Ti, kteří již nejsou s námi spí v našich srdcích


Ti, kteří již nejsou s námi spí v našich srdcích

Sex a vztahy Ti, kteří nejsou u nás vždy zůstane v našich srdcích.V rohu, kde chráníme ty nejcennější, budou odpočívat navždy. All

obtížné vyrovnat se ztrátou někoho milujeme, jeho smrt, která nás nutí projít testem, k němuž život nejsme připraveni.

Mluvme o tom v dnešním článku.

Naučte se říkat „goodbye“

Jak říkáte „sbohem“ pro někoho, kdo za minutu před měl blízko k vám? Smrt nemá smysl a neví nic o čase.

Někdy smrt bere lidem, kteří nebyli schopni „žít život naplno“, zejména mladých lidí, který měl spoustu dobrodružství. Zemřou však a zanechávají prázdnotu.

Smrt musí přinejmenším dát příležitost se rozloučit. Jedná se o stanici, kde si můžete říct „sbohem“, aby váš milenec, poslední dlouhém a těsném objetí a říkat slova, která tak často zůstávají nevyřčené a stávají se zdrojem lítosti a smutku.

Ale protože život se tak nestane, je třeba přizpůsobit a pochopit, že nikdo nežije věčně. Jsme na této zemi na krátkou dobu. Proto byste měli žít každý den v plném rozsahu.

Každý večer jdete spát, si jisti, že nic není ponecháno nevyslovené, aniž by cítil vztek a frustraci, které vedou k valit ze strany na stranu, a nikdy nezapomenu někomu říci: „Miluji tě.“

Použití každou příležitost trávit čas se svou rodinou, sdílet radost s ní každý dech.

Teď, když jsme objasnil tento důležitý aspekt života, zvážit některé ze základních principů smíření se ztrátou milovaného člověka. Smuteční

Není pochyb o tom jste se obeznámili žal a smutek - emocionální proces, který následuje jakékoliv ztrátě, nebo oddělení, nebo smrt milovaného člověka.

důležité si uvědomit, že vyrovnat se ztrátou - nezbytný krok ke kontrole své emoce. Lidé, kteří vyberte „pohřbít“ se v každodenním životě, aniž by však uznala jejich bolest, mohou utrpět vážné emocionální problémy.

to vzít na scénách smutku: Denial

1. Jak lze připustit, že váš polovinu nebo někoho blízkého zemřel? Jak můžete přijmout, že už nikdy neuvidím svou matku, sestru, nebo spřízněnou duši? Smutek je složitý proces a tato první etapa je založena na emocionálním dopadu ztráty, kterou nemůžete plně pochopit.

2. Hněv nebo dokonce lhostejnost

Je důležité si uvědomit, že ne všichni lidé reagují stejným způsobem. Někteří lidé jsou zřejmě naštvaný a plný vzteku, hněv držel nějaký vnitřek, jiní upravují jejich nenávist k Bohu. Ale jsou tu také lidé, kteří zavírají své emoce, jsou naprosto neschopní plakat, bourat nebo mluvit o tom.

3. Jednání

To je fáze zármutku, když začnete brát některé. Nehoda, nemoci ... To se už stalo a nemá smysl hněvat se celým světem. Nyní můžete o nich mluvit s ostatními, zjistit, jak žijí dále, a poznat, že tato osoba ve skutečnosti již není s vámi.

4. Bolest

Zde se znovu objevuje bolest se všemi jejími zuřivými silami. Protože je to tak bolestné, musíte ji vyjádřit a nalít duše tak často, jak podle potřeby. Neposlouchejte ty, kteří vám říci, že byste neměli brečet, protože to je to, co je třeba udělat, aby vedl své emoce ve směru života.5. Přijetí

Věřte tomu nebo ne, přijetí přijde.

konečně vyrovnat se ztrátou a prázdnotu, když víte, že váš život už nikdy nebude stejný, ale je třeba jít dál. Dostanete se dál, nezapomínejte na ztrátu. Uvědomte si, že lidé, které jste rádi budou žít navždy v paměti, a není pochyb o tom, že jsou rádi, znovu otevřít oči světu a srdce.

Klíčem k podpoře a rozvíjení síly dobré vzpomínky

Upozorňujeme, že pokud smutek trvá déle než šest měsíců a stále nelze překonat smutek nebo pokračování denní záležitosti,

 • by měl vyhledat odbornou pomoc. Je to velmi důležité. Den za dnem budou vaše záležitosti, rodina a přátelé nejlepší systém podpory. Postupně se dostanete k vašim smyslům, ale nikdy byste se neměli cítit vinni.
 • Proč? Jelikož vzpomínka na tuto osobu bude vždycky ve vás žít. Stane se součástí vás, kdo jste, vaše tělo, mysl a duše. Nic špatného se stane, když se začnete smát, protože váš milenec za každou z těchto úsměvy a ona ocení skutečnost, že se cítíte zase šťastný.

  neposouvají v hlavě dny, týdny nebo měsíce vzpomínek nemoci, úrazu nebo rozvodu.

 • Každý den se musíme snažit vrátit dobré vzpomínky, miluji tě dali navzájem, každý dobrý a věrný slovo ... Jinými slovy, měli bychom se zaměřit na pozitivní emoce.Život je cesta a každou minutu záleží. Co se děje v minulosti, určuje, kdo jste dnes, takže se člověk stává součástí vašeho života. Nosíte to v sobě, a tak bude navždy. Naučte se znovu žít svůj život s nadějí, protože
 • všechnu lásku jste se cítil v minulosti, je také dělá ty Kimi, jste ...


  5 Známky, že jste toxická osoba

  5 Známky, že jste toxická osoba

  Na našem webu jsme již napsali o toxických osobách a jejich chování. Také jsme vám doporučili, abyste se drželi od takových postav. Ale jste se někdy zajímali, jestli nejste sám toxický? A jak to definujete? Pravdou je, že jen zřídka najdeme okamžik zamyslet nad takovými otázkami a dalšími hmatatelnými okamžiky.

  (Sex a vztahy)

  Syndrom Wendy: starat se o ostatní a zanedbávání sebe

  Syndrom Wendy: starat se o ostatní a zanedbávání sebe

  Pokud jde syndrom Wendy , mnoho lidí si myslí, že popis tohoto chování, které je populární psychologii, poněkud zastaralý a typickou minulých generací, pro naše matky a babičky , Ale to tak není. Nutnost postarat se o své polovině a dát to všechno, aby ji potřebuje před dneška za normální. Existuje mnoho žen, dělají tu chybu, „milující příliš mnoho“ a ztratí svou vlastní sebeúctu.

  (Sex a vztahy)