Tmavá deprese bolesti


Tmavá deprese bolesti

Deprese je temná bolest, která obklopuje ty, kteří ji trpí. Je to jako obří dusivé šátek, který vás obtéká, zatemňovat život a tvorbu deku tmy, aby vás a lidé kolem vás uškrtit.

smutek, podrážděnost, letargie, ztráta zájmu o okolí, neschopnost prožívat radost, ztráta chuti k jídlu, pocit viny, potíže s myšlení, koncentrace nebo rozhodování; opakující se myšlenky na smrt nebo sebevraždu ...

to může trvat dlouhou dobu, a to je, že se člověk cítí v depresi téměř každou vteřinu každého dne. Je to obrovská bolest, která v životě oběti potlačí nějaký světelný zdroj.

cítit depresivní neznamená ležet v posteli a pláče

jsme obvykle myslí na někoho, kdo trpí depresí, ležel v posteli celý den a křik. Nicméně intenzivní a časté množství nejsou jediným projevem deprese.

Ve skutečnosti někteří lidé, kteří trpí depresí, nemusí cítit množství. Místo toho se deprese projevuje jako autoritářské vztahy, nadměrná podrážděnost, necitlivost, agresivita a podobně.A někdy jako konstantní a intenzivní rozmar.

Podle psychologických přínosů, těžké deprese musí splňovat několik kritérií, a to nejen smutek a podrážděnost. To znamená, že přítomnost jednoho z těchto dvou symptomů je nutná, ale pouze diagnóza deprese nestačí.

Nikdo není chráněn před tímto hrozným onemocněním

Může se stát každému z nás.

Jednoho dne zjistíte, že pro vás těžké se dostat ven z postele, váš život změnil nějak nic vzrušujícího, a uvnitř budete cítit nic než chaos.

Pak se začnete cítit zlomené. Zdá se, že všechno je přeplněné a vyčerpává vás. Musíte se cítit něco, kromě vnitřní bolesti, která straší, jako stín.

Někdy se cítíte horší, ostatní jsou lepší. Emocionální nejistota se stane vaším druhým "já". Nerozumíte tomu, ale cítíte jen velkou záležitost, která vás utopí hlouběji do temnoty.

Nemáte tušení, co se děje. Nepamatujete si, kdy jste se naposledy cítili dobře. Jsi zničený Cítíte horší, když opustíte domov, když někdo požádá o pomoc nebo když potřebujete spustit nový projekt v práci.

Ale tato bolest projde. Potřebujete odborníka, který vám pomůže pochopit situaci a překonat ji. Psychologická pomoc je silným nástrojem pro uzdravení sebe i své mysli.

komorbidní úzkost a deprese

Víme, že deprese je často zaměňován s úzkostí, což vede k úzkosti a depresivních stavů, které mohou být dokonce více bolestivé a matoucí pro své oběti.

úzkost vyznačující se strachem, panika, úzkost, vyhýbání se, nestability, nadměrné stimulace, svalového napětí a hiperpylnistyu smyslu bezprostředního ohrožení nebo nebezpečí. V

deprese a úzkosti jsou stejné příznaky: podrážděnost, úzkost, špatná koncentrace, nespavost, únavu, psychomotorický neklid, pláč, pocity nedostatečnosti, viny a nízké sebevědomí.

Pokud máte pocit, že víte, že jsme popsali v tomto článku, nebo máte podezření, že máte depresi, kontaktujte svého lékaře a diskutovat o své myšlenky s lidmi, kteří vás mají rádi.

Podívejte se na léčbu, která vám pomůže postupně se zaměřit na vaše myšlenky a okolí. Později se budete cítit lépe.

Léčba depresí bude znamenat hranice mezi "před" a "po" ve vašem životě.


Mám matku a ne otroka!'

Mám matku a ne otroka!'

"Materství mi neudělá otroky domácí péče". Toto prohlášení nedávno letělo po celém světě po objevení zajímavého dopisu zveřejněného 32letým australským na jeho Facebook stránce. Constance Hall - mladá žena, která je aktivní na sociálních sítích a má svůj vlastní blog, který popisuje svůj aktivní život s dětmi, s důrazem na důležitost zachování sociálních vztahů zájmům a preferencím.

(Sex a vztahy)

Můžete kreslit lidi, kteří mají svou kopii Sex a vztahy

Můžete kreslit lidi, kteří mají svou kopii Sex a vztahy

Jak můžete očekávat, že lidé vás respektovat, pokud respektují sami? Nezapomeňte, že přitahujete lidi, kteří jsou rozšířením vaší osobnosti. Přitahujete pouze ty lidi, kteří jsou vaší kopií. To může být těžké rozpoznat, ale budete vyzváni tyto jedovaté lidem ve vašem životě. nemusíte hledat, ale energii, kterou vyzařuje, zapojit lidi, které chcete oslovit.

(Sex a vztahy)