Tibetský elixír věčného mládí a dlouhověkosti


Tibetský elixír věčného mládí a dlouhověkosti

tibetský krásy elixír věčného mládí a dlouhověkosti - kombinace tří složek výživných, které mají mimořádně výhodné vlastnosti a pomáhají obnovit kožní buňky odolat výskyt předčasných vrásek. Tajemství spočívá v tom, že působí zevnitř.

Jaké jsou složky tohoto tibetského elixíru?

tibetský elixír věčného mládí a dlouhověkosti se skládá ze tří velmi častékomponent, jmenovitě: citronu, medu a olivového oleje. Tyto tři prospěšné složky jsou kombinovány do jednoho receptu, aby se stal prostředky pro boj s nemocemi a mnoho viditelných známek stárnutí.

 • Properties citrony Citrony jsou považovány za jednu z pojistného ovoce, které lze léčit nemoc tělo a bojové. Tento mimořádný ovoce pomáhá eliminovat toxiny z těla a působí jako silné antibiotické.
 • citrony v obsahu Cvysoké vitamínu, což je velmi důležité pro pevnost imunitního systému a napomáhá prevenci respiračních onemocnění, jako je zápal plic, zánět průdušek, rýmy, chřipka, astma a mnoho dalších.
 • také obsahují vitamin E, vitamin nebo propustnost kapilár, který je zodpovědný za posílení stěn kapilár a cév.
 • Citrony jsou bohaté na minerály, jako je draslík, hořčík, vápník, fosfor, kromě toho, ževynikající zdroj vitamínů (B1, B2, B3, B5 a B6).
 • Moderní výzkum ukázal, že citrony jsou účinným prostředkem pro více než 150 nemocí. A to vše díky své schopnosti usnadnit odstranění toxinů a prevenci expozice četných mikroorganismů, které napadají tělo denně.
 • Vysoký obsah antioxidantů citronů také zabraňují předčasnému stárnutí pleti a stimuluje buněčnou obnovu.

 • med vlastnosti Díky velkému nutriční hodnoty a živin, med je považován za jeden z nejnovějších sladidel.
 • v přírodním včelím medem obsahuje minerály, jako jesodík, draslík, hořčík, vápník, železo, mangan, měď, fosfor, zinek a selena vitaminů A a C a vitamin B. komplexní
 • med - přírodní prostředek který se chová jako antibiotikum a může pomoci při léčbě křivice, kurděje, anémii, zánětu střeva, zácpa, vodnatelnost, revma, bolesti hlavy a závratě.
 • Kromě toho med reguluje tvorbu buněk a je velmi užitečným a účinným tonikem pro mozek.
 • Díky své antiseptické a antivirové vlastnosti, med doporučuje k léčbě infekcí a problémů, jako je chřipka, bolest v krku a svalové.

 • vlastnosti olivového oleje Jednou z nejnovějších tuku, které můžete přidat do svého jídelníčku - je olivový olej. Tento olej je bohatý na kyselinu olejovou, což snižuje hladinu cholesterolu a zabraňuje srdečním onemocněním.
 • také obsahuje více mononenasycené mastné kyseliny, které pomáhají při léčbě vysokého krevního tlaku, zlepšuje její prokrvení a prevenci vzniku krevních sraženin a je kromě mnoha dalších užitečných vlastností.
 • Olivový olej obsahuje sacharidy, sterolů a tokoferolů (vitamin E), které stimulují buněčnou regeneraci a prevenci různých nemocí.
 • V méně olivový olej polyfenoly (který ovlivňuje jeho chuť), karoten a chlorofyl, a další těkavé organické sloučeniny, které mají preventivní vlastnosti a zajišťují jeho charakteristické aroma oleje. Olivový olej
 • podporuje trávení, působí jako antioxidant, má protizánětlivé účinky a podporuje absorpci vápníku, hořčíku a zinku.

Jak mohu vytvořit tibetský elixír věčné mládeže a dlouhověkosti?

Kombinace těchto tří složek vám silný elixír, který bude nutit imunitní systém pomůže eliminovat toxiny z těla, zlepšuje stav jater a pomáhá předcházet různým nemocem. Kromě toho vám dá pokožku mladý a zdravý vzhled bez předčasných příznaků stárnutí. Ingredience

 • 100 ml čerstvě vymačkané citronové šťávy 200 g medu
 • 50 ml olivového oleje (nejlepší možná kvalita)

Jak vařit?

Smíchejte všechny ingredience ve skleněné misce s víkem a uložte do chladničky. Potřebujete pít čajovou lžičku každé ráno na prázdný žaludek. Vezměte tento elixír každý den po dobu jednoho měsíce, dvakrát ročně.


4 Masky proti tmavé kruhy pod vám oči dát odpočinek

4 Masky proti tmavé kruhy pod vám oči dát odpočinek

Health Care Neadekvátní, špatná strava a dokonce i make-up může vést k výskytu tmavých kruhů . Takže použijte tyto 4 masky proti tmavým kruhy pod očima, abyste vypadali lépe, relaxovali a zmírňovali únavu. Nezapomeňte, že tmavé kruhy nebo vaky pod očima mohou být také geneticky zděděným rysem. Naštěstí můžete použít vlastní masky pro zlepšení vzhledu kůže kolem očí a odstranění napětí.

(Krása)

Skořice pomáhá zbavit se celulitidy

Skořice pomáhá zbavit se celulitidy

Krásy - problém vzhledu, čelí 90% ženské populace , a to zejména v období puberty a až do dospělosti. To způsobuje změny v krevním oběhu a lymfatického systému, které vedou ke vzniku uzlíků tuku. Proto problémové oblasti začíná vypadat pokleslý a dolíčky . Přestože celulitida může někdy dojít u mužů, je to stále více z žen, protože jejich pojivová tkáň je mnohem pružnější a tělo po celý život prochází mnoha hormonálními změnami.

(Krása)