Tři jednoduché způsoby, jak osvětlit vaše vlasy


Tři jednoduché způsoby, jak osvětlit vaše vlasy

Mohu si osvětlit vlasy pomocí jednoduchých přírodních prostředků? Ano, je to možné! Tyto tipy se hodí každý den, bez ohledu na to, chcete změnit svůj vzhled nebo chcete zkusit nový výrobek pro péči o vlasy.

Nyní změnit barvu vlasů může každá žena. Ale často v takových případech obětování vzrušující módy přináší zdraví. Je možné najít kompromis a kombinovat krásu a zdraví bez obětí? Pokud můžete odmítnout chemii ve prospěch přírodních zdrojů. Pojďme se bavit o tom, jak osvětlit vlasy doma pomocí pouze přírodních ingrediencí. Tyto recepty vám nejen pomohou získat novou barvu vlasů, ale také přispějí k posílení zdraví a jasné a lesklé barvy.

Jste připraveni tyto tipy dnes? 1. Světelné používající heřmánek

nejdůležitější si uvědomit, dříve než přejdeme k popisu recepty, které tyto nástroje neumožňují radikálně změnit barvu vlasů. Například, pokud jste bruneta, nebudete se stát blonďatou.

Recepty pouze pomohou objasnit tón vlasů, snížit intenzitu barvy a udělat ji živější. Například,

pokud máte hnědé vlasy, pak po použití našich receptů, bude mít více zlatý odstín. Sedmikrásky mohou být použity v čerstvé nebo suché formě: jeho účinnost závisí na koncentraci v odvarů a infuzích, stejně jako v době expozice vlasům. Můžete osvětlit vaše vlasy v 1 nebo 3 tónech, pokud uděláte heřmánkovou masku nebo prostě opláchnete vlasy.

Po takových procedurách budou vlasy silnější a lesk se zdravým leskem. Je třeba poznamenat, že heřmánek je jedním z nejrozšířenějších produktů pro zesvětlení vlasů. A zvýšit jeho přirozené vlastnosti ve směsi

, přidáme citrónovou šťávu. Citronová šťáva je také jedním z nejúčinnějších přísad pro přirozené barvy vlasů, ale s časem může způsobit, že se vlasy stanou suchými a nezbednými. Proto doporučujeme kombinovat s heřmánek, abyste lépe ochránili vlasy před vysušením.

Tak, jak vařit takovou směs? Je to velmi snadné. Zahřejte dvě sklenice vody a přidejte dvě čajové lžičky heřmánku. Když se tento čaj vaří, vyjměte ho z ohně, ochlaďte a vložte do ledničky.

Po ochlazení přidá polovinu citronové šťávy. Použijte tuto tekutou stopu na mokré vlasy pomocí stříkací pistole.

Počkejte 20 minut a pak si umyjte vlasy pravidelným šamponem a nezapomeňte použít dobrý kondicionér, který se postará o hydrataci vlasů. Opakujte postup dvakrát týdně a později uvidíte, jak příjemné budou vaše vlasy překvapit! 2. Osvětlení s vejcem, pivem a citronovou maskou Toto je další skvělý nástroj, který by měl být používán dvakrát týdně. Jak jste si všimli, budeme opět používat

citrónové šťávy, protože pomáhá osvětlit vlasy přirozeným způsobem.

Nezapomínejte, nikdy nepoužívejte citrón pouze pro péči o vlasy. Lemon má astringentní vlastnosti, které mohou poškodit vaše vlasy. Buďte opatrní! Takže, budeme znovu používat citrón s dalšími přísadami, které pomohou nejen světlé vlasy

, ale aby byly lesklé a hedvábné na vzhled.

Pivo a vejce, jako nic jiného, ​​se s tímto úkolem vyrovná. Jak vařit masku? Bílet jedno vejce, dokud nezhustne.

