Silná osobnost: Máte své funkce?


Silná osobnost: Máte své funkce?

Často silné osobnosti mohou způsobit určité napětí nebo nepohodlí.

Věříme, že lidé se silným charakterem, kteří se nemohou vyhnout některým věcem. Domníváme se, že jsou někdy sobecké nebo považují pouze za své vlastní zájmy a nepřijímají názory nebo návrhy od jiných lidí.

Je to velmi daleko od pravdy.

Je pravda, že všichni jednotlivci mají vždy spoustu nuancí, pokud jde o označování někoho jako "pravého" introvertu, extrovertu, závislé, nezávislé, intuitivní osoby.

Když však mluvíme o silných osobnostech, musíme něco pochopit.

V psychologii je tento druh charakteru známý jako "trvalá osobnost".

Osoba může být introvertem nebo extravertem, ale především charakterizuje schopnost zůstat na hladině uprostřed nepříznivých okolností.

Níže budeme diskutovat o 5 rýži, která pomůže pochopit, co znamená být silnou osobou. Můžete je rozpoznat?

1. Silné osobnosti nemají rády výmluvy

Osoba se silnou povahou má velmi zvláštní způsob: učil se ze svých chyb a úspěchů. Svědomitě skromně, ale rozhodně.

To vysvětluje, proč se jí nelíbí polovina pravdy nebo poloviny lži, nemluvě o výmluvách nebo o lidech, kteří neudělají nic než čekat.

Tyto akce nutí lidi se silným charakterem ztrácet čas. Jsou to překážky, stejně jako způsoby, jak zpomalit záměry a cíle.

V jejich světě je třeba udělat vše, co je třeba udělat. Ten, kdo se ocitne na obzoru, je motivátorem, pro který stojí za to bojovat.

To znamená, že s těmi, kteří denně žijí s ospravedlněním a falešnými důvody, se cítí velmi nepříjemně.

2. Jsou obezřetní s těmi, které jim dávají jako součást svého života.

Pokud je něco, co definuje osobu se silnou osobností, je to její schopnost řídit situaci, aby mohla identifikovat její vnitřní myšlenky.

Ví, co chce a nechce. Tato lekce se naučila, protože v minulosti ji někdo přivedl, zklamal nebo zradil.

Nicméně není uzavřená, není studená a nedůvěřivá, ale naopak otevřená ostatním, ale neváhá použít vhodný psychologický filtr.

Nedovolí, aby vstoupila do svého života komukoli, kdo narušuje nebo narušuje její vnitřní klid.

3. Nemají rádi necitlivé, sobecké nebo humorné lidi ◊ Navzdory mnoha lidem je osoba se silným a stabilním charakterem

citlivá a velmi skromná. To proto, že hodnoty jsou důležité věci, neztrácejte čas a dávají smysl pro harmonii, dobré přátelství, lidé, kteří přinášejí světlo, ne hnědé, platidlo, věrné polovin, které sdílejí své hodnoty ...

Vzhledem k tomu, že nebude tolerovat ty, který jedná sobecky nebo nemůže ocenit nejjednodušší věc v životě: že je nemožné kupovat to, co všichni dostáváme, žijeme v úctě a štěstí.

4. Silné osobnosti se naučí ze strachu a bídy

Jednou z rysů, které určují silné lidi, je psychologická udržitelnost. Jak již víme, velmi málo slov je v osobním vývoji tak přesná, jako je stabilita.

To je schopnost překonat bídu a emocionální bolesti. Je také schopnost poučit se z této zkušenosti.

Takže osoba se silným charakterem se dokázala naučit ze strachu, překračovat hranice, aby dosáhla svých cílů.

Navíc tato životní zkušenost dává velkým psychologickým nástrojům, aby se mohla bez strachu pohybovat a být vnímavá k tomu, co přináší život. Zároveň dobře ví, co nechce přijmout.

5. Nepotřebují potěšit všem

Jak jsme řekli na začátku,

člověk se silnou osobností se ne vždy pokouší potěšit všechny. Místo toho ví, co chce, a neztráce čas na lidi, kteří to nestojí za to. Krátce po malém se dozvěděla, že touha potěšit každého a hledat souhlas ze všech způsobuje jen zklamání a utrpení.

Je to zbytečné, nelogické a nezdravé.

Trvalá osoba se rozhodne, že se nebude bát, jestli ji někdo nepřijme.

silná osobnost ví, že jejich okolí - ti, kdo opravdu cenný

, kteří si zaslouží jít ruku v ruce s nimi v životě a rozpoznat hodnotu svého charakteru. Obecně se zdá, že více než jedna z těchto charakteristik bude pravděpodobně znát. Možná se všichni naučili být silní svým vlastním způsobem, nebo se brzy naučíme. Jsme všichni na cestě k rozvoji silného člověka.

Hlavní obraz je laskavě poskytován © wikiHow.com

Každý silný člověk má svůj příběh

Muž je mnohem silnější, než si často myslíme. Pamatujte, že jste se narodili, abyste byli silní a potkali se s těžce a neporazitelnými obtížemi. Každý z nich má jádro, které pomáhá vést životní výzvy - je to stabilita.


6 Tipů, jak uspokojit ženu v posteli

6 Tipů, jak uspokojit ženu v posteli

Romantické vztahy začínají idealizací. V této větě se mysl odlišuje myšlenkou vztahů. Zde je to, jak se zamilujeme - a je třeba podporovat sexuálním potěšením vytvořit stabilní vztah. Ale uspokojit ženu v posteli - to není snadný úkol ... Pokud jde o sexuální potěšení, kultura, ideologie a společenského života - je třeba vzít všechny tyto vlivné faktory v úvahu.

(Sex a vztahy)

5 Důvodů, proč byste mít kompletní žena

5 Důvodů, proč byste mít kompletní žena

Sex a vztahy, je pravděpodobné, že jste, stejně jako mnoho dalších, strávil část svého života, placení příliš mnoho pozornosti malých vad a slabých stránek a snaží se zlepšit, aby se stal na plný. Existují lidé, kteří končí vztahy a čekají na další, aby přinesli vše, co jim chybí. Jinými slovy, oni očekávají, že tyto vztahy „naplnit“ všechny ty nedostatky, které nikdo neví, jak zacházet s cílem uvést skutečné a opravdové štěstí.

(Sex a vztahy)