Druhy bakterií zjištěných na penězích


Druhy bakterií zjištěných na penězích

užitečné návyky V tomto článku se budeme diskutovat o různých typů bakterií zjištěných na peněžním: na bankovkách a mincích. Co zjistíte, vás překvapí!

Navzdory tomu, že dnes kreditní a debetní karty jsou stále více a více populární jako platební prostředek, i když většina z nás každý den, budou muset vypořádat s bankovek a mincí v pohledu našich odborných činností. Každý den jsme nuceni dotknout se peněz, které obsahují mnoho mikrobů a bakterií. Takže pokud nebudeme brát správné hygienické opatření, nalezené na penězích bakterie ovlivňují naše zdraví nejnebezpečnější způsob.

První a zřejmá rada je samozřejmě časté umývání rukou. Tento jednoduchý a užitečný zvyk vám může pomoci vyhnout se mnoha zdravotním problémům. Když vezmeme peníze do rukou, riskujeme, že bakterie mohou vstoupit do našeho těla, pokud se pak dotkneme rukou našich úst nebo očí.

Podle studií provedených v USA a Kolumbie, bylo ukázáno, že papírové peníze, obsahují velké množství bakterií, které mohou způsobit infekci, a mikroorganismy, které jsou schopny vyvolat onemocnění, se kterým je imunitní systém těla nemusí být schopen bojovat . Výzkum také ukázal, že stejně jako papírové peníze, mince také obsahují až sedm různých druhů bakterií.

Stafylokoková epidermální

Tato bakterie způsobuje infekci v různých částech těla; Některé z těchto příznaků: horečka, únava, bolest, zrychlené dýchání a srdeční frekvence a zvýšená potivost.

tyčinkovité bakterie jsou bakterie tyčinkovité Některé nejsou doprovázeny žádnými symptomy, ale jsou tyto bakterie, které produkují patogeny u lidí a zvířat, které mohou způsobit zvracení a průjem během 5-10 hodin, tedy v době pronikání hostitelského organismu.

Streptococcus Streptococcus je příčinou mnoha vážných onemocnění, včetně: meningitida, bakteriální zápal plic a zánět hltanu. Existují však určité odrůdy této bakterie, které nejsou patogenní. příznaky

E. coli způsobené touto bakterií může být silná bolest břicha doprovázeny průjem (které jsou v mnoha případech mohou obsahovat krev), zvracení, nevolnost a horečka. Symptomy jsou pozorovány během 3-4 dnů po infekci.

Nezapomeňte si umýt ruce!

Mnohé z těchto bakterií se nacházejí v prostředí, tak proč snížit šance na získání parazity v těle může pomoci důkladné mytí rukou před jídlem.

Všimněte si, že ačkoli většina bakterií jsme vystaveni, mohou způsobit vážné onemocnění nestačí, tam jsou jiní, kteří jsou schopni pryzvety závažných onemocnění, jako je gastroenteritidy, a ve více extrémních případech i smrt.

Ano, samozřejmě, zcela vyhnout kontaktu peněz nemožné, ale v našich silách, aby byli opatrní a umýt si ruce po jakémkoliv kontaktu s penězi, před jídlem, před dotykem dalších částí těla a kojenců. Tyto jednoduché kroky vám mohou pomoci vyhnout se zdravotním problémům.

Nezapomeňte ...

Mince mohou obsahovat až 2400 bakterií, některé z nich jsou také nalezeny na papírových penězích. mikroorganismy, které se hromadí na peníze, každý den se stává více a více, když putovala z ruky do ruky, takže mikroby, které mají jednu nemocného člověka může být snadno převedena na všem, někdo měl stejný účet.

Proto se zvláště nedoporučuje, aby děti držely peníze v rukou. Snažte se nedotýkat se rukou rukou, ústy, očima nebo jinými částmi těla, když držíte peníze. Také se snažte udržet ruce čisté po celý den!


Užijte si tyto 7 přírodní způsoby, jak zlepšit náladu

Užijte si tyto 7 přírodní způsoby, jak zlepšit náladu

Užitečné návyky emocionální a psychické vyčerpání a špatné nálady často vedou k známého fyzického přetížení, které ovlivňuje kvalitu života. zlepšit náladu, není jednoduché, když žijete ve stresu a bez možnosti řádně priority nebo řešit osobní a sociální problémy. Je zřejmé, že to je obtížný úkol a nebude možné dokončit během týdne.

(Užitečné návyky)

7 Produktů škodlivých pro zdraví střeva

7 Produktů škodlivých pro zdraví střeva

Záškrtu zdraví je nesmírně důležité pro celkový stav těla . Nakonec tento organismus pomáhá absorbovat živiny a produkovat odpad. Věděli jste, že střevo také obsahuje prospěšné bakterie? Žijí miliony bakterií. Ve skutečnosti jsou nezbytné pro normální trávení , protože jsou odpovědné za rozdělení určitých sloučenin, které tělo nemůže trávit.

(Užitečné návyky)