Sladké a výživné snídaně bez mléka, vejce a mouky


Sladké a výživné snídaně bez mléka, vejce a mouky

A ty také snít o učení vařit nejen jednoduché, ale také neuvěřitelně výživné snídaně? Poté vám informace, které naleznete v tomto článku, vám budou jistě užitečné. Nabízímerecept na rychlé občerstvení, který bude energizovat celý den a poskytne denní výživový standard. Navíc tato bohatá snídaně nezahrnuje takové produkty, jako je cukr, mouka a mléko.

Další informace o jídle, které vám pomohou začít svůj den s dobrou náladou a skvělým pocitem pro sebe!

Proč je výživná snídaně neuvěřitelně důležitá pro zdraví?

Spousta lidí, kteří nemají energii ráno, aby se rychle vzbudili a chodili na záležitosti, si neberou chutnou snídani, ale šálek kávy.

Bohužel, i přes skutečnost, že horká káva má skutečně schopnost "spustit" práci vnitřních orgánů a stimulovat metabolismus, je její činnost velmi krátká. Káva navíc neposkytuje tělu živiny v množství, které je nezbytné pro úspěšný pracovní den.

Výměnou vaší kávy zdravou a výživnou snídani budete mít následující výhody:

 • Cítíte se plné až do večeře, a proto nebudete mít touhu poškrábat něco, co je škodlivé.
 • Pokud byla snídaně kompletní, můžete si dovolit jíst něco méně užitečného pro občerstvení bez poškození těla, protože doporučená výživová dávka, kterou jste již dostali na začátku dne.
 • Výživná snídaně pomůže začít metabolismus přirozeným a bezpečným způsobem. Tímto způsobem můžete spálit více kalorií a zbavit se extra kilo rychle.
 • Díky výživné a výživné snídani začne střevo pracovat rychleji, čímž se zlepší proces trávení.

Základem výživné snídaně

V této části, budeme detailně vyprávět o všech neuvěřitelných složek plné snídaně.

Ořechy

Ořech obsahuje velké množství bílkovin, vlákniny, mastných kyselin, vitamínů a minerálů. Je to díky tomu poskytují trvalý pocit sytosti a energii celého těla po celý den.

Sušené ovoce

Sušené ovoce mají vysoký obsah cukru a jsou nezbytné pro celulózu těla. Obzvláště užitečné pro lidské tělo jsou hrozinky, slivky a data. Kroměsušené ovoce zlepšují trávicí proces a snižují chuť na sladkosti.

Semena různých rostlin, jsou velmi užitečný produkt, protože navzdory své malé velikosti, že obsahuje velké množství živin. Navíc semena mají příjemnou chuť a dokonale se kombinují s jinými produkty. Proto by měl být přidán do hlavních jídel, a to i během vaření výživnou snídani. Kokosový olej

Během několika posledních let, kokosový olej získala velkou oblibu mezi zastánci zdravé výživy.

Jako součást kokosový olej obsahuje zdravé tuky, takže je třeba konzumovat tento výrobek s mírou. Věřte tomu nebo ne, kokosový olej pomáhá spalovat kalorie a odstranit tukové zásoby na břiše.

kokosový olej se vyznačuje neuvěřitelné chutí, krémovou texturu a příjemnou chuť. To je důvod, proč se může rozhodnout ve prospěch tohoto výrobku od jiných tuků, které negativně ovlivňují zdraví a podporovat sadu extra váhu.

kokosový olej má schopnost tverdishaty při nízkých teplotách, takže může být použit pro zmrazením v jiných potravinářských výrobků. Zahotuvavshy produkty, takže si můžete připravit chutné dorty a zákusky v každém ročním období.

Čistý kakaový hořké kakao vhodný i pro použití doktory. Je možné použít namísto běžných čokoládových výrobků, které obsahují velké množství cukru.

Cocoa posiluje svaly, nabíjí tělo energií a dává člověku pocit štěstí.

Navíc kakao je silný přírodní antioxidant, takže je účinně bojuje vnější a vnitřní destruktivní účinky volných radikálů v lidském těle.

Med Med je přírodní sladidlo, které dodává energii po celý den. A také tento výrobek má antibiotické a remineralizační vlastnosti. Med shromáždit všechny ingredience pro snídani, i když omáčky a učinit z něj kompletní a chutné jídlo.

jisti při nákupu medu věnovat pozornost jeho organického původu.

Jak vařit vydatné a výživné snídaně

Složení:

Připravit vydatnou a chutnou snídani v dostatečném množství po dobu několika dní, budete potřebovat následující produkty:

 • 3 šálky nasekané ořechy (mandle, lískové a vlašské ořechy)
 • 1 šálek sušené ovoce (rozinky, švestky, fíky)
 • 1 šálek semena (slunečnice, dýně, lnu a chia)
 • 1/2 šálku kokosový olej první extrakční
 • 1/2 šálku mleté ​​přírodní kakao 1/2 šálku

organický příprava med: Smíchejte

 • v jedné misce ořechy , nakrájené sušené ovoce a semena.
 • V jiné míse smíchejte med a kokosový olej. Pokud je to nutné, můžete ohřívat tyto potraviny na mírném ohni, dokud se opět tekutina. Pak přidejte kakao.
 • připojit jak směsi a opatrně je promíchejte.
 • rozprostřením směsi na plech nebo plochého tvaru, pokryté fólií. Umístěte formulář do mrazicího oddílu.
 • O hodinu později se směs ztvrdne a můžete bez problémů nakrájejte na malé kousky, které připomínají Obchod proteinové tyčinky.
 • Udržujte domácí zvířata bary v mrazáku a odstranit je těsně před použitím, protože kokosový olej taje při teplotě + 22 ° C

7 fakta, co potřebujete vědět o snídani Snídaně

- je jedním ze tří hlavních denních jídel, i když mnoho lidí raději ignorovat, že je důležité, jak začít den produktivní.


5 Přestávek, které vyživují mozek

5 Přestávek, které vyživují mozek

Slyšeli jsme to milionkrát: snídaně je nejdůležitějším jídlem. To je opravdu pravda. Vzhledem k tomu, že snídaně zvyšuje metabolismus, lidé, kteří snídou snídani, mají zpravidla zdravé tělo. Věděli jste, že snídaně může živit váš mozek ? Samozřejmě, že jde o vyváženou snídani, ne plnou misku sladkých plodin a zbytečných kalorií.

(Recepty)

Jak vařit masti ručně ke zlepšení spánku

Jak vařit masti ručně ke zlepšení spánku

Chcete zlepšit kvalitu svého spánku? tělo cítit dobře na fyzické i psychické úrovni, dobře spát, tedy alespoň osm hodin denně bez přerušení. Často si neuvědomujeme, jak velký je spánek potřebný pro lidské zdraví. Během tohoto odpočinku jsou aktivovány některé z nejdůležitějších funkcí těla. To pomáhá regulovat tvorbu hormonů, metabolismus, zlepšuje zdraví mozku a má mnoho dalších pozitivních účinků.

(Recepty)