Zajímavé skutečnosti o původu sběratelů snů


Zajímavé skutečnosti o původu sběratelů snů

Myslíte, že jste honit vole za postel? Nad dveřmi nebo oknem bytu? Podle legendy umožňují filtrování snů. Orientují pozitivní emoce, aby omezovaly negativní, jinými slovy všechny noční můry, které vidíte v noci.

Dnes se učíme víry, které vyprávějí zajímavý mýtus o původu snů. Ojibwa kmen a původ lovci sny Fixační

objevil v indiánského kmene, který v 60. letech začal vytvářet tyto populární domácí předměty prodat turistům v rezervních fondech. Tyto krásné věci jsou součástí jejich kultury a tradic.

Ojibwe

žijí v Severní Americe, často jejich osídlení lze nalézt v Ontariu, Wisconsinu a Minnesotě. K vytvoření těchto věcí používají kopřivovité, pavoukovité a vrby. Stvoření snů nemělo velký průměr, asi 10 centimetrů. prodávali s tím, že díky nim, lidé by mě nenapadlo

noční můry, uvrhli špatnou energii a zlé duchy. Zajímavé je, že mnoho kmenů kritizovalo Ojibwe za prodej těchto objektů. Říkali, že tím, že dělá to, ztrácejí skutečnou mystika a duchovní hodnoty sen lapače jako turisté kupovali jen z estetických důvodů. Navzdory kritice se během 60. let 20. století stala kachníčka jednou z nejprodávanějších lokalit v Americe a po celém světě.

Funkce tanečních lovců

Sny by měly být zavěšeny na čelo nebo přes postýlku. Rozptýlí noční můry nebo špatné vize, které někteří lidé vidí čas od času. Pro Ojibwe tyto objekty fungovaly takto:

Pampelišky k filtrování nočních snů. Když spíte, noční můry nebo špatné pocity spadají do centrálního webu. Mezitím dobré sny a pozitivní pocity jsou na spodních peří postupně k nám. Je-li slunce, teplé světlo slunce zahání noční můry a zmizí z lapače snů navždy. Cool, ne?

  • Tato tradice je také založena na legendě Ojibwe. Jejich hlavní postava byla

krásná žena jménem Asibikaashi. Ona byla také známá jako „pavoučí ženy“, ale to nemělo žádný negativní význam, jako je krásné ženy péči o všechny tvory na světě. Naklonila se nad kolébky nebo postýlky vytvořit neviditelný web, krásné a tenkou látku, která by mohla chytit žádnou noční můru a zbavit se toho. Nikomu špatnému by se nestalo člověka, kdyby byl Asibikašij blízko. Celý negativ byl uvízl ve své mřížce před úsvitem, kdy jasnost rána aktualizovala všechno dobré a řídila všechno špatně. Nepochybně je to krásný příběh.

Zároveň stojí za to dodat, že existuje jiná verze toho, jak pracují prohledávače snů. Lakota Tribe

, pro jeho část, měl jiné vysvětlení toho, co se chcete naučit: noční můry a negativní energie prochází web, dokud nezmizel, a dobré sny zůstala uvězněna ve středu, a pak opatrně proklouzl peří dolů, aby se k nám dostali a houpali klid a pohodlí. Zlý zmizí, ale dostane se do pasti.

  • Nyní nám řekněte, jestli máte sen doma doma? Nepochybně jsou to skvělá tradice. Nemůžeme říci, zda skutečně odfouknou špatnou energii, nebo ne, ale v každém případě je vždycky příjemné mít je další.

mysl sen lapače původu a příbuzné tradice, dát hold těm severoamerických kmenů, legendy jsou stále naživu.

Bez ohledu na to, jakou barvu jsou nebo jak vypadají, vyzdobí váš interiér a odstraní ty špatné.


7 Návyků lidí, kteří vypadají mladší, než ve skutečnosti

7 Návyků lidí, kteří vypadají mladší, než ve skutečnosti

Zajímavá fakta Naše společnost obsedantně vzhled, proto je důležité, aby vypadat mladě. Existují miliony anti-vrásky krémy a tisíce plastických chirurgů, které slibují omladit tvář a tělo osoby po dobu několika let. Ačkoli někdy položit všichni doufáme, tyto zázračné prostředky, pravdou je, že v mnoha případech nedávají slibované účinky .

(Zajímavosti)

WHO oznámila celosvětové obavy kvůli Zika virus

WHO oznámila celosvětové obavy kvůli Zika virus

Zajímavá fakta Světová zdravotnická organizace řekl, že virus Zika ohrožení zdraví po celém světě. Vzhledem k tomu, infekce se šíří přes komára Aedes aegypti, to je příčinou rostoucího počtu dětí s neurologickými poruchami. Výbor nezávislých odborníků na Organizaci spojených národů podnikl kroky k urychlení přijímání mezinárodních rozhodnutí ak podpoře příslušného výzkumu.

(Zajímavosti)