Tento povediku nikdy tolerovat ve vztahu Sex a vztahy


Tento povediku nikdy tolerovat ve vztahu Sex a vztahy

Když jsme se rozhodli začít chodit s někým, snažíme prožívat pozitivní emoce a štěstí, a ne trpět vztahy.

sympatie a pocity na jinou osobu, inspiruje nás na sobě pracovat anakonec dávat smysl pro harmonii.

Ale my víme, že dříve nebo později muset čelitobtížné situace, které, i když někdy posílení komunikace může také pomoci zjistit, zda opravdu chceme pokračovat ve vztahu.

Zatímco vzestupy a pády - to je normální, že je důležité, aby bylo možné rozpoznat určité chování a špatné akce, které nemohou být tolerováno za žádných okolností.

Mezi lidmi existuje takzvaný „emocionální predátoři“a, bohužel, jsme se často stávají oběťmi jejich hru, dokud jsme v hrozné situaci.

To je důvod, proč chceme věnovat tímto článkem 7 aspekty, které by nikdy neměly být tolerovány ve vztahu, pokud nechcete, aby vaše zlomené srdce.

Zjistěte, co tím myslíme.

co nikdy nemůže být tolerováno ve vztazích

ovládání 1. Když budete souhlasit, že je ve vztahu s někým, chcete sdílet svůj život s tímto člověkem, ale neberte plnou kontrolu.

Pokud povolíte všem ostatním říct, co dělat a co ne, jaké oblečení nosit a které přátelé trávit čas pravděpodobně nakonec partnera si myslí, že má plnou kontrolu nad svými rozhodnutími.

Jestliže doba nekončí vztah, mohou zničit sebevědomí a svobodu rozvíjet svou osobnost.

Viz také: Jak mohu opravit problémy se sebevědomím 2. Agrese

Pozor! Kdo by se chovat, muž nebo žena, jste zcela zabránit fyzickou nebo emocionální agrese za žádných okolností a nesnášejí ve vztahu.

verbální útoky, tlačení a v nejhorším případě fyzické násilí - je dost udeřit člověku život důvod.

Pokud někdo napadá svoji integritu, protože on nemá rád něco ve svém životě, nebo se domnívá, že tímto způsobem lze vyřešit problémy, časem by se mohla ještě zhoršit.

Tito partneři - Manipulace a protože vědí své slabé stránky, pak hledat způsob, jak vás přesvědčit, aby s nimi zůstal.

3. Nedostatek důvěry

Jednou ze základních vlastností každého vztahu je důvěra.

Umožňuje oba partneři být sebevědomí v vedlejší osobě. Ačkoli nemusí být vždy blízko, oba se cítí bezpečně, protože vědí, že jsou navzájem.

Pokud jeden nebo oba partneři nevěří ji jedovatého olova žárlivosti a neustálé hašteření. 4. Emoční vydírání

typ lidí, kteří mají tendenci manipulovat s jejich partnery, většinou hluboce analyzovat své emoce, které mají být později použity pro vydírání.

Obecně platí, že se snaží vybudovat toxické milostné, , ve kterém veškeré aktivity a akce jsou motivováni fráze „protože mě miluješ.“

Je důležité být silný, když narazíte na tento druh vydírání, protože jakýkoli projev slabosti, bude manipulátor pocit, že má kontrolu. 5.

úšklebek na svém vzhledu

Každý z nás má zdravotní postižení, které nás může cítit nejistá a vytvářet problémy ve vztazích či společnosti.

Nicméně, když sdílíme svůj život s někým, budete chtít partnera pomohly tyto drobné problémy, podporu našeho sebevědomí a sebedůvěru.

Pokud druhá osoba smát vaše tělo vyvíjí tlak na vás o hmotnosti nebo se vás snaží zničit, se zaměřením na vaše nedostatky, jít na to a nenuťte sami postavit ve vztahu.

Nemusíte reagovat na stereotypy někoho jiného o kráse, mnohem více uspokojit někoho. 6. False

lež - to je jedna z největších nepřátel vztahů, a to nejen proto, že ničí důvěru, ale také proto, že se jedná o prostředek manipulace.

Ačkoli falešného durnychtsi není nic špatného, ​​pokud aby někdo dělat to způsob života, vztahy jsou zcela zničeny.

Obvykle je lhání interpretováno jako nevěra. Pokud někdo často lže, může to být důvod, proč si uvědomíte, že tato osoba se ukazuje někomu jinému.

doporučuje přečíst 10 úspěšných lidí, kteří mají překonat selhání a jít dál

7. ponížení ohledu na to, jak je to smutné, že někteří lidé preferují vše pro to, aby váš partner šťastný, jak se jen ponížení a odpor na oplátku. Pokud váš

polovina viď ocenit za to, kdo se snaží dostat nižší nebo se cítí být zesměšňován v očích ostatních, nejlépe co nejdříve, aby se rozešli.

umožňuje někdo léčit jim dávají možnost cítit vyšší a mají nárok na vás útočit při každé příležitosti.

Zaznamenali jste podobné chování od svého partnera? Buďte opatrní! Nenechte situaci převzít horu, protože pak ji můžete litovat. Vztahy musí být respektovány. Měly by poskytnout všechny potřebné komponenty, aby se cítili šťastní.

6 chyby, které ničí rodinné vztahy

Nesmíme zapomínat na to, že naši rodiče, bratři a sestry jsou ti, kteří budou vždy tam. To je důvod, proč je důležité posílit ty zvláštní rodinné vztahy.


5 Způsobů, jak zastavit očekávat příliš mnoho lidí

5 Způsobů, jak zastavit očekávat příliš mnoho lidí

Pokud si vážíte nadměrných očekávání lidí, než abyste se spokojili, bude to negativní. Nikdy nechte spoléhat na ostatní, protože nemůžeme předvídat, kdo budou zítra, jak se chovají a zda nám to neublíží. Přečtěte si tento užitečný článek: 7 typů toxických lidí, aby se zabránilo Žijeme život obklopený očekáváními, z nichž mnohé jsou nerealistické.

(Sex a vztahy)

Spárována důležité být rovný a musí být dobrý tým

Spárována důležité být rovný a musí být dobrý tým

Sex a vztahy Někteří celý život hledal svou spřízněnou duši, jedinou osobou, která má stejné preference, záliby a zvyky. Ve skutečnosti, co je nejdůležitější, ať to zkusí a bude tým. Možná jeden partner rád chodí do restaurace na večeři, a jiný jíst doma, nebo někdo rád sport, zatímco jiný by bylo lepší se podíval romantický film.

(Sex a vztahy)