro takové objímání osoba lehce zatlačí bradu na rameno jiné osoby.

A-jako objetí

Tento typ objetí nese formnější charakter, ale to neznamená, že jsou méně upřímní. Pro ně je třeba se naklonit dopředu, abyste obejmuli dalšího člověka a mírně stlačili bradu lehce na rameno.

Embrace-sendvič

Tyto objímky se vyskytují mezi třemi velmi blízkými lidmi. Jsou plné bezpodmínečné podpory.

Silné objetí

Tento typ objetí se vyznačuje impulsem držet se na jiné osobě a ukázat jí svou lásku. Jsou ideální pro vyjádření náklonnosti a nejlepších přání.

Embrace z pravého srdce

Toto je objetí celého těla, když paže zcela pokrývají záda a ramena jiné osoby. To jsou některé z největších objetí, které lze provést pouze.

Boční objímky

Tento typ je ideální pro chůzi. Odrážejí potřebu a touhu být sjednoceni.

Embrace za

Tento typ objetí je nejvíce okouzlující a romantické. Jedna osoba zapadne a otočí ruce kolem druhého. Jen si přemýšlejte o slavné scéně v Titanicu, abyste pochopili vášeň.

Skupinové objetí

Tento typ objetí symbolizuje jednotu a bezpodmínečnou podporu a poskytuje komfort všem účastníkům.

Všechny tyto objetí jsou uzdraveny, protože přispívají k psychickému pohodlí a emočnímu rozvoji. Tímto prostým gestem získáváme stovky neocenitelných pocitů, které nelze popsat slovem.

Víte, jak obejmout?

Chcete-li zjistit, jak obejmout, potřebujete otevřené srdce, aby se rozpustil v jiné osobě. Nicméně, aby se objetí dostalo všechno, co cítíme, stojí za to cvičit.

Zde je otázka, která někde vzniká: jste někdy najali? Objímky byly teplé? Přispěli vám vaše částky?

Můžete říci, že s pomocí důvěrných upřímných objíždění se můžete sama sebe prosadit a dostat se ze skořápky, čímž se přiblížíte ke skutečné osobnosti.

Pokud se objímáte, pak se milujete. Pokud milujete sebe, pak znáte sebe sama. Pokud znáte sebe, rozvíjejte se. Koneckonců, sklouznutí do objetí uvolňuje emoce, a také vám umožní užít si života.

mocná síla objetí „Hugs -. Báseň napsána na kůži, které nás chrání před falešné lásky, závislosti, idealizace a cokoliv, co by mohlo oslabit nebo okrást nás chrání odvahu a dobro v nás“

Embraces potvrzují naše právo na existenci a právo být kdo jsme, potřebujeme, dotek, být šťastný a zdravý, vytvářet, být blízký a volný k lásce.

Je těžké uvést všechny výhody, které nabízejí objímání. Můžeme se vyjádřit k některým pozitivním přínosům objetí:

  • Snížení stresu.
  • Zajistěte pocit bezpečí a ochrany nebo alespoň nám dáváte příležitost cítit se v bezpečí.
  • Zvyšte sebeúctu.
  • Přenášet energii a sílu. ◊ Zlepšit mezilidské vztahy.
  • Nechte se cítit v našem talíři.
  • Embrace - zlatíčko

"Říkají, že pokaždé, když přijmeme někoho, dostaneme den života," napsal Paulo Coelho.

Hugs prohlubují náklonnost.

Naše nejdůležitější vzpomínky obsahují objetí, protože jsou uklidňující. Je to skvělý způsob, jak milovat milované a dotknout se jejich duší. Hugs jsou často nejlepší terapie, protože vám umožňují cítit se aktualizované a hodné lásky.

Každé objetí má svůj vlastní jazyk, což z něj dělá nejrychlejší způsob komunikace dvou sprch. To znamená, že můžete říct více objetí než slova. Fyzický kontakt nám naplňuje štěstí a přináší jistý klid, který je velmi uvolňující.

Hugs jsou opravdu spolehlivým zdrojem empatie, který nám umožňuje lépe pochopit pocity.

To je skvělý způsob, jak ukázat svou lásku a podporu. Doufáme, že jste se bavili číst tento článek o síle obejití!


5 Známky, že jste toxická osoba

5 Známky, že jste toxická osoba

Již jsme napsali hodně o typech toxických lidí, které mohou být ve vašem životě. Ale co když je toxická osoba vaše? Co když jste člověk, který se sám otravuje a způsobuje ztrátu? V jiném člověku je vždy snazší vidět chyby, ale možná vás vaše vztahy nebo jiní lidé ubližují, protože jste to nechali. Možná, že vaše kroky a rozhodnutí, která přijmete, jsou negativnější, než si myslíte.

(Sex a vztahy)

6 Zvláštní rysy tohoto přítele

6 Zvláštní rysy tohoto přítele

Co si myslíte, že jsou jen přátelští a upřímní lidé ve vašem prostředí? A můžete se také říkat pravému příteli? Samozřejmě, když cestujeme pod jménem "život", potřebujeme vyhrazené satelity. Bez ohledu na to, jak blízko jsou nebo jsou vzdáleni, hlavní věc je, že tito lidé nás motivují k sebezlepšení a rozvoji.

(Sex a vztahy)