Tibetský elixír věčného mládí a dlouhověkosti


Tibetský elixír věčného mládí a dlouhověkosti

tibetský krásy elixír věčného mládí a dlouhověkosti - kombinace tří složek výživných, které mají mimořádně výhodné vlastnosti a pomáhají obnovit kožní buňky odolat výskyt předčasných vrásek. Tajemství spočívá v tom, že působí zevnitř.

Jaké jsou složky tohoto tibetského elixíru?

tibetský elixír věčného mládí a dlouhověkosti se skládá ze tří velmi častékomponent, jmenovitě: citronu, medu a olivového oleje. Tyto tři prospěšné složky jsou kombinovány do jednoho receptu, aby se stal prostředky pro boj s nemocemi a mnoho viditelných známek stárnutí.

 • Properties citrony Citrony jsou považovány za jednu z pojistného ovoce, které lze léčit nemoc tělo a bojové. Tento mimořádný ovoce pomáhá eliminovat toxiny z těla a působí jako silné antibiotické.
 • citrony v obsahu Cvysoké vitamínu, což je velmi důležité pro pevnost imunitního systému a napomáhá prevenci respiračních onemocnění, jako je zápal plic, zánět průdušek, rýmy, chřipka, astma a mnoho dalších.
 • také obsahují vitamin E, vitamin nebo propustnost kapilár, který je zodpovědný za posílení stěn kapilár a cév.
 • Citrony jsou bohaté na minerály, jako je draslík, hořčík, vápník, fosfor, kromě toho, ževynikající zdroj vitamínů (B1, B2, B3, B5 a B6).
 • Moderní výzkum ukázal, že citrony jsou účinným prostředkem pro více než 150 nemocí. A to vše díky své schopnosti usnadnit odstranění toxinů a prevenci expozice četných mikroorganismů, které napadají tělo denně.
 • Vysoký obsah antioxidantů citronů také zabraňují předčasnému stárnutí pleti a stimuluje buněčnou obnovu.

 • med vlastnosti Díky velkému nutriční hodnoty a živin, med je považován za jeden z nejnovějších sladidel.
 • v přírodním včelím medem obsahuje minerály, jako jesodík, draslík, hořčík, vápník, železo, mangan, měď, fosfor, zinek a selena vitaminů A a C a vitamin B. komplexní
 • med - přírodní prostředek který se chová jako antibiotikum a může pomoci při léčbě křivice, kurděje, anémii, zánětu střeva, zácpa, vodnatelnost, revma, bolesti hlavy a závratě.
 • Kromě toho med reguluje tvorbu buněk a je velmi užitečným a účinným tonikem pro mozek.
 • Díky své antiseptické a antivirové vlastnosti, med doporučuje k léčbě infekcí a problémů, jako je chřipka, bolest v krku a svalové.

 • vlastnosti olivového oleje Jednou z nejnovějších tuku, které můžete přidat do svého jídelníčku - je olivový olej. Tento olej je bohatý na kyselinu olejovou, což snižuje hladinu cholesterolu a zabraňuje srdečním onemocněním.
 • také obsahuje více mononenasycené mastné kyseliny, které pomáhají při léčbě vysokého krevního tlaku, zlepšuje její prokrvení a prevenci vzniku krevních sraženin a je kromě mnoha dalších užitečných vlastností.
 • Olivový olej obsahuje sacharidy, sterolů a tokoferolů (vitamin E), které stimulují buněčnou regeneraci a prevenci různých nemocí.
 • V méně olivový olej polyfenoly (který ovlivňuje jeho chuť), karoten a chlorofyl, a další těkavé organické sloučeniny, které mají preventivní vlastnosti a zajišťují jeho charakteristické aroma oleje. Olivový olej
 • podporuje trávení, působí jako antioxidant, má protizánětlivé účinky a podporuje absorpci vápníku, hořčíku a zinku.

Jak mohu vytvořit tibetský elixír věčné mládeže a dlouhověkosti?

Kombinace těchto tří složek vám silný elixír, který bude nutit imunitní systém pomůže eliminovat toxiny z těla, zlepšuje stav jater a pomáhá předcházet různým nemocem. Kromě toho vám dá pokožku mladý a zdravý vzhled bez předčasných příznaků stárnutí. Ingredience

 • 100 ml čerstvě vymačkané citronové šťávy 200 g medu
 • 50 ml olivového oleje (nejlepší možná kvalita)

Jak vařit?

Smíchejte všechny ingredience ve skleněné misce s víkem a uložte do chladničky. Potřebujete pít čajovou lžičku každé ráno na prázdný žaludek. Vezměte tento elixír každý den po dobu jednoho měsíce, dvakrát ročně.


Obličejové masky, které eliminují tmavé skvrny

Obličejové masky, které eliminují tmavé skvrny

Zdraví v průběhu času, akné a slunění může zanechat tmavé skvrny na kůži, zejména na obličeji. Vzhledem k tomu, všichni chceme mít dokonalou dětskou pokožku v každém ročním období (zejména v létě), hledáme známých možností obličeje. Tento článek vám řekne, jak nejlépe snižovat tmavé skvrny na obličeji, aniž by se uchýlil k pleťová mléka nebo krémy.

(Krása)

Nejlepší jídlo pro vlasy, kůži a nehty

Nejlepší jídlo pro vlasy, kůži a nehty

Vzhled je hodně o zdraví: když pokožka, vlasy a nehty vypadají dobře, ukazuje, jak jsme zdraví. V tomto článku se dozvíte o nejlepších produktech pro vlasy, kůži a nehty. Výrobky pro zdravé vlasy, kůži a nehty Nejdříve musíte jíst vyvážené, odmítat rychlé občerstvení a mastné potraviny. Samozřejmě, že jsou lahodné, ale špatně ovlivňují vaše zdraví.

(Krása)