Síla času - dát vše na místo


Síla času - dát vše na místo

Síla času - kreativní, neslučitelná a silná. Ale nedělá vás jako loutka, musíte jasně pochopit: řídíte svůj život.

Existují lidé, kteří žijí s myšlenkou - „že to, co to trvalo,“ a to bez ohledu na to, co se stalo včera, protože každý den - nová příležitost ke změně, k vytvoření nové reality a nechat za sebou, co se stalo.

I když je to pravda, je to často velmi pozitivní výhled pro osobní růst, ale je tu něco, co by se nemělo zapomínat: nesete odpovědnost za všechno, co děláte, všechno, co říkáte, a vše, co jste viděli a uvědomili, jak individuálně, tak s ostatními.

Vaše minulost se stala nedílnou součástí vašeho dnešního a je součástí toho, kdo jste teď. Časem se utváří vaše osobnost a toto je něco, na co byste si měli vždycky pamatovat.

Dnes bychom rádi promluvili trochu o tom, co je síla času.

Čas téměř vždy umisťuje všechno na místo.

Tato fráze se může zdát trochu přehnaná: čas všechno na místě, protože si to zasloužíš. Je možné, že to považujete za nespravedlivé.

Pokud jste dobrá osoba, proč se teď cítíte tak nešťastná? Odpověď na tuto otázku je jednoduchá: vaše neštěstí souvisí s přítomností a nemá nic společného s věcmi, k nimž došlo v minulosti.

Musíš jednat a bojovat za své štěstí právě teď.

Zde jsou některé jednoduché příklady, které vám pomohou pochopit to trochu lépe.
  • Lidé, kteří jsou v rozpacích nebo sebeckém, se nyní mohou cítit zbytečně nebo nejistě prostřednictvím svých rodinných příslušníků. Tito lidé se nikdy neodvážili opustit své komfortní zóny a
  • zklamáni přítomností , mají pocit, že jejich životy nejsou tak, jako by kdysi snívali.Muž, který vznáší hořkost, dostane jen osamělost.
  • Jak můžete vidět, tyto malé příklady tvoří hlavní myšlenku: budete sklízet všechny ovoce, které zaseli během času.
Můžete změnit

Mohou se lidé skutečně změnit? Osobnost - velmi komplexní koncept. To je produkt genů, prostředí, ve kterém jste vyrostli, a vaše životní zkušenosti.

Lidé se nemohou každý den měnit. Co dělají je stárnout

. Jsou si také vědomi svých slabostí a snaží se je zlepšit. Lidé nemění svou osobnost -jejich postoj k životu

se mění. Můžete se zlepšit, dokud si neuvědomíte, že je to nutné. Jste to, co jste v minulosti viděli a vyzkoušeli, alemůžete také spravovat svou vlastní realitu.

Je třeba připomenout, že pokud existuje vůle, člověk může vše změnit. Někdy je síla času nespravedlivá Bohužel,

pokud jste dobrá osoba, nezaručuje, že váš život bude vždycky úžasný.

To také neznamená, že se ve vaší cestě vždycky budou dělat dobré věci. Ačkoli je pravda, že "čas vkládá věci na své místo", musíte také pochopit, že život není vždy upřímný. Pamatujte si: Pokud budete milovat a respektovat svého partnera, bude vás vždy milovat (

to není vždy tak

  • ).Pokud jste vždy pracovali skromně, váš šéf vám odpoví stejným způsobem (to není vždycky
  • ).Pokud se vychovávat své děti s láskou a vždy jim dal, co chtěli, ale vždy reagovat stejným způsobem ( mnozí rodiče vám říci, že se to stane
  • ne vždy).To se může zdát nespravedlivé, ale ve skutečnosti rovnováha života neví, co je spravedlnost. Ne vždy dostanete to, co máte. Být dobrou osobou nezaručuje štěstí.

Síla času někdy se s tebou netýká tak, jak by měla být.Co tedy můžete v takových situacích dělat?

Jak se vypořádat s každodenní nespravedlností Nebuďte pasivní v případě nespravedlnosti.

Pokud vás někdo zachází špatně, nedopusťte to blízko k vašemu srdci a nechte se zacházet jako s oběťmi. Reagujte

Pokud si myslíte, že čas se s vámi netýká, jak si zasloužíte,

vytvořte svou vlastní realitu, kterou chcete . Lidé nejsou panenky jejich osudu: jsou to vojáci, kteří musí každý den čelit různým problémům.

  • Pochopte, že dobře srdce také vás činí citlivější. Zajímáte se o jiné lidi a máte schopnost vcítit do emocionální otevřenosti. To vše může přimět ostatní, aby se chovali sobečně.
  • Buďte odvážní a nepřestaňte být dobrým člověkem. Pokud jste vždycky udělali dobré skutky, nedovolte jim čas změnit, jen na základě toho, co dělají nebo nečiní jiní.Sledujte své instinkty a
  • se stanete hodným člověkem, který může být šťastný a naplnit štěstí druhých. Návyky čestní lidé 5 charakteristiky

I zvyky poctivých lidí, ne vždy stejně jako ostatní, budou vždy říkat, co si myslí a podle toho se chovat.


Zmatené vztahy vás mohou zničit

Zmatené vztahy vás mohou zničit

Máte do kómatu? Mluvíme o těch, kteří jsou v tebe uvíznutí, ve kterých se nehýbeš ani zpět ani ven. Je to vztah, který vás ničí jak uvnitř, tak i venku. Tento druh komunikace je destruktivní, protože vás táhne do stavu, ve kterém se budete cítit nemůžete přesunout, pokud vše ve svém životě se zastaví na počkání za něco, co se nikdy nestane.

(Sex a vztahy)

5 Důvodů, proč byste mít kompletní žena

5 Důvodů, proč byste mít kompletní žena

Sex a vztahy, je pravděpodobné, že jste, stejně jako mnoho dalších, strávil část svého života, placení příliš mnoho pozornosti malých vad a slabých stránek a snaží se zlepšit, aby se stal na plný. Existují lidé, kteří končí vztahy a čekají na další, aby přinesli vše, co jim chybí. Jinými slovy, oni očekávají, že tyto vztahy „naplnit“ všechny ty nedostatky, které nikdo neví, jak zacházet s cílem uvést skutečné a opravdové štěstí.

(Sex a vztahy)