Musíme se rychle dostat 5 povolení k rozvoji emocionálně


Musíme se rychle dostat 5 povolení k rozvoji emocionálně

Sex a Vztah nabídku dnes hovořit o emocionální oprávnění. Pravděpodobně jste o tom ani neslyšeli. Není to překvapující, protože se ve škole neučuje a rodiče o tom nemohli vyprávět.

Emocionální oprávnění jsou důležitou součástí šťastného a harmonického života. Je to svoboda a emoce, které nám pomáhají léčit v době těžkých časů.

Každý ví, že se většina lidí soustředí na existenci exteriéru. Staráme se a vyvíjíme vše pro to, abychom měli dobré vztahy s ostatními. Je samozřejmě dobré, že chceme sdílet se světem to nejlepší, co máme.

Proč však neostříme naše oči ani uvnitř? Určitě je v tom, nebo ne, jen tak jsme začali skutečnou „probuzení“, pozor na vnitřní svět jsme zatím ven.

V tomto článku navrhujeme zvážit 5 povolení, které musíme dát osobnímu rozvoji. Dnes je můžete realizovat ve svém životě. Existují pouze dva předpoklady pro toto:

Odvaha a touha být šťastní.

Pět povolení pro emocionální růst

Obvykle se slovo „povolení“ spojujeme se situací, kdy jsme vidproshuyemosya z práce k lékaři nebo vyřešit nějaké byrokratické problémy. Někdy dáváme malou vůli a dopřává malé rozmary, jako je například „vidryvayemosya“ s přáteli, koupí knihy nebo oblečení, chodit v noci ven na procházku ...

Další zajímavý článek: učit děti štěstí, ne dokonalost

Tak co oprávnění štěstí ? Jak dlouho jste si říkal: "Budu šťastný nebo šťastný"? Samozřejmě, není to snadné, ale spíš je těžké zbavit se svých povinností a dělat to, co chceme. Klíčem k požadované rovnováze je a především to, co potřebujete, abyste mohli být šťastní ve všem, co děláte.

Důraz na 5 důležitých bodů, o kterých budeme dále diskutovat. 1. jsem si dovolit, aby se taková osoba jako já, a nebudu měnit, aby se stal někdo jiný Jako by to nestačilo, ale

často lidé se mění na základě vnějších vlivů

. Občas mohou například složité a komplikované vztahy omezit některé charakteristiky a projevy osobnosti. Muž přestává být sám a stává se stínem někoho. Zapomíná na sebe a nakonec se její obavy začínají ovládat v jejím životě, což zanechává jen málo prostoru pro naději.Neměňte pro někoho. Chraňte svou osobnost, hodnoty a vnitřní krásu. Dovolte, abyste s radostí jste, kdo jste, aniž byste se obětovali.

  • 2. Dávám si povolení k tomu, abych cítil a chápal sám sebe
  • Existují často situace, kdy byl někdo nervózní, podvedený, zraněný nebo zklamaný. A pak, místo toho, abychom rozptýlili emocionální spleť a našli nějaké řešení problému, jsme ho hluboce zakořeněli do srdce a nechali ho ostré.

Předstíráme, že se nic nestalo, "všechno je v pořádku", i když ve skutečnosti to vůbec není.

Nedělejte to! Nechte se cítit, rozumět, řešit a léčit rány. Emocionální svoboda je předpokladem pro budování štěstí.

  • Na druhou stranu je třeba si uvědomit, že naše pocity a porozumění, které ovlivňují určité okolnosti a jiné lidi, nám pomáhají lépe se učit. Nechte se
  • vykopat v temných zákoutích, přivést k světlu a uzdravit.
  • Doporučená literatura: Jste zodpovědní pouze za svými slovy pochyb o tom, dříve či později se některé okolnosti donutí, abyste čelit těmto obavám a nevyřešené problémy, budete protáhl až do dnešních dnů.

3. Nechte se hledat, co chcete.

Než začnete hledat štěstí, musíte zjistit, co přesně chcete. Zajímavé je, že mnoho lidí žije s pocit prázdnoty uvnitř, protože nevědí o svých prioritách a o tom, co potřebují pro štěstí.

Dovořte se najít vnitřní klid. Nedovolte, aby vás někdo donutil, abyste dělali věci, které nemají duši nebo něco, co nesplňuje vaše hodnoty.

Strávit každý den, aby to bylo smysluplné. Navzdory všem povinnostem a úkolům vyberte hodinu nebo dvě, abyste provedli přesně to, co chcete.

  • Nastavte cíle, pro které jste připraveni bojovat. Zjistěte, který z vás
  • krátkodobé a dlouhodobé sny.
  • Zaměřte se na svůj život tak, že každé ráno, když otevíráte oči, vaše sny vás inspirují k tomu, abyste se ujistili. 4. Vždy si ponechte právo na vlastní názor a sebevyjádření
  • Neztlkejte - plynule cvičíte každý den. Pouze tak můžete cítit emoční rovnováhu: myšlenky a pocity se shodují se slovy a skutky.

5. Povolit se obrátit některé části vašeho života

Dokončit cyklus nebo začít novou stránku života není snadné. Proto mnoho lidí není připraveno učinit takový krok. Zdá se jim, že je lepší zůstat pokorní, tolerovat a zůstat v prostředí, kde mají smůlu, protože je to všechno, co mají.

Nedělejte to!

Dovořte štěstí a nechte něco, co vás nesplňuje, nepodporuje vás a nepřináší vám bolest.

Nenechte si ujít tento užitečný článek: 8 tipů na to, jak cítit štěstí Projděte etapy svého života a otevřete změnu k lepšímu, protože přinese nové příležitosti pro radost. Začněte růst vnitřně, abyste se stali šťastnými a externími.

Neztrácejte čas! Povolte si tyto 5 důležitých věcí!


Máte právo otevřít novou „účet“ v životě

Máte právo otevřít novou „účet“ v životě

Sex a vztahy Někdy je to jednoduché, někdy těžké, ale to je vždy užitečné. Otevření nového účtu může být řešením naléhavých problémů. Tvé srdce může být otevřené, ale mysl může být odolná vůči změnám. To platí pro vše, co vyžaduje, abyste opustili komfortní zónu nebo opustili rutinní, zvyk nebo specifický kontext.

(Sex a vztahy)

Jak ovládat emocionální svět: 3 buddhistické přístupy

Jak ovládat emocionální svět: 3 buddhistické přístupy

Sex a vztahy Je ironií, že buddhismus a západní psychologie mají některé společné rysy, pokud chcete ovládat své emocionální svět. V obou přístupech chápeme, že studium našich emocí, zvláště negativních, nám nabízí důležitou cestu k sebeuvědomění. Může nám pomoci zlepšit sebe a jít správnějším způsobem s větší integritou.

(Sex a vztahy)