3 Přírodní pásky zhubnout


3 Přírodní pásky zhubnout

Existuje přirozený způsob, jak zhubnout?Samozřejmě! Vše, co musíte udělat, je sledovat vaši dietu a nezapomínejte na vitamíny, bílkoviny, vlákniny a esenciální minerály, s přihlédnutím ke každodenním potřebám. Přírodní džusy a zdravé proužky jsou skvělý způsob, jak kombinovat různé potraviny, které vám nakonec pomohou zbavit se nadváhy. O receptech těchto lahodných nápojů promluvte dál.

Zdravý životní styl pro hubnutí

1. Ananas a aloe

Jedná se o jeden z nejpopulárnějších typů limuzíny, které pomáhají snižovat váhu. Ty by si měl být vědom velkých výhod ananasu. Mluvíme o jeho projímacím, diuretickém, dezinfekčním a omlazujícím vlastnostem, a přesto je bohatý na antioxidanty.

A v kombinaci s aloe, který je také obdařen příznivými vlastnostmi, dostaneme hydratační, čistící a detoxikační nápoj. Použití tohoto pruhu podpoří lepší trávení, pomáhá odstraňovat toxiny, přebytečné tuky z těla a také čistí tělo jako celek.

Tento nápoj může být použit jako tonikum, který vám poskytne zdraví a přispěje k postupné ztrátě hmotnosti.

Způsob použití

  • Vše je velmi jednoduché. Tento nápoj by měl být spotřebován pět dní dvakrát měsíčně. V důsledku toho se zbavíte přebytečných toxinů a tuků. Během těchto čtyř dnů by měla vaše strava obsahovat saláty, žitný chléb, ovoce a zeleninu. Proto budete muset začít s použitím dvou sklenic ananasového džusu na snídani. Po dvou hlavních pokrmech, snídani a večeři byste měli vzít sklenici aloe.
  • Jak vařit? Velmi snadné, teď se ujistěte. Řez listy aloe (listy by měly být silné). Vyčistěte ananas, nakrájejte a nakrájíme střed. Je to nejšťastnější. Pak umístěte do mixéru a přidejte půl pohárku šťávy (citronu nebo jablka). Tímto způsobem bude mnohem chutnější než čistá šťáva. 2. Zelený pruh

Zelený pruh?

Ano, je to zelené, ale je to chutné, užitečné a výrazně hoří nadbytečné kalorie a tuky. Jaký je jeho obsah, zeptat se? Složení tohoto nádherného nápoje obsahuje petržel, citrón, celer, špenát, zázvor, okurku a jablko. Tyto složky jsou bohaté na vitamín C, B6, vlákninu, kyselinu listovou, omega-3, antioxidanty a podobně. Ujistěte se, že chuť!

Vezměte ji na snídani po dobu deseti dnů za sebou a po zbytek 20 dní si odpočinete.

Vaření

Jak jsme již zmínili, aby se dosáhlo výrazného účinku, měl by být tento pruh ráno po dobu deseti dnů.

  • Receptura je velmi jednoduchá. Všechny složky, a to: citron, tři svazky petržele, A celer, špenátové listy 3, lžička strouhaného zázvoru, polovina okurka a 1 postavil nechyschene jablko by měly být dobře promyje. Pak vložte všechny ingredience do mixéru a promíchejte na homogenní hmotu. Chcete-li šetřit čas, přidejte půl pohárku vody. Chuť je nepřekonatelná!
  • Použití tohoto nápoje vám dá pocit živosti a sníží chuť k jídlu. Po deseti dnech používání tohoto pásu spálíte extra tuky a očistíte tělo. Nezapomeňte však, že během těchto 10 dnů nemůžete jíst příliš mnoho tučných jídel, sladkostí, produktů z bílé mouky a sladkých nápojů. 3. Vápno grapefruit a hrušky

Všichni víme o příznivé vlastnosti hrušek. Někteří lidé si mohou být vědomi svých terapeutických vlastností a podle různých studií je toto ovoce velmi účinné při hubnutí.

Hruška obsahuje hodně vlákniny, vitamínů, minerálů, antioxidantů a také nízkokalorické.A v kombinaci s grapefruitem získáte skvělý nápoj na spalování tuku a také získáte živiny nezbytné pro tělo. Stále váhá nebo ochutnává? Pochybnosti!

Vaření

Doporučujeme používat tento pás na snídani po dobu deseti dnů. Stejně jako u zeleného pásu používáme 10 dní, 20 dní - ne. Výsledek bude okamžitě viditelný.

  • Připravte si průměrnou hrušku bez semen. Poté vytlačte šťávu z grapefruitu a vložte obě složky do mixéru. Je velmi důležité dobře promíchat, aby se z hrušky dostala tekutá šťáva a v důsledku toho všechny její příznivé vlastnosti. Můžete přidat půl sklenice vody. Jíst na snídani
  • Takže si vyberete jeden z těchto tří pruhů podle chuti, nebo ingredience, které budou jednodušší najít.

Pamatujte na konzistenci těchto nápojů a vyvážené, pestré a nízkotučné potraviny a některé cvičení pro každý den. Dost je hodinové procházky odpoledne. Není vůbec těžké.


Voda z melounů: nádherný nástroj pro hubnutí a lepší spánek

Voda z melounů: nádherný nástroj pro hubnutí a lepší spánek

Voda z melounu - dokonalý lék na hubnutí a lepší spánek. Dyna je čerstvé ovoce, které již dávno oceňují vysoký obsah vitamínů, vlákniny a minerálů. Obsahuje více než 90% vody, a proto je ideální pro úbytek hmotnosti. Meloun obsahuje pouze 25 kalorií, asi 6% cukru a 13 gramů komplexních sacharidů na každých 100 gramů.

(Recepty)

Tento přírodní antibiotikum zachránit domů před infekcemi

Tento přírodní antibiotikum zachránit domů před infekcemi

Antibiotikum recepty - lék, který pomáhá zabít bakterie, které napadají tělo a zabránit jejich funkci. Od té doby, co byly objeveny, se antibiotika staly integrální metodou léčby. Dnes jsou stále jedním z nejlepších způsobů, jak kontrolovat infekce způsobené škodlivými patogeny. Existují však spory o jejich pravidelném používání.

(Recepty)