Zajímavé informace o 3 starověké tajemství štěstí


Zajímavé informace o 3 starověké tajemství štěstí

Většina z tipy, které dnes slyšíme pro štěstí, nejsou nové. Tajemství štěstí pochází ze starověké moudrosti.

Ačkoli jsou již dlouho založeny, zdá se, že je stále nemůžeme plně využít v moderním světě. Lidé ještě nevěděli, že se snaží učit svou starou moudrost. čtení: Tři moudré opice a jejich lekce pro nás

V tomto článku si popíšeme

3 dávné tajemství štěstí, že je velmi důležité, aby se součástí jejich života dnes a za nimi v budoucnu. Nakonec, kdyby starí mudrci žili na takových principech, měli by to mít dobré důvody.

dávné tajemství štěstí, které by si měli uvědomit

1. Control jen to, co můžete a zbytek ignorovat

První z dávných tajemství štěstí je extrémně důležitá.

Jak často chceme řídit věci, které nejsou v našich rukou? Pokud narazíte na problém, který vás devastuje, nebo zážitek, který přináší do regionu, musíme se ptát sami sebe, můžeme s tím něco této situaci.

Kdysi stoický řekl:

"Mohu s tímto problémem něco udělat? Pokud ano, pak budu jednat, pokud ne, přijmím to. "Nicméně, my to nikdy neděláme moudře. Držíme šlápnutí na stejné hrábě,

vyčerpává sám poškozuje vlastní sebevědomí a žijí ve stavu úzkosti. Nemůžeš vždy ovládat všechno, protože se něco stane a to je normální . Když to přijmete, zbavte se obrovského zatížení, protože někdy chceme převzít zodpovědnost za věci, které nemůžeme ovládat.

Číst článek: Naučte se připravovat chlorid hořečnatý ke zmírnění úzkosti a zhubnoutNěkdy je výsledkem strachu, nejistoty nebo jiného problému, který nám nedovoluje pustit.

Proto pojďme bezpečně proplout tokem života a ne slepou se na to, co je mimo naši kontrolu.

Nejlepší věci se dějí, když se naučíme pustit situaci.

2. Přijmout a přestat popřít přijetí - je jedna z nejtěžších věcí v životě

, protože někdy to znamenat, že budete muset zastavit, aby se na roli oběti.

Když nepoznáme nemoc, situaci nebo obtížný život, začneme popírat to, co se děje a postavit se proti pravdě.Tato situace je stejně absurdní jako pohled na dešť a říká, že je skutečně venku suchý nebo bojuje proti počasí. Z toho dostaneš něco? Můžete změnit situaci? Odpověď je jasná ne, takže

můžeme jen přijmout, co se děje.

Proč lidé mají tendenci popírat skutečnost? Důvod je v našich nadějích a protože považujeme hodně štěstí nebo smůlu. Oni nás nutí trpět a odolat, a to je zbytečné.

Neobětujeme se, svět není proti nám. Všechno se děje jen tak či onak.

Přijměte, co se nemůžete změnit. Koneckonců, pokud budete pokračovat v boji proti větrným mlýnám, podle přetrvávání stoiků lidé budou jen plýtvat svou energií. čtení: 6 typů negativní energie, chcete zbavit 3. Jste zodpovědní za svého života

třetí dávné tajemství štěstí je nesmírně důležité, jak se zbavit poplatků v jeho životě. Často kritizujeme naše rodiče za to, jak nás přivedli, ale teď jsme dospělí.

Existuje taková vhodná fráze: "Říkáme, že neměli možnost vybrat si rodiče, dali nám to. Nicméně,

můžeme vybrat, které děti chceme být

".

Pokud se podíváte zpět a litujete toho, co se stalo, nepomůže. Takové chování je jen způsob, jak ospravedlnit vlastní pasivitu, pokud jde o složitosti, které v tomto okamžiku zhoršují náš život. Ale teď jsme dospělí. Mymáme sílu jít jinou cestu než naši rodiče.

Nyní jsme zodpovědní za náš život, a ne za někoho jiného. Tak na co čekáš?

Je čas vzpomenout si na tajemství štěstí, které se nám zachovalo od starověku. Začít uvolňování, které nelze změnit, přijmout situaci tak, jak jsou a vzít otěže své životy do vlastních rukou. Ponoření do úzkosti, posedlosti, popření a vína vás bude jen nešťastné.

Před opuštěním stránky číst: Odpusťte chyby z rodičů, udělali vše, co mohli

obrazu Autor: Christian Schloe

štěstí 4 tajemství, aby byl šťastný, začínají měnit svůj život. Případně provést radikální změny, ale pozitivně označeno na světonázoru.


Výhody spánku na levé straně

Výhody spánku na levé straně

Na které straně obvykle spíte? Vpravo nebo vlevo? Nebo snad raději spíte na zádech? Odborníci radí, že je nejlepší spát pro dobrý zdravý spánek na levé straně. Přečtěte si tento článek a dozvíte se, jaké jsou výhody spánku v této pozici. Pět výhod spánku na levé straně Možná název tohoto článku vás překvapil.

(Užitečné návyky)

5 Asanas jóga, která snižuje úzkost a stres úrovně

5 Asanas jóga, která snižuje úzkost a stres úrovně

Jóga představuje - to jsou techniky, které úlevu od úzkosti a dostat se ze stresu. Je to proto, že nám umožňují nasměrovat negativní energii, abychom mohli bojovat s existujícími problémy. V současné době mnoho lékařských středisek doporučuje cvičit jógu pro uvolnění úrovně napětí a snížení negativních emocí.

(Užitečné návyky)