Tento přírodní antibiotikum zachránit domů před infekcemi


Tento přírodní antibiotikum zachránit domů před infekcemi

antibiotikum recepty - lék, který pomáhá zabít bakterie, které napadají tělo a zabránit jejich funkci.

Od té doby, co byly objeveny, se antibiotika staly integrální metodou léčby. Dnes jsou stále jedním z nejlepších způsobů, jak kontrolovat infekce způsobené škodlivými patogeny.

Existují však spory o jejich pravidelném používání. Faktem je, že některé chemické složky antibiotik mohou způsobit silné vedlejší účinky, pokud užíváte přípravek příliš často.

Navíc některé mikroorganismy vyvinuly odolnost proti jejich působení. To znamená, že pro léčbu je nutné použít agresivnější kombinace komponent.

Nicméně, mnoho lidí neví, že je také přírodní přísada s podobným účinkem. Vzhledem k tomu, že jsou vytvořeny přírodou, nevyvolávají na rozdíl od jiných léků negativní reakce.

Tyto alternativy lze použít k léčbě běžných infekcí, jako jsou respirační onemocnění nebo poruchy močového systému.

Dnes se s vámi chceme podělit o jednoduchý a přístupný recept, který pomůže vyhnout se takovým onemocněním.

Rozhodně to zkuste!

domácí antibiotikum z domácího medu a turmericks proti infekcím

kombinace medu a kurkuma je dlouhá a dobře známá. Má antivirové vlastnosti a působí jako antibiotikum a zlepšuje přirozenou odezvu imunitního systému.

Pokud tyto složky jsou 100% organické, které jsou oba použitelné pro překonání příznaky způsobené viry, bakterie a jiné patogeny, jejímž prostřednictvím mohou lidé onemocní.

Ačkoli každá z nich má pozitivní vliv na své vlastní, dnes je chceme spojit v jediném prostředku k dosažení maximálních výhodných vlastností.

Ale nejprve promluvte o hlavních přínosech těchto složek.

Užitečné vlastnosti medu

Honey je sladký produkt, který byl po celá staletí oslavován svou nutriční hodnotou a četnými terapeutickými aplikacemi.

bohatý na antioxidanty, vitamíny a aminokyseliny, působí jako antibiotikum, které obsahuje stovky alternativ.

Protizánětlivé a regenerační vlastnosti medu pomáhajík potlačení negativních účinků volných radikálů na buňky. Rovněž posilují tkáně a zvyšují tvorbu protilátek. A pro vnitřní a vnější použití

medu může zpomalit růst určitých typů bakterií, virů a plísní , což je důvod, proč to pomáhá při léčbě některých onemocnění.Je dokonce jedním z nejlepších prostředků proti nachlazení a chřipce,

, protože pomáhá odstranit hlen a uvolňuje dýchací cesty. Přečtěte si článek: Jak si produkt s česnekem a medem pro boj proti onemocnění dýchacích cest

Užitečné vlastnosti kurkuma Turmeric - to koření, které pochází z Indie. To bylo po stovky let oceněno mnoha způsoby využití alternativní medicíny a vaření.

kurkumin, je účinná sloučenina obsažena v kurkuma, což je charakteristický oranžový

, ale také působí jako přírodní protizánětlivá, antibiotika a proti bolesti. Tato sloučenina ovládá nerovnováhu v zánětlivých procesů v tkáních, ničí škodlivé bakteriální molekuly a vytváří ochrannou bariéru proti patogenům, které způsobují infekce.

Přestože příčiny tohoto účinku jsou dosud neznámé,

tento koření má více než 150 terapeutických vlastností, které dokáží léčit různé nemoci. Jak udělat domov antibiotikum

To znamená, med a kurkumu v mnoha kulturách známých jako „medové zlato“, je přirozeným spojencem

zdraví. A to vše kvůli své schopnosti ničit bakterie a viry. Mnoho lidí ji přidalo ke své každodenní stravě jako způsob, jak posílit imunitní systém. Ovšem působí také jako lék, pokud se infekce již vyvinula.

Nezapomeňte, že je důležité připravit tento nástroj z nejlepších ingrediencí, protože

budou maximalizovány pouze jeho užitečné vlastnosti. Co je potřeba

4 lžíce organické medu (100 g)

  • 1,5 lžíce mleté ​​kurkumy (15 g)
  • potřeb 1 skleněná nádoba s víkem
  • 1 dřevěný lžíce Příprava

První nalít med ve skleněné banky a přidejte kukuřičný prášek.

  • Pak směs smícháme s dřevěnou lžící, dokud se nestane homogenní.
  • Plně zavřete nádobu a
  • nechte lék na místě na noc. Jak to užít

Vezměte

  • lžíci tohoto léku denně, nejlépe na prázdný žaludek. Abyste to ulehčili, můžete přidat nápravu v polovině šálku teplé vody.
  • Pokud máte infekci, zkuste si med s kurkum
  • až třikrát denně. Kontraindikace

Pacienti s cholelitiázou nebo onemocněním jater

by neměli tento lék užívat. Připraveni využít náš recept? Postupujte podle výše uvedených kroků k vaření a udržujte ho po ruce v případě jakýchkoli infekcí.


Voda z melounů: nádherný nástroj pro hubnutí a lepší spánek

Voda z melounů: nádherný nástroj pro hubnutí a lepší spánek

Voda z melounu - dokonalý lék na hubnutí a lepší spánek. Dyna je čerstvé ovoce, které již dávno oceňují vysoký obsah vitamínů, vlákniny a minerálů. Obsahuje více než 90% vody, a proto je ideální pro úbytek hmotnosti. Meloun obsahuje pouze 25 kalorií, asi 6% cukru a 13 gramů komplexních sacharidů na každých 100 gramů.

(Recepty)

Jak vyčistit váš domov s pečením soda

Jak vyčistit váš domov s pečením soda

Soda pečení má mnoho použití a mnoho z nich může být užitečné pro vás. Potravinová soda má v domě obrovskou hodnotu, zvláště pokud hledáte přírodní alternativy k čištění domu než domácí chemikálie. V tomto článku vám řekneme pouze některé ze způsobů, jak můžete vyčistit váš domov Sodou. Proč Soda? Za prvé, kdo by nechtěl, aby jeho domov byl brilantní a krásný v každém rohu?

(Recepty)