Tisíc a jedna vlastnost zeleného čaje


Tisíc a jedna vlastnost zeleného čaje

přírodní prostředky si můžete vzít, že zelený čaj - moderní zařízení, nebo alespoň jeden z těch, které nebyly tak dávno ... ale ve skutečnosti tato myšlenka je daleko od pravdy! Tato tisíciletá rostlina, která roste v jižní Číně a má tisíc a jednu vlastnost.

Chcete znát nejdůležitější z nich? Pak si tento článek přečtěte dále!

Co byste měli vědět o zelený čaj

Je to keř, který dosahuje až dva a půl metru na výšku a má rád vlhké a teplé podnebí. Jeho vědecký název - Canellia sinensis, ale to je obecně známý jako zelený čaj. Tato rostlina obsahuje aktivní složky, včetně:

 • kyseliny
 • vlákno
 • pektin
 • vitamíny B a C
 • minerálů (železa, síry, vápníku, hořčíku a draslíku a mnoho dalších)
 • alkaloidy (kofein)
 • Favlonoyidy
 • polyfenoly (katechiny) thymol

Taniny nemusí znát jména těchto sloučenin, a sotva bude pamatovat je, když jdete na nákup zelený čaj nebo pití, ale nezapomeňte, že jsou zdravé. To je vše, co potřebujete vědět.

A existují dobré důvody, proč se tento čaj stále více a více široce konzumovány po celém světě. Asian Poté přešel hranice, jeho výroba vzrostla na neočekávané úrovni.

Jaký zelený čaj by byl užitečný?

čtete tento článek se dozvědět o velkých zázraků, které jsou schopny této nádherné kapaliny. Takže pojďme se podívat na ty nejdůležitější: Tato podpora trávení

To pomůže zastavit průjem a zlepšit zdraví žaludku a střev. Tento stimulátor

Je ideální pro lidi, kteří mají pocit, ohromen, vyčerpaný, cítil smutek nebo nedostatek motivace vstát, jít do práce, a mnoho dalšího. Doporučuje se také pro lidi, kteří mají dát větší fyzickou námahu než dříve (tah, změnit zaměstnání, zahradnictví, atd.)

Nepijte velké množství zeleného čaje protože to může způsobit bušení srdce.

je podpora hubnutí

Není pochyb o tom, jeden z nejznámějších vlastností zeleného čaje je pomáhat při hubnutí. To je spojeno s mnoha diet na hubnutí, protožezvyšuje tělesnou teplotu, stimuluje metabolismus a zvyšuje spotřebu energie (o spalování tuků). To je vše kvůli obsahu katechinu.

Chcete-li tento efekt dosáhnout, doporučujeme během dne používat 1 litr zeleného čaje, horkého nebo studeného. To

diuretika ve spojení s výše zmíněnou funkci, tato funkce může být zajímavé i pro vás, pokud chcete zhubnout. Používá se při léčbě obezity u ke zlepšení močení u pacientů s onemocněním ledvin. To eliminuje nahromaděné tekutiny, brání ledvinových kamenů a zápasí s retencí tekutin.

To je antioxidant

Nedávný výzkum zjistil, že zelený čaj je antikarcinogenní. Kromě svých katechinů a dalších důležitých složek - je flavonoidy, které zabraňují tvorbě nádorů , například v hrudníku.

V současné době provádí výzkum účinnosti proti AIDS.

Zabraňuje migréna Tento nápoj se často používají lidé se silnými bolestmi hlavy, protože to snižuje lebeční cévy. Díky kofeinu výrazně snižuje chronické případy migrény. Tato ochrana

játra Zelený čaj chrání zdraví jater (jeden z nejdůležitějších a to, které jsme často nevěnují dostatečnou pozornost):

 • To je užitečné při léčbě hepatitidy.
 • chrání před degenerací jater a určitými nemocemi, jako je jaterní cirhóza.
 • To také funguje dobře s čištěním těla z doplňků z zpracovaných potravin.

V tomto případě doporučujeme pít 3 sklenky infuze denně.

Tento produkt neobsahuje cholesterol

Zelený čaj nejen snižuje LDL, ale také má mnoho pozitivních účinků na kardiovaskulární systém. Například tóny srdce, chrání proti angině nebo miokardiyi průtoku krve a pomáhá pohybovat volněji. Je to dobrý způsob, jak rozšířit krevní cévy a podpořit krevní oběh.

Toto zvýšení mužské plodnosti

To proto, že obsahuje prvek zvaný arginin, které ovlivňují množství a kvality spermií . Tento spojenec

ústní zelený čaj má schopnost odstranit zápach z úst a ochranu proti různým infekcím dutiny ústní (včetně zánětu dásní, aftózní stomatitidy a jiných nádorů). Je také skvělý pro potírání zubního plaku a kazu.

Má báječný antibakteriální účinek a obsahuje dostatek fluoridu, takže čaj může být použit k opláchnutí úst.

Složení

 • 1 hrst lístků zeleného čaje (nebo 1 čajový sáček)
 • 1 šálek vody (250 ml)

obsluze

 • vařit obě složky 5 minut
 • Odstranit z tepla a necháme vychladnout
 • námahu a nalít malé množství do dutiny ústní
 • Ujistěte máchání přijde do kontaktu se všemi

této ústní léčbu onemocnění oka

Pokud jsou vaše oči oteklé nebo unavený z toho, že v přední části počítače nebo telefonu na dlouhou dobu, zelený čaj může pomoci. Kromě toho snižuje zánět, ale také užitečné pro léčbu tmavých kruhů pod očima, ječmen, zánět spojivek a unavené oči.

Udělejte čaj podle předchozích pokynů a navlhčete bavlněnou kouli v kapalině. Otřete oči.

Můžete také dát do formy komprese a nechat ji na 15 minut. Tato léčba popálenin

Pokud jste byli na slunci, aniž by proti slunečnímu záření příliš dlouho ve stejnou noc stala červená jako rajče, použijte protizánětlivé vlastnosti zeleného čaje.

Používejte také zelený čaj v pytlích, pokud jste byli spáleni ohněm nebo velmi horkým. Pokud hořet pokrývá velkou plochu, navlhčete studenou utěrku a vložte ji na tělo.

Je to antiseptikum

Byl jste zasažen nebo zraněn? Máte pupínky nebo psoriázu? Zelený čaj může pomoci! Jeho léčebné, antiseptické a protizánětlivé vlastnosti se postarají o vaše nemoci.


3 Přírodní domácí opravné prostředky k odstranění chloupků na obličeji znamená

3 Přírodní domácí opravné prostředky k odstranění chloupků na obličeji znamená

Natural Vousy je jedním z nepřátel ženské krásy a to nejen proto, že se neustále roste, ale proto, že je obvykle poměrně silná. Podle odhadů nejméně 10% žen v dětství mělo obličejové vlasy. Obvykle se liší v závislosti na hormonální aktivitě. V každém případě, ti, kteří ji mají, to považují za problém, takže hledají způsoby odstranění, které nepoškodí pokožku.

(Lidových opravné)

Jaká kokosový olej může udělat pro vaše vlasy znamená

Jaká kokosový olej může udělat pro vaše vlasy znamená

Přírodní kokosový olej je bohatý na sacharidy, minerály a vitamíny, které přinášejí velký přínos k tělu, takže je velmi dobře známá po celém světě. Dnes kokosový olej lze nalézt mezi hlavními složkami při výrobě nástrojů, jako jsou mýdla, kosmetiky a tělový krém. Výhody kokosového oleje jsou známy již po staletí, když přišlo na vlasy.

(Lidových opravné)