Přidejte půl šálku

  • nealkoholického piva.
  • Dobře promíchejte a přidejte polovinu citronové šťávy. Dalším krokem: aplikujte tuto směs na
  • vlhké vlasy

lehké masážní pohyby. Nechte masku na vlasy po dobu 20 minut. Poté si umyjte hlavu tak, jak je obvyklé, a nezapomeňte použít klimatizaci. Budete později vidět, že se vlasy staly brilantními a lehčími. 3. Osvětlení vlasy s medem, citronu a jablečného octa Imagine med obsahuje látku, která ulehčuje vlasy, a to je velmi podobný peroxidu vodíku, ale pokud se zcela zničí peroxidu vlasy, med pouze mírně ovlivnit ale také je krmí jinými užitečnými látkami z jejich skladu.

Jsme si jisti, že se vám tento nástroj bude líbit. Je to docela jednoduché, ale dává skvělé výsledky.

Opět použijeme citron, který nikdy nezklame.

Stačí přidat citrónovou šťávu ke dvěma jiným přísadám, abyste osvětlovali vlasy a udržovali je zdravá. Přečtěte si pozorně recept a nenechte si ujít žádné z těchto kroků: Zahřejte sklenici vody a přidejte dvě polévková lžíce medu. Po vaření vody přidejte dvě lžíce jablečného octa a půl citronové šťávy.

  • Dobře promíchejte vše a vložte do ledničky. Počkejte chvíli, dokud se produkt dobře ochladí, a poté aplikujte na vlhké vlasy.
  • Můžete použít sprej, který usnadňuje aplikaci směsi. Nezapomeňte na masáž hlavy. Nechte masku na vlasy po dobu 20 minut.
  • A poslední krok: po 20 minutách si můžete umýt hlavu způsobem známým.
  • Nezapomeňte použít klimatizaci. Výsledek vás překvapí. Nakonec
  • :
  • Bohužel, světlo vlasy doma vám nedovolí, aby radikálně změnit barvu vlasů z tmavé na světlo, ale při pravidelném používání masek pro domácí osvětlení,

nastane posílit vlasy, plnící svou sílu a mírný zlatý lesk.

Také si pamatujte, že by měla být opatrná při použití citrónové šťávy a nikdy používat citrón kromě jiných složek

, protože to může opravdu vyschnout vlasy. Takže nejlepší způsob, jak využít citron v kombinaci s jinými přírodními látkami, které jsme popsali výše, a to vždy po použití šamponu, kondicionéru na ochranu a hydratují vlasy.A jak často můžete používat tyto jednoduché recepty? Doporučuje se dvakrát týdně. To stačí. Metody lidových vlasů vám poděkuju za tuto péči a potěším vás

se zdravým leskem, nádherou a krásným přirozeným odstínem.

Jak vidět světlo vlasů doma není tak obtížné, stačí řídit se určitými pravidly a pamatovat na opatrnost, aby se vlasy nepoškodily.


5 Nejužitečnějších plodů

5 Nejužitečnějších plodů

Správná výživa je velmi důležitá pro dosažení skvělého zdraví. Je zřejmé, že plody mají pro tělo největší přínos, především díky vitamínům. Proto se vždy doporučuje konzumovat. Chcete-li zjistit trochu víc o nich, je zde seznam 5 nejužitečnější ovoce. Nejlepší je jíst čerstvé. Pokud takováto věc neexistuje, víte, že mnoho druhů ovoce si zachová své vlastnosti, i když jsou sušené nebo zmrazené.

(Lidových opravné)

5 Tipů v boji proti zácpě

5 Tipů v boji proti zácpě

Zácpa přírodní prostředky - symptom, který signalizuje, že je obtížné střevní činnost. Tam je většinou kvůli nedostatku vody v těle. Kromě toho mohou lidé trpět zácpou a v důsledku užívání některých léků. Tento článek vám poradí, jak se zbavit zácpy, jakmile je to možné, a za použití velmi jednoduché metody a přírodní produkty, které jsou k dispozici v každém koutě světa.

(Lidových opravné)