Tmavá deprese bolesti


Tmavá deprese bolesti

Deprese je temná bolest, která obklopuje ty, kteří ji trpí. Je to jako obří dusivé šátek, který vás obtéká, zatemňovat život a tvorbu deku tmy, aby vás a lidé kolem vás uškrtit.

smutek, podrážděnost, letargie, ztráta zájmu o okolí, neschopnost prožívat radost, ztráta chuti k jídlu, pocit viny, potíže s myšlení, koncentrace nebo rozhodování; opakující se myšlenky na smrt nebo sebevraždu ...

to může trvat dlouhou dobu, a to je, že se člověk cítí v depresi téměř každou vteřinu každého dne. Je to obrovská bolest, která v životě oběti potlačí nějaký světelný zdroj.

cítit depresivní neznamená ležet v posteli a pláče

jsme obvykle myslí na někoho, kdo trpí depresí, ležel v posteli celý den a křik. Nicméně intenzivní a časté množství nejsou jediným projevem deprese.

Ve skutečnosti někteří lidé, kteří trpí depresí, nemusí cítit množství. Místo toho se deprese projevuje jako autoritářské vztahy, nadměrná podrážděnost, necitlivost, agresivita a podobně.A někdy jako konstantní a intenzivní rozmar.

Podle psychologických přínosů, těžké deprese musí splňovat několik kritérií, a to nejen smutek a podrážděnost. To znamená, že přítomnost jednoho z těchto dvou symptomů je nutná, ale pouze diagnóza deprese nestačí.

Nikdo není chráněn před tímto hrozným onemocněním

Může se stát každému z nás.

Jednoho dne zjistíte, že pro vás těžké se dostat ven z postele, váš život změnil nějak nic vzrušujícího, a uvnitř budete cítit nic než chaos.

Pak se začnete cítit zlomené. Zdá se, že všechno je přeplněné a vyčerpává vás. Musíte se cítit něco, kromě vnitřní bolesti, která straší, jako stín.

Někdy se cítíte horší, ostatní jsou lepší. Emocionální nejistota se stane vaším druhým "já". Nerozumíte tomu, ale cítíte jen velkou záležitost, která vás utopí hlouběji do temnoty.

Nemáte tušení, co se děje. Nepamatujete si, kdy jste se naposledy cítili dobře. Jsi zničený Cítíte horší, když opustíte domov, když někdo požádá o pomoc nebo když potřebujete spustit nový projekt v práci.

Ale tato bolest projde. Potřebujete odborníka, který vám pomůže pochopit situaci a překonat ji. Psychologická pomoc je silným nástrojem pro uzdravení sebe i své mysli.

komorbidní úzkost a deprese

Víme, že deprese je často zaměňován s úzkostí, což vede k úzkosti a depresivních stavů, které mohou být dokonce více bolestivé a matoucí pro své oběti.

úzkost vyznačující se strachem, panika, úzkost, vyhýbání se, nestability, nadměrné stimulace, svalového napětí a hiperpylnistyu smyslu bezprostředního ohrožení nebo nebezpečí. V

deprese a úzkosti jsou stejné příznaky: podrážděnost, úzkost, špatná koncentrace, nespavost, únavu, psychomotorický neklid, pláč, pocity nedostatečnosti, viny a nízké sebevědomí.

Pokud máte pocit, že víte, že jsme popsali v tomto článku, nebo máte podezření, že máte depresi, kontaktujte svého lékaře a diskutovat o své myšlenky s lidmi, kteří vás mají rádi.

Podívejte se na léčbu, která vám pomůže postupně se zaměřit na vaše myšlenky a okolí. Později se budete cítit lépe.

Léčba depresí bude znamenat hranice mezi "před" a "po" ve vašem životě.


Jak být šťastný žádné příběhy se šťastným koncem Sex a vztahy

Jak být šťastný žádné příběhy se šťastným koncem Sex a vztahy

Jsme učili od dětství, že příběhy vždy mít šťastný konec, protože v případě, že svět je v harmonii na poslední stránce, kde je vše krásné a dokonalé finále. Páry mají dlouhý a šťastný život po vyřešení problémů a zlí lidé a věci jsou kouzelně mizí. Ale je důležité si uvědomit, že originální příběhy Charlesa Perraulta nebo Hansa Christiana Andersena nebyly tak jasné jako verze nabízené Walt Disney.

(Sex a vztahy)

Pozitivní návyky pro zlepšení sebevědomí a vztah Sex

Pozitivní návyky pro zlepšení sebevědomí a vztah Sex

Sebehodnocení měli brát vážně. Čím více budete milovat a respektovat sebe, tím lépe bude kvalita vašeho života. Je důležité si uvědomit, že vaše myšlenky a emoce mají přímý dopad na fyzické zdraví. Například člověk, který špatně o sobě myslí, že mají menší zájem o diety než člověk, který je více spokojený sám se sebou.

(Sex a vztahy)