Trpělivost a schopnost mlčet - ctnosti moudrých lidí


Trpělivost a schopnost mlčet - ctnosti moudrých lidí

Sex a vztahy Konfucius jednou řekl, že ten, kdo má trpělivost se vypořádat s malými problémy dříve či později paralyzované, protože nedokázal odolat velké problémy.

Tolerance je ctnost, kterou se nikdo nemůže vyvíjet sám a zvládat.

Schopnost mlčet je další zdravý zvyk, který je velmi úzce souvisí s trpělivostí, vědět, kdy byste neměli nic říkat, schopnost naslouchatjiný a zase najít místo, kde si můžete poslechnout své myšlenky sám vnitřní prostředí . Nicméně

schopnost mlčet není totéž jako pro inhibici sebe nebo zakrýt svůj vlastní názor a zároveň strach z následků. To znamená, že nevěnujete pozornost věcem, které si nestojí za to stěžovat, a přilákat emoci.

A trpělivost a schopnost mlčet jsou dvěma hlavními přednostmi moudrých, důležitými pro rozvoj každého jednotlivce. Zveme vás, abyste mluvili více o jejich vlivu na důležité aspekty každodenního života.

trpělivost a schopnost mlčet -

ctnost moudrých lze říci, že trpělivost a schopnost mlčet jsou dvě strany moudrý a starověké mince.

Dobrý příklad lze nalézt v kultuře původních obyvatel Ameriky, mnoho příběhů o nich viz Kent Nerbarn v knihách, jako je „Not Wolfa Nor Dog: The Forgotten stezky starého indického( „No vlk a ne psa, zapomenuté cesty starý indický ").

Ve všech jeho dílech zdůrazňuje autor důležitosti trpělivostí a ticha u domorodých národů. Zde jsou některé příklady.

Naučte oznámeníStephen Hawking dal lidi, kteří jsou „černá díra“

původních obyvatel Ameriky a ticho

Lakota Sioux kmen se odkazuje na živobytí v severní Americe. Tento moudří lidé s bohatým a hlubokým duchovním světě je tak úžasné, že nyní je nutné se naučit nějaké ponaučení z nich.

Lakota věří v komunikaci s neviditelným, bytí, který symbolizuje jednotu s ostatními lidmi, přáteli, členy rodinya přátele.

  • Spojení je založeno na úctě a především na schopnosti mlčet. Jedná se o jednu z nejcennějších způsobů komunikace mezi lidmi, když ticho - a to nejen příležitost slyšet, ale také dar, díky kterému dáváme svůj čas pro ostatní a důvěry.
  • Pokud simulujete situaci, můžete si vzpomenout, že když se někdo blíží a uklidní, dochází k pocitu nepohodlí. Abychom tomu zabránili, musíme říci první věc, která přichází k názoru .Musíte změnit tento postoj k tichu.
  • Není nic neuvěřitelnějšího než kruh přátel, který se v mlčení pohodlně posadí. Není nutné mluvit, ale jen být "přítomen", spojený touto neviditelnou vazbou, kterou Lakota mluvila.
  • U domorodých Američanů schopnost mlčet - ctnost, pomocí kterých se dozvěděli vše, co je a vazby obklopuje do země, příroda, ostatními lidmi, životní cyklus a dokonce i sebe ... do svých myšlenek. O těchto aspektech byste měli vědět více a pečlivě přemýšlet o všem.
  • Doporučená číst: „

zajímavého o lapače původu sny

Trpělivost je umění -, kteří se nemohou učit někoho, jen aby se dozvěděl velmiTéměř nikdo nás učí, že pacient, když jsme přišli na tento svět, a tady tvář s naprosto nečekanými a nechtěnými věcmi. Stejně tak nikdo nemůže zaručit, že se vaše úsilí ospravedlňuje a co doufáte, že se stane.

Docela často říkají, že trpělivost „svatý“, ale to je vlastně

umění, které se lze naučit v průběhu času

, prochází frustrace nebo pochopení, že život může dělat jen nás posílí, nikoliv knihy nebo učitelé. Abyste byli trpěliví, musíte nejprve nikdy ztratit své ruce. Pokud se něco pokazí, neopouštějte své cíle, protože tajemství této ctnosti je také v míru a důvěře.lidé pacient může pozorovat, přemýšlet v tichosti věnovat pozornost tomu, co je obklopuje a rozvíjet intuici poznat to nejlepší z této situace.

Ti, kteří se nemohou distancovat od okolního hluku, negativních myšlenek nebo názorů jiných nebo sebe samých, nikdy nebudou schopni dosáhnout svých cílů.

  • Důvodem je, že pro to, abychom měli trpělivost, stojí za to být moudří a vědět, jaké cesty mají jít a co dělat.
  • Pokud máte sen, nelze povolit ostatním knock sami z cesty
  • jejich fatalismus a fráze jako: „Zastavit se, že ano, protože to je příliš pozdě, a váš vlak je pryč.“

Pacienti a inteligentní lidé jsou na správném místě a stanici v jejich životě. Budou vždy sedět v nejlepším vlaku, i když je pozdě nebo pozdě. Všechno nejlepší v našem životě stojí za to čekat. Koneckonců, získáte další důležité dovednosti: vytrvalost, odvahu, nezranitelnost a především

naděje

.


Nízká sebeúcta: když se stanete nepřítelem

Nízká sebeúcta: když se stanete nepřítelem

Vaše emoční rovnováha je velmi sebehodnotná. Pokud máte nízkou sebeúctu, může to negativně ovlivnit všechny aspekty života. Ale to není ani ta nejhorší věc. Věděli jste, že by vás mohlo stát nejhorším nepřítelem? Sebehodnocení je jen v našich rukou, ale často záměrně dovolujeme ostatním manipulovat. Nízká sebeúcta může paralyzovat vás Sebevědomí je velmi důležité pro všeobecnou pohodu.

(Sex a vztahy)

I když vím, kdo jsem, nemám co dokazovat

I když vím, kdo jsem, nemám co dokazovat

Sex a vztahy lidé jako my, vědět, kdo jsme. Nemusíte jim nic dokázat. Znávají naše limity a skutečnost, že jejich práva vyprší, když vaše počátky začínají. Potřeba něco dokázat ostatním pro potvrzení nebo uznání je zbytečné zdrojem stresu. Pokud zamyslytesya o něm a analyzovat, budete si uvědomit, že dělají to často, například, aby prokázal svou lásku k rodině nebo přátelům, je nakonec to, co nechcete udělat.

(Sex a vztahy)