Tři skutečné zákony života, které by měli dodržovat


Tři skutečné zákony života, které by měli dodržovat

Sex vztah život tohoto zákona stanovuje právní řád, rodinné pravidla, nebo guru, kteří se snaží přesvědčit vás, jak být šťastný.

Začínáte porozumět zákonům života, když se postupně učíte definovat hranice, rozvíjet pocit úcty a schopnost existovat společně s ostatními. Vytváří kouzlo, které vám umožní vychutnat si život v souladu s lidmi v okolí.

Je toho hodně, co se z knih nemůžete naučit. Otevíráte je a děláte chyby, když se díváte, myslíte a komunikujete s lidmi. V důsledku toho jistě najdeš štěstí, ale samozřejmě musíš také vědět, co je bolest.

básníka Mario Benedetti v jedné ze svých básní říci, že si můžete stěžovat na mnoho věcí, že utrpení dochází, protože všechny růže mají trny, a každý den se může stát bouři.

Pokud se soustředíte na "touhu trpět", určitě to uděláte. Ale někdy je to dost, abys měl skromné ​​srdce a děkuji ti za to, že jsi naživu, i když má růžice s trny. Nakonec je to součást toho, co dělá tuto květinu krásnou.

Proto je důležité pochopit, že tajemstvím denní rovnováhy je postoj k životu a ty zákony, které budete následovat, aby se stali trochu šťastnějšími.

Dnes chceme s vámi mluvit více o tomto tématu, protože doufáme, že vám to pomůže.

1. Zákony života: nepředstírajte

První z těchto pravidel se týká toho, co potřebujete žít nezávisle na vnějších obrázcích. Pokud o tom přemýšlíte, svět každého člověka je již plný falešného, ​​z něhož velké procento pochází z reklamního průmyslu, což ovlivňuje náš každodenní životní styl.

 • Základem světa reklamy, módy a televize jsou falešné obrázky, které se příliš mnoho lidí snaží napodobit.
 • A cočasto nevidíme kolem sebe?- Pravda. Přečtěte si také článek
:Take v náručí všechno dobré, co se stalo, že i chová její autentičnost

- je poctivý přístup ke všemu nemusíte hledat dál a ne duši, ale jednoduše vyjádřit své „já“. Bohužel se několik lidí chová takhle.

Potřeba maskování vyvstává prostřednictvím řady psychologických procesů, které by měl každý rozpoznat:

 • nízké sebevědomí a pocity nejistoty, protože nemusíte být přijati, pokud ukážete, kdo je skutečně;
 • potřeba neustálého vyhodnocování. Vnější faktory a nepravdy způsobují, že lidé si myslí, že společnost vnímá jenom část jejího obrazu;
 • také chráněny podvodným osoba, která usiluje o pozornost (pokud byste zvážit mi dobře, jsem naberusya vaši důvěru a bude dělat něco pro vás).

2. Zákony života: Láska bez závislosti

Další pravdou je, že většina lidí objevuje na celý život - láska je k ničemu, pokud je založeno nazávislosti.

bude vás zajímat přečíst článek „Friends pomoci uskutečnit naše zátěže a aby nás šťastnější

vyžadují malý smysl takovou silnou schopnost sebevyjádření, dát svobodu být autentický a nechat svou postavu jako láska.

 • Jestliže charakteristickým rysem váš vztah je závislá na partnerovi, který je tak silný, že jej rozchynyayetesya a zase do stínu jiné osobě, se postupně dělá slabé a vedou k zklamání.
 • Love affair vede k neštěstí a jako výsledek - k depresi.
 • Málokteré zákony života jsou plné takové moudrosti jako ti, kteří radí, aby se nejprve milovali sami.
 • Nicméně, v dnešní společnosti, a to i v rodinném kruhu, jsme neustále připomínal, že láska stojí za to všechno, a pokud jste opravdu milovat někoho, měli byste si dát ten pocit do posledního dechu.
 • Ačkoli je pravda, že existuje mnoho různých druhů lásky, se nikdy nemusí vzdát. Nezáleží na tom, zda jde o vaše dítě nebo partnera.

První věc je, že když dáváme sami sebe, to nemusí nutně dát svým blízkým vše nejlepší v sobě. Osoba s nízkou sebeúctou nemůže střízlivě posoudit svou vitalitu, duševní a emocionální energii.

Vytvořte lásku a nezapojujte se na ni. Být architektem zdravého vztahu, nikoli otroka.

3. Zákony života: mluvit bez obrazu

Americký psycholog a psychiatr Eric Bern je otcem "transakční analýzy".

Podle psychologického přístupu, lidé také budovat jejich identitu a sebevědomí přes emocionální a sociální interakce s těmi, kteří jsou v blízkosti každý den.

 • Když my „poplatky“ slova skryté urážku, ironii nebo pohrdání, to způsobuje efekt, který Eric Berne definován jako negativní emocionální vítána.
 • Tento typ pohlazení, projevující se jazykem, může člověku způsobit více škody než fyzickou agresi. Toto je porušení osobního rámce, které mnoho lidí provádí, aniž by to vědělo. Někteří lidé křičí místo toho, aby mluvili. Tam jsou ti, kteří jsou zvyklí nenávidět ty, kteří si srandují, myslí si, že jeho slova jsou legrační, i když způsobují jen škody.
 • Určitě se vám líbí:

Slova, která se uzdravují. Zkuste to!Je důležité dbát na to, jak mluvíte, sledovat váš tón a volit slova moudře, aby vždy přenášely pozitivní emoce.

Díky tomu

velice přispíváte k vaší existenci spolu s ostatními a vyjadřujete úctu k nim.


Nezastavujte se sami sebe potěšit někoho

Nezastavujte se sami sebe potěšit někoho

Neztrácejte svou identitu a nepřinášejte sebe. Nezastavujte se někým jiným, aby vás někdo miloval. Pokud tak učiníte, pak se budete muset ublížit. Když se setkáme s osobou a chceme ji poznat lépe, pak chceme udělat dobrý dojem. Někdy nás tlačí k nepřirozenému jednání. Takový postoj vás lhát sám, stejně jako osoba, kterou chcete dobýt.

(Sex a vztahy)

Tě kdysi miloval, ale už ne jako Sex a vztahy

Tě kdysi miloval, ale už ne jako Sex a vztahy

Vztah by měl být vždy v pohybu , jako by ryby, které plave v oceánu. Musí jít někam, skákat a ponořit se, a když takový vývoj zastaví, zemřou. Pokud přijdete k tomuto bodu, je čas říci: "Miloval jsem vás jednou, ale teď už nemám rád". Doporučujeme také číst: „Anna Karenina syndrom : oběť lásky“ loučení - asi nejtěžší, protože tato osoba je v mém životě.

(Sex a vztahy)