Toner rýže mléčné výrobky


Toner rýže mléčné výrobky

Natural Dnes budeme hovořit o tom, jak se připravit pleťový krém s rýžovým mlékem. Někdo z vás slyšel o výhodách tohoto nápoje? No, pokud jste si vědomi prospěšných vlastností rýžového mléka, ne nás opustit, protože v tomto článku jste si jisti, naučit se něco nového - takže vás zveme k nám připojili a objevovat některé z mnoha výhod rýžového mléka.

Rice mléko je jedním z hlavních tajemství krásnou pleť asijských žen, a navíc je to snadné a relativně velmi levná. Všichni obdivují nejjemnější, téměř sametovou kůži čínských krás. Předpokládá se, že tajemství jejich krásy může odhalit obyčejný toner s rýží mléka, které se mohou vyrobit doma sami.

Po celá staletí, rýže používaných v léčebné kosmetiky, zejména kosmetické léčivé vlastnosti rýže oceňují japonskou krasunyami. Tento toner bohaté na vitamíny B, které stimulují růst a regeneraci buněk, zpomaluje stárnutí a zlepšuje zásobování kůže krve - což je vše, co je zapotřebí, aby váš obličej zářící svěžestí a krásou.

Řekneme vám, jak vytvořit tunu rýžového mléka níže v tomto článku, tak si přečtěte! Užitečné vlastnosti

 • mléčnou rýži s rýží mléka jako tonikum na obličej, můžete jemně čistí pokožku, odstranění znečištění, jako je akné, akné a zápasí s přebytkem lesk na tváři. Tento hypoalergenní tonikum může pomoci uklidnit podráždění nebo zčervenání pokožky.
 • Rýžové mléko také obsahuje inositol, který podporuje zdravý růst buněk a stimuluje dobrý krevní oběh. To vše vede k tomu, že póry na obličeji se zmenšují a pokožka získává krásný zdravý vzhled.
 • Použití rýžového mléka na obličeji pomáhá odstraňovat všechny druhy míst, které způsobuje slunce nebo hormonální změny. Tato tonikum působí jako přírodní svíravý a bohaté na niacin (vitamin B3) nářadí a jemně a efektivně vybělit pleť bez jakýchkoli jiných negativních důsledků.
 • Pro lidi, kteří trpí podráždění kůže, jako je rosacea (nebo akné rosacea) - chronické kožní onemocnění, které se vyznačuje tím, zarudnutí kůže a vznik hnis pupínky na nos, tváře, čelo a bradu), velmi užitečné rýžového mléka.
 • Jedná se o skvělou volbu, která uklidní podrážděnou pokožku a snižuje zčervenání. nástroj také může být zmrazeny v podobě kostek, a osvěžit obličej rýže kostky ledu, což je léčivá masáž obličeje.

Jak vyrobit tunu rýžového mléka?

Jak již bylo zmíněno, rýžové mléko je velmi jednoduché na přípravu a velmi levná, protože můžete použít přísady, které byste za normálních okolností v kuchyni. Zde je to, co je potřeba, aby se tonikum s rýžového mléka:

 • příslušné nádoby pro míchání rýže a vody (musí mít víčko)
 • půl šálku rýže, s výhodou organické
 • šálek vody, s výhodou destilované
 • cedník nebo síto pro napínání

Příprava

 • Jakmile připravíte vše, co potřebujete, vyplňte rýži vodou v nádobě a nechte ji v noci a zavřete víko víkem. Ráno je vše, co musíte udělat, zašlete síto nebo cedidlo a nasypte rýži. To je všechno. Rýžový mléčný tonik je připraven!
 • Další nejrychlejší způsob, jak připravit tonikum. Rybu je třeba vařit ve vodě a poté filtrovat kapalinu a získáte přesně stejný výsledek.
 • Tato směs může být skladována na chladném místě po dobu dvou týdnů.
 • Chcete-li použít tonikum na obličej, jen navlhčete bavlněný kotouč v rýžovém mléce. Při aplikaci toniků na obličej byste neměli zapomínat na kůži krku a oblasti výstřihu, které také potřebují výživu a zvlhčení. Tento postup umožní pokožce pozoruhodný efekt, aby bylo měkké, hladké, zbavíte lesk na obličeji a kůži bude vypadat zdravé a krásné.

Jiné použití rýžového mléka

Tuto toniku založenou na rýžové vodě lze také použít na vlasy. Lidé, kteří už používali rýžové mléko na vlasy, tvrdí, že po tomto postupu mají vlasy jedinečný lesk a nepřekonatelnou hladkost. Po umytí a nanesení rýžového mléka na vlasy naneste na několik minut. Pak opláchněte velkým množstvím vody. Doporučené použití

 • tonikum, aby co nejvíce z této tonic, si uvědomit, že kůže je třeba důkladně vyčistit každý den a pečlivě odstranit zbytky make-upu.
 • Měli byste pravidelně peeling na pokožku na obličej odstranit mrtvé kožní buňky a kontaminace, které mohou ovlivnit zdraví Vaší pokožky.
 • Tonic s rýžovým mlékem může být skvělým nástrojem v boji proti předčasnému stárnutí, za předpokladu, že budete kombinovat jeho použití s ​​vyváženou stravu, cvičení a zdravého životního stylu. To vše pomůže pokožce vypadat mnohem mladší.
 • Nezapomeňte, že pro to, abyste plně využili tohoto silného tonika, měli byste jej pravidelně aplikovat na předem umýt tvář.

Využijte naše tipy a dejte si šanci podívat se trochu mladší a podívat se do zrcadla s velkým potěšením.


Jak čistit tělo nahromaděných solí

Jak čistit tělo nahromaděných solí

Přírodní produkty Sůl je jedním z nejpopulárnějších koření na světě, a to je ceněný pro chuť je to, že dává našim jídla. Ale nedávné studie ukázaly, že toto koření může způsobit vážné problémy a mít negativní dopady na lidské zdraví a nejvíce znepokojující je, že lidé mají tendenci jíst příliš bahato.

(Lidových opravné)

Zelený čaj vs. černé skvrny a akné přírodní prostředky

Zelený čaj vs. černé skvrny a akné přírodní prostředky

Akné a černé skvrny , pupínky na čele a nosu ... Není třeba být v pubertě čelit takovým problémům. Tato nevýhoda je dnes tak rozšířená, že existuje celý průmysl, který neustále vytváří nové krémy a obličeje, které mohou odstranit tyto nedostatky kůže. Ovšem víte, že přirozený a cenově dostupný produkt, jako je zelený čaj, vám pomůže zbavit se těchto nepříjemných věcí?

(Lidových opravné)