To exoskeleton může pomoci dětem s ochrnutím dolních končetin chodit znovu


To exoskeleton může pomoci dětem s ochrnutím dolních končetin chodit znovu

Zajímavá fakta Existuje mnoho vědců, kteří jsou ohroženi dokázat, že za pár let není nutné používat kolečkové židle.

Nemluvíme o vědeckých úspěších ani o nových objevech při rekonstrukci páteře. Místo toho se jedná o neurovědy a robotiku, kteří společně pracují na výrobě zařízení jako exoskeleton.

V blízké budoucnosti ti, kteří pracují v oblasti technologií a technologií, spojují svět, který se skládá z mikroobvodů, kabelů a senzorů, do lidských těl. Tímto způsobem mohou obnovit ztracené nebo zhoršené funkce těla.

Jedná se o povzbuzující rozvojovou oblast, která vyžaduje velké úsilí v oblasti investic a institucí.

Jedním z nejslibnějších projektů je samozřejmě exoskeleton, který může dětem s paralýzou dolních končetin umožnit opět chodit. Chceme se s vámi podělit o tuto doteku.

Exoskeleton pro děti s paralytickým, něco víc než pohyb

mechanického exoskeleton To je výsledek studie provedené v různých oblastech na nějakou dobu. Například byl studovánve vojenské a lékařské sféře, zejména v oblasti rehabilitace.

Kromě toho obsahuje různé biometrické snímače, dobíjecí baterie a hydraulické motory.

Na první pohled se zdá být obtížné, ale vynálezci se snaží získat nejvíce ergonomická zařízení. To znamená, že exoskeleton může zlepšit životy lidí s postižením a dát jim svobodu. Děti ochrnutému: pacienti potřebují nejvíce této technologie

Jeden známý exoskeleton - model 2005 Hal-5, který je určen na pomoc starším lidem chodit nebo osoby se zdravotním postižením.

Zařízení má dlouhou životnost baterie, nízkou hmotnost a příjemný design. ◊ Přes existenci exoskeletu pro starší lidi,

první exoskeleton pro děti byl představen teprve v červnu letošního roku.

To je ještě v experimentálním stádiu, ale představitelé Národní rady pro výzkum španělské říci exoskeleton - je jen začátek jejich plánech do budoucna, pokud jde o tuto technologii. Je velmi důležité nabídnout takové zařízení pro děti s paralýzou dolních končetin, kteří ve věku od 3 do 14 let trpí problémy s páteří. Tvůrci tohoto robotického projektu vysvětlují, že tento exoskeleton

se brzy objeví v nemocnicích

jako forma svalové tréninkové terapie. To pomůže dětem s atrofií svalů míchy udržet mobilitu. intenzivní rehabilitaci pomocí exoskeleton je velmi důležité, pokud jde o malé děti, protože jejich Neuroplasticita a schopnost získat mobilitu bezpochyby povzbudivější než v případě dospělých.Exoskeleton je zvláště potřebný v případě svalové atrofie. Jedná se o typ onemocnění, které se projevuje u dětí ve věku od 7 do 18 měsíců, což znamená, že tyto děti ani v životě neměly žádné kroky. Kromě toho dochází často k jejich fyzickému a svalovému oděru.

  • Nabídnout exoskeleton takovým pacientům se svalovou atrofií je záblesk naděje pro děti a jejich rodiny, protože toto zařízení jim umožní žít lépe. Kromě toho budou těžit nejen ze zvýšené mobility, ale budou mít také lepší fyzické zdraví a nízkou pravděpodobnost zhoršení.
  • Exoskeleton má neurčitou budoucnost

Pro děti paralýza exoskeletu - jako pancíř železného muže. Je to něco divného, ​​který jim umožňuje vstát a dělat něco, co mnoho z nich nikdy neučinilo: chodit.

Funguje pomocí systému, který stimuluje páteř. Tento systém se skládá ze snímačů, které reagují na reakce neuronů, což nebylo slabostí, aby se aktivoval exoskeleton.

Složitost je, že každé dítě má jinou svalovou atrofii nebo různé problémy s míchou. Jediný způsob, jak nabídnout nejlepší léčbu pro dítě, je vytvořit pro každého pacienta personalizovaný exoskeleton.

Navíc,

  • exoskeleton jsou drahé,
  • jsou také sofistikované. Proto přes přesvědčení dětí a jejich rodin exoskeleton stále není k dispozici pro většinu lidí. V některých nemocnicích existují pouze některé modely. Navíc projektoví manažeři exoskeletonu říkají, že jediný způsob, jak se dostat právě teď je pronájem. Bohužel bude stát 800 eur měsíčně. To je velmi vysoká cena pro většinu rodin, takže koupit exoskeleton pro dítě je vzdálený sen. Bohužel přináší více smutku než radost v životě těchto rodin.
  • Navíc, toto

děti potřebují tuto technologii používat právě teď,

protože každý prodloužený měsíc je ztracený čas na rehabilitaci. Očekávání rovněž snižují šance dítěte na zlepšení kvality života. Doufáme, že vlády budou investovat do takového projektu, protože něco základního a krásného, ​​jako je chůze, by mělo být přístupné všem.


6 Málo známá fakta o dopadu úzkosti na těle

6 Málo známá fakta o dopadu úzkosti na těle

Zajímavá fakta izolované intenzivní úzkost, trvající několik hodin nebo dnů z nějakého důvodu nebo krátké stresové testy bez vážných následků. Stává se to jinak. Měli byste však vždycky pamatovat na vliv úzkosti na tělo. Koneckonců, pokud je alarm neskončí v průběhu času a nemůžete kontrolovat to , má psychologický dopad, který má určité negativní dopady na zdraví, zatímco možná nevíte o nich.

(Zajímavosti)

Syndrom dráždivého tračníku, potravin, které je třeba se vyhnout

Syndrom dráždivého tračníku, potravin, které je třeba se vyhnout

Syndrom dráždivého střeva, také známý jako kolitida - nemoc, která postihuje tlusté střevo, způsobující záněty, akutní bolesti a dokonce i krvácení. V případě, že onemocnění není správně zacházeno, může to vést k rakovinné vředy v tlustém střevě. Navíc, když tělo trpí tímto onemocněním, začne nebrat některých potravin a nápojů, jako již zmíněné příznaky významně posílena.

(Zajímavosti)