Top-9 antidepresivních přípravků


Top-9 antidepresivních přípravků

Deprese - Extrémně závažné a bohužel velmi časté onemocnění, které způsobuje lidem hluboké povzdech, deprese a nízkou sebeúctu. Osoba ztrácí zájem o život a všechny její potěšení. Deprese je způsobena hlavně genetickými faktory, ale příčinou může být také špatný společenský a emoční život člověka.

Mnoho studií bylo provedeno o vzniku deprese a její léčbě. Některé z nich ukázaly, že existují určité přírodní produkty, antidepresiva, které pomáhají překonat depresi a hněv, a také mají pozitivní vliv na tělo.

Níže jsou některé antidepresivní přípravky , které byste měli užívat, pokud jste v depresi.Melasa

Tento produkt se skládá z látky, která nekrystalizuje sacharózu.

Je bohatý na nukleosid - jednu ze sloučenin DNA, která je schopna nabíjet tělo energií a jako výsledek překonat depresi. Nicméně, nemusíte používat nadbytečné množství melasy, protože je to cukr. Ryby

Ryby, jako jsou: losos, sardinky, tuňák, ančovičky - je

masný výrobek s vysokým obsahem omega-3 mastných kyselin.Tyto kyseliny jsou dobře známy pro své vlastnosti a přínosy v boji proti onemocněním kardiovaskulárního systému, protože snižují hladinu triglyceridů a zabraňují tvorbě krevních sraženin. Bylo také prokázáno, že tento druh masa přispívá k boji proti depresi a stresu. To je důvod, proč se doporučuje používat rybu. Cukrová řepa

řepa, která se používá k výrobě cukru, má stejné vlastnosti jako melasa. Je také bohatý na nukleosidovou sloučeninu, která

zvyšuje hladinu cytidinu v mozku. Cytididin naopak produkuje dofimin, o němž je známo, že je zodpovědný za dobrou náladu.Sója

Sója se stala populární kvůli několika studiím, které ukázaly, že tento produkt obsahuje mnoho dietetických vlastností, které mají dobrý zdravotní účinek. Tento rostlinný protein se nachází v mnoha potravinách, což je velkou výhodou a nezpůsobuje žádné zdravotní problémy. Tyto potraviny jsou bohaté na aminokyseliny, které téměř neobsahují tuky a cholesterol.

Ve složení sóji také obsahuje omega-3 mastné kyseliny, které nejen pozitivně ovlivňují zdraví srdce, ale také bojují proti depresi.

Vlašské ořechy

Vlašské ořechy ve stravě jsou skvělým zdrojem alfa-linolenových kyselin - jednou ze složek omega-3 mastných kyselin.

Pokud máte depresi, jíst ořechy. Jejich prospěšné vlastnosti mají velký užitek při řešení tohoto problému, stejně jako chrání vaše srdce před různými nemocemi. Hnědá rýže

Hnědá rýže obsahuje vitamíny B1 a B3. Obsahuje také kyselinu listovou a je také součástí výrobků s nízkým glykemickým indexem.

Vzhledem k nízkému obsahu cukru brání tento typ rýže k poklesu hladiny cukru v krvi, což nakonec zlepšuje náladu.Pivní kvasnice

Pivní kvasnice jsou bohaté na vitamíny B1, B2 a B3. Kromě toho obsahují 16 aminokyselin, které jsou velmi důležité pro regulaci činnosti nervového systému.

Ovesné vločky

Ve složení ovesné vločky obsahuje kyselinu listovou a vitamíny B1 a B6. Pomáhá trávicímu systému, stejně jako zabraňuje poklesu hladiny krevního cukru, což způsobuje změnu nálady a obtěžování.

Zelí

Podle studie American Cancer Research Association, má kapusta vysoký obsah vitaminu C a kyseliny listové.

Jsou to 2 aktivní anti-stresy, různé koronární onemocnění a rakovinové onemocnění. Kakao

Jedná se o jeden z produktů, které jsou nejznámější svým vlastnostem pro uklidnění a zlepšení nálady.

Kakao, jako vlašské ořechy a melasa, obsahuje selén, který reaguje na náladu, posiluje mozek a bojuje se známkami stárnutí. Bylo prokázáno, že malý koutek čokolády má dobrý vliv na váš emocionální a fyzický stav. V žádném případě však tyto produkty nepoužívejte.


Přírodní způsoby, jak růst vlasů rychleji

Přírodní způsoby, jak růst vlasů rychleji

Mnoho žen chce mít silné a dlouhé vlasy, jako princezna Rapunzel. Ale někdy se zdá, že tento den nikdy nepřijde. Jste jedním z těch, kteří se cítí frustrovaní, protože vaše vlasy rostou tak pomalu, že se zdá, jako by vůbec nevyrůstaly? Přečtěte si náš článek o jednoduchých a přirozených tajemstvích, které urychlí růst vlasů.

(Krása)

Nástroj s alkoholem a rozmarýnu celulitidy

Nástroj s alkoholem a rozmarýnu celulitidy

Krásy - společný problém, ke kterému dochází, když měkké tkáně dochází k zánětu, nebo proto, poruchy krevního oběhu, nebo prostřednictvím onemocnění lymfatického systému. Jeho charakteristickým znakem je tvorba malých kousky tuku pod povrchem pokožky, která vypadá jako záhyby nebo pomerančová kůra. Takový problém se vyskytuje u více než 90% ženské populace v důsledku stálých hormonálních změn, nadváhy a nedostatečné pozornosti sport .

(Krása)