Point: okamžité odstranění sedacího


Point: okamžité odstranění sedacího

bolesti užitečné návyky, měli byste vědět, že existují různé akupunkturní body jsou důležité, lisování, které se objeví a zmizí příjemný pocit bolesti a nemoci. Zatímco plný postup akupunktury obvykle soustředí na několik bodů, tento bod je jedním z nejdůležitějších, která vám pomůže zbavit se některých typů bolestí.

V tomto článku budeme hovořit o Lin Gubodu, což může přispět k okamžité úlevě od bolesti a sedacího bolesti. Více v tomto článku.

Lin Gu, důležitým bodem, na který bychom měli věnovat pozornost Lin Gu

bod může být použit na denní bázi k léčbě řadu problémů, z nichž většina souvisejících s bolestí zad. To je důvod, proč tento bod je velmi populární mezi lidmi, kteří pracují v kanceláři a jsou nuceni sedět celý den.

Tento bod byl objeven akupunkturní master Tunom - dosáhli pacienti čínský lékař známý celostátní výsledky pomocí metod, které se používají. To se liší od ostatních odborníků v akupunktura, protože malý počet jehel použity k dosažení významných výsledků.

body identifikovat mistr Tung, byla rodinná tajemství po celé generace, než se rozhodl odhalit svou skupinu studentů. Díky tomuto řešení máme přístup k jejich přínosu. Lin Gu

bod v horní části ruky. Přesněji řečeno, najdete ji mezi prvním a druhým metakarpu nebo mezi palec a ukazováček, těsně nad měkký povrch, takže palec být „nezávislá“ od ostatních čtyř prstů. Pokud dáte prst na druhé straně na tuto oblast, najdete prázdný prostor.

Pokud pracujete s tímto bodem správně, může se rychle zmírnit sedacího bolesti a bolesti zad. To je hrozná bolest, která je obvykle soustředěna v dolní části zad a dává nohu, to dělá lidi normálně pohybovat.

K dosažení požadovaného účinku, jehla by měl být umístěn na opačném místě Lin Gu. Jinými slovy, pokud cítíte bolest v pravé noze, musíte pracovat s jeho levou rukou. V 75% případů je osoba cítí zbaveného po několika minutách.

Tento bod může být také použita k léčbě jiných typů bolesti zad a hlavy, bolest v nohách, menstruační křeče a Bellova obrna. Efekt je tak silná, že všechny těhotné ženy by neměly dotknout, protože to může způsobit kontrakce.

můžete zmírnit bolest pouhým zmáčknutím ruky

Podle odborníků jde Lin Gu (také známý jako Hehu) při stisknutí na místě mezi palcem a ukazováčkem, můžete uklidnit úzkosti a bolesti zad, včetně sedacího bolesti jakož i hlavy a bolesti zubů. Akupunkturista jehla používá k léčbě, ale můžete také použít tento bod pouhým kliknutím na něj.

S více než 300 bodů na těle uznán léčbě čínské akupunkturní použitím výrazů Lin Gu, že jedním z nejúčinnějších, a to zejména k úlevě od bolesti zad a dolní části zad. I když to není dost Výzkum byl proveden za účelem prokázání, zda se jedná o tento případ, tradiční asijské medicíny zařadila ji jako jednu ze svých „oblíbených“ procedury, které působí mnoho stovek let.

Nikdo přesně neví, jak se bod Lin Gu. nedávná studie léčeni akupunkturou v ruce, ukazuje, že se zvyšuje průtok krve, a tím zmírnění bolesti. Další studie ukazují, že zvyšuje produkci endorfinů - hormonů známé jako přírodní analgetika.

Akupunkturista typicky pracovat s Lin Gu bodu v rámci individuálního léčebného plánu, jak se zbavit bolesti, a tento plán zahrnuje několik míst na celém těle. Například

, termíny, které pracují pro pacienta trpícího úzkostnou poruchou jsou odlišné od těch, které pracují se k léčbě menstruační křeče. však Lin Gu bod, s největší pravděpodobností, je společným jmenovatelem pro tyto dva postupy.

Pokud si chcete vyzkoušet práci s vlastním bodem Lin Gu, akupunktura specialisté nabízejídát jeden prst na masité prostoru mezi palcem a ukazováčkem na opačné straně. Položte ukazováček na straně ruky a pevně stiskněte. Pokud to uděláte správně, budete cítit bolest.

Jedna nebo dvě minuty může být dost, ale uvidíte skutečné výsledky po 20-40 minutách konstantního tlaku. Pokud nemáte pocit úlevy po stisknutí ruku na chvíli, zkuste druhou rukou.

Skutečnost, že můžete provádět tuto techniku ​​na vlastní pěst, ať už doma nebo v kanceláři nebo na cestě do práce na sběrnici. Nedoporučujeme pomocí jehly bez patřičné znalosti a bez dohledem odborníka.

použití tlaku na místě Lin Gu, můžete minimalizovat bolest a sedacího bolesti a bolesti hlavy a menstruační křeče. Zkuste kliknout na místě během třiceti minut, a ne čekat, až bolest se zvýší, a vy můžete stěží pohnout.


6 Druhů vyhřívaných produktů, které mohou otrávit! Užitečné návyky

6 Druhů vyhřívaných produktů, které mohou otrávit! Užitečné návyky

Ohřívání jídel - velmi zvykem u mnoha lidí, kteří mají rádi jíst pozdě nebo nechtějí zahodit to, co je nejedl najednou. Tato praxe jídlo po celém světě, ale v poslední době zjistili, že některých případech to může být škodlivé pro lidské zdraví. Informace o Evropská rada pro výživu varoval, že vyhřívaný jídlo připravené z nedodržení požadovaných podmínek, může nést vážné riziko pro zdraví.

(Užitečné návyky)

Nevybírat rozhodnutí - horší chyby

Nevybírat rozhodnutí - horší chyby

Každý den se musíme rozhodnout: co se nosit, co jíst na snídani, jakou kosmetiku koupit a jaký film si můžete v kině sledovat. Všechny tyto drobné každodenní činnosti určují část našich osobností. Ale to, co nás opravdu určuje, jsou skvělé rozhodnutí, která ovlivňují směr našich životů. Pro lepší porozumění vysvětlujeme: ty, kteří se samy o sobě nerozhodnou, opustí svůj osud v rukou ostatních a ztratí kontrolu nad svým vlastním životem.

(Užitečné návyky)