Suchý šampon pro mastnou kontrolu vlasů


Suchý šampon pro mastnou kontrolu vlasů

Jeden z nejlepších doporučení pro pokožku hlavy - ne mytí vlasy každý den. To je způsobeno tím, že příliš mnoho vlhkosti může způsobit poškození. ◊ Navzdory tomu někteří lidé cítí potřebu neustále umývat vlasy, protože

jejich potní žlázy produkují příliš mnoho oleje . To dělá vlasy špinavé a mastné vzhled.Problémem je, že ne každý má dostatek času věnovat vlasům pozornost, kterou potřebuje. Někdy musím jít do práce s neatraktivním mastným vlasem.

Naštěstí odborníci věnovali tomuto problému zvláštní pozornost. Před několika lety vyvinuli

kosmetiku, která pomáhá řešit tyto problémy bez oplachování. Je to o fantastických suchých šamponech. K dispozici jsou různé typy šamponů, které splňují všechny potřeby.

To je skvělá pomoc pro krásu vlasů.

Jsou ideální pro ty, kteří chtějí řídit sekreci oleje na hlavě. Navíc nemusíte každodenně umýt vlasy! V tomto článku vám chceme říct, co to je. Také vám řekneme, jak vyrobit suchý šampon se 100% přírodními přísadami.

Co je suchý šampon?

Suchý šampon - lék, který vznikl před několika lety. Stala se alternativou k péči o vlasy, protože nemusíte každodenně umývat.

Jedná se o zdravou úpravu pokožky hlavy. To je způsobeno skutečností, že živiny v jeho složení rovnováha přirozené pH. Řídí činnost potní žlázy.

Suchý šampon vhodný pro fixaci vlasů. Toto ošetření také zvyšuje objem vlasů, takže je zdravé, lesklé a bez ztlumeného vzhledu.

Tento přípravek také obsahuje antifungální a antibakteriální látky. Vytvářejí ochrannou bariéru proti lupům a dalším běžným infekcím kůže.

Ačkoli je určen pro lidi s mastnými vlasy, mohou být také používány lidmi s normálními vlasy. To platí zejména v těch dnech, kdy nechcete vlasy umyt jako obvykle. Navíc jeho složky dezodorují vlasy. V důsledku toho

šampon zabraňuje vzhledu špatných pachů po tréninku nebo velmi horký den.

Jak udělat suchý šampon s přírodními ingrediencemi Na trzích a obchody jsou několik typů tohoto zajímavého produktu pro vlasy, ale někteří lidé raději používat přírodní receptury, protože jsou zdravější.

Tato možnost je levnější a méně agresivní, protože neobsahuje silné chemikálie. Navíc, jeho složky

lze snadno najít.

Můžete čas od času použít tento nádherný šampon. Například jej můžete použít, když nemáte čas umýt vlasy šamponem a jinými prostředky.

Složení 6 lžíce kukuřičný škrob

6 lžic rýžové mouky

 • 3 lžíce jedlé sody
 • 10 kapek kapaliny kokosového oleje
 • 10 kapek mátový olej 1 jar
 • instrukce
 • Place kukuřičný škrob ve sklenici a promíchá rýžové mouky a potraviny soda

Vědomě protřepte, aby byly ingredience dobře kombinovány.

 • Potom přidejte kokosový olej a mátový olej. Další protřepání.
 • Ujistěte se, že jsou složky rovnoměrně promíchány.
 • Potom můžete použít šampon.
 • Při tahu můžete zdobit nádobu, abyste ji mohli umístit do kosmetické tašky a vzít ji s sebou. Jak používat
 • Pomocí šamponu, postavte se před zrcadlem. Rozdělte si vlasy na několik kusů. Nalijte trochu suchý šampon.

Nezapomeňte pokrýt celou pokožku hlavy.

 • Naneste prášek na kořen vlasů na prsty. Provádějte to pomalu, kruhovými pohyby tak, aby byly absorbovány. Potom ji aplikujte na konce vlasů. Vždy používejte mírné množství, abyste udrželi nadměrné množství sušiny ve vlasech.
 • Šampon nechte 5 nebo 10 minut. Poté použijte štětec, abyste odstranili zbytek bílého prášku.
 • Budete mít okamžitě volné a nemastné vlasy.
 • Také díky oleji bude příjemný zápach.
 • Líbí se ti tento recept? Chceme, abyste to udělali doma, abyste viděli pro sebe všechny výhody, které má pro vlasy.


Přírodní balzám, které mají extrémně dlouhé řasy

Přírodní balzám, které mají extrémně dlouhé řasy

Abychom měli extrémně dlouhé řasy, máme tendenci užívat jatečně upravená těla. To nám dává uspokojivý účinek, ale je to umělý a dočasný prostředek. Aby naše řasy rostly vysoká a hustá, můžete použít tento velmi účinný starý lék. Z tohoto článku zjistěte, jak si vyrobit domácí přírodní balzám, aby se rychle dostaly extrémně dlouhé řasy.

(Krása)

Tajemství pro rychlý růst vlasů

Tajemství pro rychlý růst vlasů

Každý má rád, když jejich vlasy vypadají dobře a dobře upravené. Někdy si však začínáte všimnout, že má slabý a mírný vzhled, nebo dokonce horší - téměř neroste. Docela často to dělá si koupit drahé produkty péče o vlasy. Nicméně, tam jsou jednoduché nástroje, které můžete vařit doma s vlastními rukama .

(Krása)