Tmavé skvrny v oblasti podpaží: 6 opravných prostředků, jak se je zbavit


Tmavé skvrny v oblasti podpaží: 6 opravných prostředků, jak se je zbavit

Buďte upřímní: mnozí z nás obtěžují tmavé skvrny v oblasti podpaží? Jsou vyráběny na pokožce v důsledku nadměrného používání deodorantů, nepřetržitého holení a slunečního světla. ◊ Navzdory skutečnosti, že to není vážný zdravotní problém, nikdo nemá rád tmavé skvrny. Mohli bychom zabránit tomu, abychom se cítili pohodlně v některých oděvech.

Problémem je, že není snadné zamaskovat tato místa. Dnes je spousta kosmetiky, která nám pomůže skrýt tato místa. Bohužel je těžké koupit.

Naštěstí existují některé

přírodní složky, které mohou pomoci . Pokud je používáme pravidelně, mohou nám pomoci dosáhnout podobných výsledků, aniž bychom museli vynaložit příliš mnoho peněz.Tyto alternativy se stávají stále více populární v průběhu času. Jsou nejen přístupné všem, ale také skvělé výsledky.

Dále chceme sdílet 6 nejlepších způsobů, jak odstranit tmavé skvrny v oblasti podpaží, abyste je mohli vyzkoušet doma!

1. Brambory zničit tmavé skvrny v oblasti podpaží

Přírodní bramborové šťávy obsahují kyselé látky, které působí jako bělící činidla.

Když ji aplikujete, je mnohem jednodušší se zbavit mrtvých kožních buněk. Kromě toho podporuje regeneraci buněk.

Způsob použití Nejprve je třeba brambory nakrájet na tenké plátky a pak je třílet na dvě až tři minuty.

Šťávy nechte 20 minut,

 • a pak opláchněte studenou vodou. Tento postup opakujte nejméně třikrát týdně.
 • 2. Citron Citronová šťáva - Jeden z nejpopulárnějších domácí opravné prostředky vyléčit tmavé skvrny v oblasti podpaží.
 • Jeho přirozené světelné vlastnosti odstraňují tmavé skvrny. Rovněž antibakteriální působení zabraňuje vzniku špatných pachů.

Jak používat

Řezte citrón na polovinu a

ho otřete na tmavé skvrny po dobu nejméně dvou minut. Nechte další

15 minut

 • , a pak opláchněte. Použijte tuto léčbu pouze
 • v noci, nejméně třikrát týdně. 3. Oranžová oranžováDalší citrusové plody, které pomáhají vymýtit tmavé skvrny v této části těla - to jsou pomeranče. Zejména pomerančová kůra je užitečnou součástí.
 • Kvůli jeho exfoliačním vlastnostem je odstraněna mrtvá kůže, a tato část těla se stává měkčí a bezpečnější.

Jak používat

Drop oranžová kůra

na slunci. Pak je nakrájejte na malé kousky. Plátky namočte vodou nebo mlékem, protřete je tmavou kůží jemnými, kruhovými pohyby.

Ponechte

 • po dobu 20 minut , a pak opláchněte toto místo studenou vodou.
 • Opakujte tento postup
 • v noci, třikrát týdně. 4. Kokosový olejAntioxidanty a vitamín E, přítomné v kokosovém oleji, mohou být velmi užitečné pro zlepšení barvy podpaží.
 • Tyto živiny, kromě kyselého tuku, pomáhají odstranit mrtvé buňky a přirozeně čistí pokožku bez změny indexu vodíku. Jak používat

Vezměte malé množství organického kokosového oleje a pak jej protřete na tmavé skvrny. Udělej to s hladkými kruhovými pohyby.

Nechte 15 minut

, a pak opláchněte přírodním mýdlem a teplou vodou. Zopakujte tento proces

každý den, dvakrát denně.

 • 5. Sandalwood
 • Dandy santalové dřevo je skvělý nástroj pro peeling a bělení. Za krátkou dobu nám pomáhá výrazně snížit tmavé skvrny v oblasti podpaží.Kombinace vody z růžových lístků a santalového dřeva dává
 • změkčující a antibakteriální produkt . Toto je ideální řešení pro ochranu jemné pokožky podpaží.


Složení 2 lžíce santalového dřeva prášku (20 gramů) vodou s okvětními lístky růží (velmi potřebné)

Jak používat Spojte dvě polévkové lžíce santalového dřeva prášek s růžovou vodu a ujistěte se, že se stane hustá pasta.Vyčistěte produkt v tmavých místech s hladkými kruhovými pohyby a nechte na

15 minut.

 • Opláchněte vodou a použijte tento prostředek
 • 2 nebo 3 krát týdně.

6. Přírodní jogurt

 • Kyselina mléčná obsahující tento jogurt je přírodní bělící látka, která
 • odstraňuje nečistoty, které působí na pokožku podpaží.
 • Pravidelné používání snižuje účinnost skvrn. Časem pomáhá řídit růst bakterií, které přispívají k nepříjemnému pachu podpaží. Jak používat

V podpaží trochu přirozeného jogurtu a nechte jej v

20-30 minut.Chcete-li zvýšit účinek jogurtu, spojte jej s malou mořskou solí a aplikujte ji kruhovým pohybem, abyste relaxovali pokožku. Pak opláchněte kůži teplou vodou a

opakujte tuto léčbu třikrát týdně. Jak můžete vidět, můžete ošetřit pokožku podpaží se 100% přírodními přísadami. To vám pomůže vyhnout se nepříjemným místům a bakteriím, které komplikují váš život.

Pamatujte si, že

 • efekty nejsou okamžité , ale můžete dosáhnout požadovaných výsledků jen soustavným opakováním.
 • Jak vyrobit domácí dezodoranty
 • Existuje mnoho přírodních ingrediencí, které dokážou vyrobit domácí dezodoranty, které mohou být velmi užitečné, pokud chcete nahradit chemikálie zdravým deodoranty.


  Zapomeňte na nespavost pomocí těchto pět dýchací techniky

  Zapomeňte na nespavost pomocí těchto pět dýchací techniky

  Přírodních produktů Všichni po celý den zažívá hodně stresu, který ve večerních hodinách změní v kouli stresu. V důsledku toho lidé v noci trpí nespavostí a nemohou plně spát a odpočívat. Samozřejmě, že příčiny nespavosti je mnoho, včetně chronické bolesti, změny související s věkem v lidském těle nebo nezdravým životním stylem.

  (Lidových opravné)

  Přírodní způsoby, jak osvěžit vaši koupelnu

  Přírodní způsoby, jak osvěžit vaši koupelnu

  Přírodní produkty, které chcete osvěžit koupelna přirozeně čistá a levná? Pak jste na správné cestě. Níže uvádíme několik různých způsobů, kterými si můžete vytvořit svůj sociální voněl svěží a nebude muset použít prostředky založené na chemických látkách. Bath je jedním z nejnavštěvovanějších místností, a pochopitelně to vyžaduje větší pozornost a péči.

  (Lidových opravné)