Tato metoda může odhalit rakovinu žaludku jen dvě hodiny


Tato metoda může odhalit rakovinu žaludku jen dvě hodiny

rakovina Zajímavá fakta Žaludek je pátým nejčastějším zhoubným nádorem na světě. I když odborníci nevědí, co způsobuje tento typ rakoviny, oni věří, že klíčem k účinnému potírání - schopnost rozpoznat, že brzy stadiyah.Nayskladnishe, že pacienti mají často příznaky vnímána jako součást normálního života.Jedná se o příznaky, jako je pocit přejídání, pocit tíhy v žaludku a špatné trávení.

Nicméně, tento typ rakoviny dosáhne v pokročilé fázi, kdy je pacient vyznačuje nevysvětlený úbytek hmotnosti nebo krev ve stolici. V této fázi potřebuje více agresivní metody boje proti rakovinovým buňkám.

V květnu, skupina mladých lékařů z Mexika, Řecka a Chile zavedené biomarkery, které mohou pomoci odhalit rakovinu žaludku v časném stadiu.

Tato metoda vyžaduje pouze krevní test a dvě hodiny, diagnostikovat v raném stádiu rakoviny žaludku. To může výrazně prodloužit očekávanou délku života pacientů.

Je to velmi dobrá zpráva, s kterou se s vámi chceme podělit.

Rakovina žaludku a včasná diagnóza rakoviny

žaludku není tak běžné, nebo agresivní rakoviny plic. Nicméně každý rok diagnostikuje toto onemocnění jeden milion lidí.

Pokud je tato rakovina zjištěna v pozdějších fázích, je těžší se s ní vyrovnat.

Tento typ nádoru je zvláště častý v zemích, které se nacházejí v Tichém oceánu. Navíc rakovina žaludku je často spojována s tabákem. Nicméně, další faktor, který vaotorvrahovuvaty jako příčina poruchy - bakterie Helicobacter pylori.

  • I když je k dispozici v žaludeční sliznici mnoha lidí, může být tato bakterie v kombinaci s dalšími faktory, které pak mohou vést k rakovinným buňkám.
  • Helicobacter pylori - je vždy předzvěstí tohoto typu rakoviny, když má osoba určitého genu CagA, která je spojena s cytotoxinu.

Lze tedy konstatovat, že pravděpodobnost rakoviny žaludku vzniká z kombinace našeho způsobu života, potravin, které jíme, genetiky a různé toxiny.

Rakovina žaludku je velmi obtížné zabránit. Odborníci však tvrdí, že přežití u tohoto typu rakoviny je 90%, pokud je diagnostikována brzy.

To je důvod, proč jsou nejnovější události v detekci této nemoci v rané fázi skvělou zprávou.

Tvůrci biomarkerů

Chilský odborník Alejandro Tosigl, řecký vědec Fotiini Christodoulou a mexický elektronický Jorge Soto jsou tvůrci biomarkerů.

  • Tito mladí vědci vyvinuli biomarkery k diagnostice nebo neověřování rakoviny žaludku u pacienta. Postup vyžaduje pouze jednoduchý krevní test.
  • Jejich práce byla představena na univerzitě Singularity programu sponzorované společností Google a NASA. Účelem této iniciativy je uspokojit řadu lékařských a sociálních potřeb.
  • Výzkum a vývoj tohoto biomarkeru je výsledkem tříletého projektu provedeného na University of California, San Francisco.

Několik kapek krve může zachránit životy

Existuje dlouhá doba potřebná pro novou metodu detekce rakoviny žaludku.

Odborníci nyní diagnostikují pacienty, pokud jsou diagnostikováni s možnými příznaky nemoci a pacienti musí čekat po nějakou dobu, aby získali výsledky. Kromě toho během těchto technik provádějí odborníci postupy, jako je endoskopie nebo jiné složité, invazní a nákladné analýzy.

  • Něco tak jednoduché jako přidání tohoto biomarkeru k jednoduchému krevní zkoušce může vést k včasné diagnostice rakoviny žaludku. Tato diagnóza může být provedena ještě předtím, než pacient bude mít nějaké negativní příznaky.
  • Zařízení Miroculus analyzuje vzorek krve pacienta. On je schopen dešifrovat molekuly spojené s rakovinou krve pacienta. Navíc
  • Miroculus může dát diagnózu za dvě hodiny. Toto zařízení je jednoduché, bezpečné a účinné. Doufejme, že bude k dispozici v dalších zemích do roku 2018. Vzhledem k dobrým výsledkům, které toto zařízení dalo, mnozí experti doufají, že to trochu zlepší. To znamená, že
  • Miroculus bude také schopen rozpoznat jiné typy rakoviny a onemocnění. Obecně je tento biomarker, který se používá spolu s
  • Miroculus, , levným způsobem diagnostiky rakoviny. Může také snížit náklady na další analýzy. Kromě toho nabízí také dřívější a účinnější diagnostiku. Nicméně, jak jsme již řekli, nebude k dispozici až do roku 2018. Důrazně zdůrazňujeme, jak je důležité navštěvovat lékaře, pokud se u Vás objeví negativní změny v těle. Pomáhá včasné detekci rakoviny a dalších typů onemocnění.

Pamatujte, prevence nemocí může zachránit životy.


9 Známky, že tělo má vysoké úrovně toxinů

9 Známky, že tělo má vysoké úrovně toxinů

Všichni z nás v jednom či druhém cítit účinky nadměrného množství toxických látek . To se může stát i přes správné stravovací návyky a zdravý životní styl, který pomáhá snížit hladinu toxinů v těle. Mnoho částic je obsaženo v prostředí, ve kterém žijeme. Mohou být ve vzduchu, vodě nebo jiných četných zdrojích.

(Zajímavosti)

Potos zařízení na čištění vzduchu ve vaší domácnosti

Potos zařízení na čištění vzduchu ve vaší domácnosti

Zajímavá fakta Potos šplhavnice nebo zlata - společný popínavé rostliny, které dnes mohou být viděny v mnoha domácnostech, ale dva z jejích hlavních terapeutických dávek jsou stále relativně neznámé. Potos čistí vzduch v místnosti, kde roste, a pomáhá uvolnit své oči, když máte pocit, ohromen, nebo pokud jsou jen trochu podrážděný.

(Zajímavosti)