3 Přírodní pásky zhubnout


3 Přírodní pásky zhubnout

Existuje přirozený způsob, jak zhubnout?Samozřejmě! Vše, co musíte udělat, je sledovat vaši dietu a nezapomínejte na vitamíny, bílkoviny, vlákniny a esenciální minerály, s přihlédnutím ke každodenním potřebám. Přírodní džusy a zdravé proužky jsou skvělý způsob, jak kombinovat různé potraviny, které vám nakonec pomohou zbavit se nadváhy. O receptech těchto lahodných nápojů promluvte dál.

Zdravý životní styl pro hubnutí

1. Ananas a aloe

Jedná se o jeden z nejpopulárnějších typů limuzíny, které pomáhají snižovat váhu. Ty by si měl být vědom velkých výhod ananasu. Mluvíme o jeho projímacím, diuretickém, dezinfekčním a omlazujícím vlastnostem, a přesto je bohatý na antioxidanty.

A v kombinaci s aloe, který je také obdařen příznivými vlastnostmi, dostaneme hydratační, čistící a detoxikační nápoj. Použití tohoto pruhu podpoří lepší trávení, pomáhá odstraňovat toxiny, přebytečné tuky z těla a také čistí tělo jako celek.

Tento nápoj může být použit jako tonikum, který vám poskytne zdraví a přispěje k postupné ztrátě hmotnosti.

Způsob použití

  • Vše je velmi jednoduché. Tento nápoj by měl být spotřebován pět dní dvakrát měsíčně. V důsledku toho se zbavíte přebytečných toxinů a tuků. Během těchto čtyř dnů by měla vaše strava obsahovat saláty, žitný chléb, ovoce a zeleninu. Proto budete muset začít s použitím dvou sklenic ananasového džusu na snídani. Po dvou hlavních pokrmech, snídani a večeři byste měli vzít sklenici aloe.
  • Jak vařit? Velmi snadné, teď se ujistěte. Řez listy aloe (listy by měly být silné). Vyčistěte ananas, nakrájejte a nakrájíme střed. Je to nejšťastnější. Pak umístěte do mixéru a přidejte půl pohárku šťávy (citronu nebo jablka). Tímto způsobem bude mnohem chutnější než čistá šťáva. 2. Zelený pruh

Zelený pruh?

Ano, je to zelené, ale je to chutné, užitečné a výrazně hoří nadbytečné kalorie a tuky. Jaký je jeho obsah, zeptat se? Složení tohoto nádherného nápoje obsahuje petržel, citrón, celer, špenát, zázvor, okurku a jablko. Tyto složky jsou bohaté na vitamín C, B6, vlákninu, kyselinu listovou, omega-3, antioxidanty a podobně. Ujistěte se, že chuť!

Vezměte ji na snídani po dobu deseti dnů za sebou a po zbytek 20 dní si odpočinete.

Vaření

Jak jsme již zmínili, aby se dosáhlo výrazného účinku, měl by být tento pruh ráno po dobu deseti dnů.

  • Receptura je velmi jednoduchá. Všechny složky, a to: citron, tři svazky petržele, A celer, špenátové listy 3, lžička strouhaného zázvoru, polovina okurka a 1 postavil nechyschene jablko by měly být dobře promyje. Pak vložte všechny ingredience do mixéru a promíchejte na homogenní hmotu. Chcete-li šetřit čas, přidejte půl pohárku vody. Chuť je nepřekonatelná!
  • Použití tohoto nápoje vám dá pocit živosti a sníží chuť k jídlu. Po deseti dnech používání tohoto pásu spálíte extra tuky a očistíte tělo. Nezapomeňte však, že během těchto 10 dnů nemůžete jíst příliš mnoho tučných jídel, sladkostí, produktů z bílé mouky a sladkých nápojů. 3. Vápno grapefruit a hrušky

Všichni víme o příznivé vlastnosti hrušek. Někteří lidé si mohou být vědomi svých terapeutických vlastností a podle různých studií je toto ovoce velmi účinné při hubnutí.

Hruška obsahuje hodně vlákniny, vitamínů, minerálů, antioxidantů a také nízkokalorické.A v kombinaci s grapefruitem získáte skvělý nápoj na spalování tuku a také získáte živiny nezbytné pro tělo. Stále váhá nebo ochutnává? Pochybnosti!

Vaření

Doporučujeme používat tento pás na snídani po dobu deseti dnů. Stejně jako u zeleného pásu používáme 10 dní, 20 dní - ne. Výsledek bude okamžitě viditelný.

  • Připravte si průměrnou hrušku bez semen. Poté vytlačte šťávu z grapefruitu a vložte obě složky do mixéru. Je velmi důležité dobře promíchat, aby se z hrušky dostala tekutá šťáva a v důsledku toho všechny její příznivé vlastnosti. Můžete přidat půl sklenice vody. Jíst na snídani
  • Takže si vyberete jeden z těchto tří pruhů podle chuti, nebo ingredience, které budou jednodušší najít.

Pamatujte na konzistenci těchto nápojů a vyvážené, pestré a nízkotučné potraviny a některé cvičení pro každý den. Dost je hodinové procházky odpoledne. Není vůbec těžké.


10 Tipů pro výrobu dokonalé bramborové kaše

10 Tipů pro výrobu dokonalé bramborové kaše

Bramborové kaše jsou skvělé jídlo pro rodinný oběd nebo slavnostní večeři. Tento populární příloha může být vařené v mnoha různých variantách, a to je jistě skvělý doplněk k jiné pokrmy jako slavnostní tabuli a s obvyklým večeři. Na první pohled se toto jídlo může zdát velmi jednoduché, ale ve skutečnosti, abyste připravili perfektní bramborovou kaši, musíte mít dobré kulinářské dovednosti.

(Recepty)

Proč byste měli jíst řepu?

Proč byste měli jíst řepu?

Tento sladký kořen ukrývá neuvěřitelné zdravotní vlastnosti. Červená řepa dokonale čistí játra, také snižuje vysoký krevní tlak, bojuje se zácpou a dává spoustu energie. Zjistěte v tomto článku, proč byste měli jíst řepku každý den, stejně jako některé jednoduché způsoby vaření řepy. Řepa jsou kořenové plodiny, ale jak vysvětlujeme v tomto článku, můžete také použít jejich listy a stonky.

(Recepty)