Každý, kdo opravdu miluje vás učiní šťastnými


Každý, kdo opravdu miluje vás učiní šťastnými

Sex a vztahy Příliš často se lidé následovat klasický přesvědčení, že láska zahrnuje utrpení a slzy - to je normální element v každém vztahu.

Tato myšlenka má kořeny v zastaralé pojetí romantické lásky a zkreslený obraz o skutečných pocitech. Prostřednictvím těchto pojmů normálních vztahů mezi muži a ženami trpí mnoho generací.

V dnešním článku vám chceme nabídnout podrobnější informace o vztazích.

muž, který tě miluje, by žádný

bolest může v určitém okamžiku ženy žijící ve vaší blízkosti, řekl: „všechno tak, jak je. Rozhodněte se sami. Ve vztazích někdo trpí vždycky. To je normální".

Někdy to, co je považováno za „normální“, může dosáhnout nebezpečných rozměrů, které budou mít zničující dopad. Je proto důležité jasně pochopit, že láska - „špatné a nezdravé“ netrpí, protože když pláčeš po vztahu s partnerem, opravdu rád ty, nebo tuto lásku

romantickou lásku nebo lásku, která prochází utrpení

Čím více bolesti, větší nadšení, větší majetek, tím silnějšílásku. Zde jsou některé z klasických přesvědčení, které si vytvořili ideál romantické lásky, který je často vidět v knihách a filmech.

  • Věřte tomu nebo ne, ale tento nápad je stále rozšířen mezi mladými lidmi a dospělými. Věří, že když jejich partner projeví žárlivost nebo majetek, je to zřejmý znak lásky. Bohužel takový postoj může vést k velmi nebezpečnému typu vztahu.
  • Ti lidé také chápou koncept romantické lásky jen v raných fázích, plných vášní. Nesmějí si uvědomit, že vzájemná láska mírovou cestou přechodu k zralejší a stabilní fázi vztahů. Dalším mylným pohledem je, že v romantických vztazích nutně musí existovat utrpení. Možná si myslíte, že slzy jsou nezcizitelnou součástí, kterou musíte vzít a zažít. To je však nesprávné a v žádném případě se nedoporučuje.
  • Dnes je snadné narazit na lidi, kteří se zasekl v nešťastných vztahů nebo destruktivní,

zcela zničil jejich sebevědomí , nebo těch, kteří jsou ve vzájemně závislém vztahu, kde oba partneři trpí bolest a slzy.Místo toho se musíte naučit věřit, že

láska by neměla být bolestivá. Je důležité poznamenat, že zdravé a pravé pocity nikdy nevedou k ničení.

Viz také: "

36 otázek se zamilovat za hodinu"Vědomé lásky, zralé lásky

Nikdo se nerodí s absolutní znalostí o tom, co je láska. Toto porozumění přichází skrze frustraci, bolest a dokonce i odmítnutí vztahů, aby se vaše "já" znovu objevila.

Nikdy se nevinujte za selhání a nezapomeňte, že láska je bolest. " To není pravda, nebo alespoň by nemělo být.

  • Vědomá láska vždy začíná takovou jednoduchou a důležitou věcí jako "přiznání v lásce".
  • Pouze když je člověk jistý svým vlastním sebevědomím a má jasnou představu o tom, co si zaslouží, může začít zdravý, odpovědný a šťastný vztah. Zralá láska dává vždycky všem to nejlepší pro oba lidi v páru a pro dosažení toho musíte začít s vaším vnitřním světem.
  • Určitý člověk, který má správné znalosti o sobě, se nestane rukojemníkem svých vlastních strachů nebo kontroly, protože nebude rušen, protože ho může zradit.
  • Ten, kdo miluje a respektuje, vám důvěřuje a nebude vás zradit.
  • Osoba, která tě miluje, dá štěstí

Přispějte k štěstí, které miluje - to je hlavní ctnost, která činí člověka sám.

Není smysl pro slzy a utrpení, a každý, kdo si myslí jinak, má zkreslené nebo zničující vnímání toho, co je tento vztah. Někteří lidé si myslí, že je dobře, když trpíte spolu s partnerem, protože má zjevný cíl: ovládat.

Jiní jsou překvapeni, když uvidí, že rozrušují své milované a říkají: " Jste vždycky uráženi za všechno a vše, co dělám, způsobuje vám bolest

  • ."
  • V tomto případě máte co do činění s někým, kdo není schopen sympatizovat a nést odpovědnost za své vlastní činy.Doporučuje se také číst: "Nedovolte, aby se láska změnila, kdo jste

"

Ten, kdo opravdu miluje, se bude snažit, aby vás šťastný, aby se usmíval a užíval si života i v deštivých dnech.Každý úsměv je zlomkem takového neviditelného motoru vašich vztahů založeného na štěstí, vzájemnosti a důvěře.


Nemusíte vysvětlovat

Nemusíte vysvětlovat

Sex a vztahy Kognitivní psychologie nám připomíná, že nejsme povinni poskytnout vysvětlení nikomu o tom, co děláme, myslet nebo zvolte náš každodenní život. Před je vždy „zvýhodňují“ potřebují znát sami sebe a jednat podle svých vlastních zásad a hodnot, a pokud jde o ty kolem nás. Act vysvětlení je nutné v některých případech , kdy naše rozhodnutí ovlivňují ostatní, ale za předpokladu, že odpovědnost jde ruku v ruce s možností vědí, jak jednat a rozhodovat, aniž by museli ospravedlnit to, co děláme pro ostatní.

(Sex a vztahy)

5 Tipů pro ženy, které se obětují kvůli ostatním

5 Tipů pro ženy, které se obětují kvůli ostatním

ŽEny většinou věnují svůj život ostatním lidem . Mají vychovávat děti, péči o staré rodiče, kteří nejsou schopni se sami o sebe postarat, nebo zanedbávat své vlastní zájmy pro dobro milovaného člověka a potřebám druhých. Souhlasím, mezi tvými přáteli je také taková nezištná žena. Tento druh chování však není pouze reprezentativní pro krásný sex.

(Sex a vztahy)