Pórek odstranit toxiny a hubnutí produkty


Pórek odstranit toxiny a hubnutí produkty

Natural jednoduchý způsob, pórek doplní svou obvyklou program hubnutí a zároveň podporují přirozené detoxikační. Je to úžasné.

rostlin, které chceme dnes mluvit má mnohem jemnější chuť než běžná cibule, a to poskytne skvělou chuť vašich každodenních jídel. Nicméně, pokud existuje jedna věc, co by mělo být známé pro pór, to je schopnost odstranit toxiny.

Můžete také vědět, že pór po staletí používal ke zlepšení zdraví žen.

totiž zachovaly záznamy o starověkém Řecku a Římě, který vysvětluje, jak tento druh cibule může zlepšit zdraví srdce a plodnost u žen a překonávat únavu a dušnost.

V tomto článku chceme sdílet recept čističe toxinů, který podporuje zdravé hubnutí.

Tyto informace vám jistě budou užitečné.

pórek péče o své zdravotní

pórku patří do čeledi Alliaceae (cibule), skupiny rostlin, které rostou z cibulí, jako je česnek a cibule. Jeho charakteristickým znakem je sladší chuť, než je jejich „rodiny“, která dělá tento produktový univerzální pórek hodně v kuchyni.

Další informace o léčivých vlastnostech česneku šťávy

V tomto blogu se často hovoří o výhodách konzumace mrkve, červené řepy, česnek a citrony. Je čas přidat do tohoto seznamu další mimořádnou zeleninu, což je doporučeno z následujících důvodů.

pórek - velký zdroj živin

 • V pórku obsahuje mnoho antioxidantů a flavonoidů, které bojují zánět a volné radikály.
 • Také nezapomeňte, že pór jsou jedním z unikátních zdrojů vitamínů A a C, které pomáhají očistit tělo dokonale, zápasí szánětu a obnovit přirozenou rovnováhu pH v těle.
 • byste mohl mít zájem v tom, že tento druh cibule obsahují jen velmi málo kalorií, což je vynikající volbou pro ty, kteří chtějí zhubnout dělá (asi 100 gramů čerstvých stonků výrobek obsahuje pouze 61 kalorií).
 • V cibuli pórek je velmi rozpustné a nerozpustné vlákno. Pokud ji budete pravidelně konzumovat, pomůže překonat fixaci.
 • Obecně platí, že tato nenáročná zelenina je bohatým zdrojem vitamínů a minerálů, jako je zinek, železo, draslík a hořčík - které jsou důležité pro vaše zdraví.
 • Nakonec pór obsahuje mnoho kyseliny listové, což je zvláště užitečné během těhotenství.

Pórek cibule - je přirozené antibiotikum

 • Pórková cibule neobsahuje tolik alicinu jako česnek, nicméně je to mocný zdroj přírodních antibiotik.
 • provádějí laboratorní studie potvrdily, že úroveň allicin v česneku a pórku, lze zabránit tvorbě cholesterolu v krvi, protože tato sloučenina inhibuje některé enzymy, které se hromadí v játrech. Tyto výrobky jsou pro vás velmi užitečné.

Přispívá ke zdraví srdce

Náš jednoduchý lék na pór vám pomůže postarat se o zdraví kardiovaskulárního systému. Pravidelná konzumace této zeleniny podporuje uvolňování oxidu dusnatého (NO) stěnami krevních cév.

V důsledku toho se cirkulace zlepšuje a tvorba krevních sraženin se snižuje. Učit

, jako doma

růst cibule pórek jako prostředek k očistě těla

V pórku obsahuje hodně vody, což znamená, že je vynikající diuretikum a pomáhá eliminovat toxiny. Ve skutečnosti je tato rostlina dobře známá pro své čisticí vlastnosti.

Rozhodně stojí za to pamatovat.

připravit cestu z pórku Ingredience

 • 3 pórek 1 litr vody, 1 citronovou šťávou

 • přípravy k přípravě nástroj pro zúčtování toxinů a zhubnout z ní budete potřebovat tři poměrně velké stonky pórek a jednoho citronu. Nejprve je třeba nalít do pánve litr vody a přivést ho k varu. Roztáhněte tři stonky póru a hodte je do vody a vařte je na pár minut.
 • Jakmile je cibule hotová, vyjměte panvu z ohně a nechte vodu, ve které byla vařena.
 • V misce skladujte vodu ve skleněné láhvi a přidáme citronovou šťávu.
 • A z vařených stonků může pór například udělat chutnou polévku.
 • také číst: „

4 polévek pro odstraňování toxinůJak prostředkem pórek

pít první sklenici tekutého půst prostě probudit v dopoledních hodinách. Je lepší spotřebovat výrobek, když je stále teplý. Pomáhá urychlit metabolismus a zvyšuje čistící vlastnosti tohoto přírodního nápoje.

 • Druhé sklo byste měli vypít 15 minut před obědem.
 • Nezapomeňte vypít třetí šálek někde odpoledne a přijměte lék po čtvrté 15 minut před večeří.
 • Tato čistící strava pro hubnutí může být následována do 10 dnů

. Zkuste je doplnit nízkotučným jídlem a sporty. Brzy se objeví znatelné výsledky, a zdraví bude pouze říkat "děkuji vám".


5 Domácí prostředky pro dobré oči

5 Domácí prostředky pro dobré oči

Vaše oči oteklé? Všimli jste si jemných vrásek kolem vnějších obrysů? Nebojte se. Tento článek obsahuje pět jednoduchých opravných prostředků pro řešení těchto dvou běžných problémů. Zde jsou některé jednoduché, cenově dostupné a naprosto přirozené prostředky pro dobré oči! Domácí krémy pro krásné oči Oční obrys, vnější plochy, často první, které odrážejí známky stárnutí nebo dokonce častých úsměvů.

(Lidových opravné)

Jak udržet hladinu cukru v krvi pod kontrolou: 5 tipů

Jak udržet hladinu cukru v krvi pod kontrolou: 5 tipů

Natural znamená vysoká hladina cukru v krvi může být způsobeno vaší slinivce břišní, která vylučuje ne dostatečnou dávku, nebo přítomnost inzulinové rezistence. Jedná se o onemocnění, které je škodlivé pro vaše celkové zdraví které mají vliv na zdraví vašich očí, ledvin a kardiovaskulárního systému. Tato situace může nastat z dlouhé praxe špatných stravovacích návyků, ale to je také spojena s sedavý způsob života, obezita a genetických faktorů.

(Lidových opravné)