3 Přírodní křoviny pro obličej, ruce a tělo


3 Přírodní křoviny pro obličej, ruce a tělo

Pokud chcete, aby vaše pokožka co nejvíce zdravá a krásná, musíte ji pravidelně vyčistit od toxinů a kontaminantů.

Čištění pokožky přírodními léky stimuluje obnovu buněk a hydratuje pokožku. Proto vám doporučujeme používat pouze přírodní křoviny, které účinně odstraňují toxiny a odfarbují odumřelé kožní buňky.

Nakonec, přírodní křoviny pomůže nejen přinést kůži krásný lesklý a dobře upravený vzhled, ale také ji vyživují se všemi živinami, které potřebuje.

V tomto článku jsme připravili pro Vás recepty tři jednoduché v přípravě a tělo-přátelské křoviny, které jsou dokonale vhodné pro čištění obličeje, rukou a těla.

Přírodní kůže Scrubs

Kůže je mnohem jemnější a citlivější nanež kůže na jiných částech těla. Nezapomeňte tuto skutečnost zohlednit při nákupu výrobků pro péči o pleť.

Nezapomeňte, že krémy a pleťové vody by měly být vybrány podle typu pokožky, protože aktivní složky pro mastnou, suchou a kombinovanou pokožku se výrazně liší.

Pokud by se výběru tělový peeling vzít v úvahu zvláštnosti kůže, protože teď na trhu znamená, že existuje mnoho komponent celulitidy a strií a krémů, jak zlepšit krevní oběh a tak dále.

odlupování odumřelých kožních buněk je nezbytným opatřením pro zachování lesku a mladistvé pleti, protože krémy pomoci nejen čistí pokožku, ale vrátila se ke svému brilantní vzhled a krásu, které jsou často skryté od odumřelých buněk.

Více, tělové křoviny zlepšují krevní oběh a zabraňují předčasnému vráskám. 1.

Ovoce obličeje kůže na obličeji je mnohem tenčí a citlivější než zbytek těla, a přesto nejvíce postižených škodlivými účinky vnějších podnětů (vítr, slunce, snižování škod na životním prostředí).

Proto vám doporučujeme používat přírodní ovoce na bázi přírodních křovin pro péči o obličej. I když obsahují abrazivní částice menší než jiné křoviny, je ovocné výrobky pro kůži bohaté na enzymy, obsah, který propaguje loupání odumřelých buněk bez intenzivního tření .Navíc ovoce očistí nejen pokožku toxinů, ale

saturovat to s vitamíny a minerály, které příznivě ovlivňují stav a vzhled pokožky. K přípravě přírodní ovocné křoviny, doporučujeme použít následující ovoce:

ananas (pro mastnou pleť)

  • kiwi
  • (pro mastnou a smíšenou pleť) papája
  • (pro smíšenou a suchou pleť) Hruška
  • (pro suchou a citlivou pleť) Vše, co potřebujete, je třít tvář s kusem některého z výše uvedených ovoce.

Počkejte několik minut, dokud se ovocná šťáva neuschne, pak důkladně umyjte obličej vodou. Tento postup lze provést každý týden

. Všimněte si, že enzymy, které obsahují ovoce, mohou způsobit mírné svědění, ale tyto pocity brzy zmizí.2. Natural peeling rukou s kokosovým olejem a jedlé sody

rukou - je ta část těla, kde je nejvíce viditelné známky stárnutí

a tvrdé práce. I když se kůže na rukou není tak citlivý jako tvář, a to je bez strie a celulitidu, stejně jako v jiných částech těla, ruce

často setkávají nepříznivé vnější faktory a trpí špatným krevním oběhem. Za účelem přípravy přírodních drhnout ruce, budete potřebovat pouze dvě jednoduché produkty: kvalitní

kokosový olej a jídlo soda . Kokosový olej

hluboce hydratuje a vyživuje pokožku , zatímco strava sodamá schopnost zlepšit krevní oběh a vidluschuvaty odumřelé buňky. Jak vařit ruční křoviny z těchto výrobků?

Směs složek produktu míchat za vzniku homogenní směsi se zrnitými inkluzemi.

  • kokosový olej stává kapalné při teplotách pod 24 ° C,
  • takže budete muset trochu warm up před jeho použitím. Aplikujte křupky na ruce lehkými masážními pohyby, poté opláchněte přístroj teplou vodou.
  • je nutné 3. přírodní tělový peeling s mořskou solí a olivovým olejem časem

času vést intenzivní peeling odumřelé buňky

zlepšení krevního oběhu, odstranění toxinů, odstranění celulitidy a strií a učinit pleť jemnou a hebkou na dotek. Upozorňujeme, že toto je třeba jen dva jednoduché ingredience:

mořská sůl, pro přípravu přírodního drhnout z tohoto produktu může mít jakoukoliv mořské soli, které můžete najít na prodej v oblasti, kde žijete. Například

  • ,

do hýždí a p'yatok doporučujeme použít sůl Hrubý , zatímcovhodnější pro malé hrudníku soli. Všimněte si, že mořská sůl obsahuje takové životně důležité minerály,, které se nenacházejí v obvyklé stolní soli .

  • olivový olej: tento přípravek obsahuje velké množství mastných kyselin, kterénejen vyživují pokožku, ale také poskytují tělu základních antioxidantů. Tento olej má silné zvlhčující vlastnosti

protože pokud máte mastnou pleť, doporučujeme jej nahradit kokosovým olejem nebo jojobový malé množství dužiny aloe. Metoda použití těchto přírodních olejů je stejná jako křoviny s olivovým olejem a sójovou pečicí.

Stříkání může být aplikováno na tělo ve sprše, protože pára z horké vody má schopnost otevřít póry. Když opustíte lázeň a suché tělo usušíte, zjistíte, jak hladká a vlhká bude vaše kůže.


Jak vypadat mladší s účesem a správnou péčí

Jak vypadat mladší s účesem a správnou péčí

Můžete vypadat mladší s účesem? Samozřejmě! Někdy stojí za to dostat šanci a zkusit něco nového. Jedná se o snadný způsob, jak získat mladší a čerstvý vzhled. Podívejte se mladší s novým účesem a my vám ukážeme jak. Ale je také důležité starat se o zdraví . Vysvětlíme, co musíte udělat. Nezanedbávejte tuto příležitost.

(Krása)

Bursit stop - jak zabránit?

Bursit stop - jak zabránit?

Bursitida palce je jedním z nejbolestivějších a nejčastějších žaludečních onemocnění, která se může stát jenom. Taková nemoc je způsobena především nesprávnou obuví nebo přenosem dědičnosti. V tomto článku vám řekneme o přírodních prostředcích, které se používají k potírání výskytu burzititidy. Jedním z nejrychlejších způsobů, jak se zbavit bursitidy nohou, je použití protizánětlivých a analgetik.

(Krása)