Suchá kůže čistí: 7 fakty o jejím přínosu


Suchá kůže čistí: 7 fakty o jejím přínosu

Suchá kůže čistění se stala populární u mnoha žen.

A protože všichni objevili mnoho výhod této terapie, která trvá jen několik minut denně. Navíc, je jednoduchá technika jak pro krásu, tak pro zdraví.

Dnes se podíváme na 7 výhod, které mají suchou pleť. Věděli jste například, že pomáhá zbavit se celulitidy, vyklenutí kůže a zadržování tekutin?

Co je suchá pleť?

Suché čištění - to je velmi jednoduchá technika. Je nutné třepat kůži štětcem s přirozenou štětinou, která ji stimuluje a další orgány. Tento postup zlepšuje krevní oběh.

  • Masáž by měla být provedena v následujícím pořadí: začněte od zastávky a vždy se pohybujte ve směru srdce.
  • Čištění suché pokožky by mělo být střední intenzity. Nicméně by nemělo způsobovat nepohodlí nebo bolestivé pocity.
  • Postup může být proveden 5 až 30 minut několikrát týdně. Doporučuje se však začít jen s několika minutami a postupně zvyšovat čas.
  • Už od počátku si všimnete jeho užitečných vlastností. To bude viditelné z hlediska vaší pokožky a celkového zdraví.
  • Lidé s citlivou nebo citlivou kůží je třeba jemně očistit. Na začátku vždy jemně zatlačte kartáč.

Zdraví Výhody

Dále se podíváme na 7 výhody suché kůže čištění.

1. Pomáhá vyčistit lymfatické uzliny

Suché čištění pomáhá odstraňovat přebytečnou tekutinu z lymfatických uzlin. Jinými slovy umožňuje vymýtit lymfatický systém.

Tento systém je zodpovědný za odstranění toxinů, které se nahromadily v těle,a také zajišťuje správné fungování imunitního systému.

Díky tomu pokožka vypadá lépe. Zároveň získáte možnost zbavit se malých toxických částic, které způsobují zdravotní potíže.
V důsledku toho posiluje přirozenou ochranu těla.

2. Zobrazuje nadbytek tekutiny z celého těla

Tato technika pomáhá jasné nejen lymfatické uzliny, ale i celé tělo. Kromě toho nebudete muset užívat diuretika.

Díky suchému čištění můžete snížit otok některých částí těla, například nohu nebo krku. Navíc můžete také snížit záněty kloubů.

3. Přispívá k růstu pokožky

Suché čištění - to je alternativa k prostředkům pro exfoliation.

Ve skutečnosti můžete kombinovat různé typy peeling zbavit se mrtvých buněk. Zejména ty, které se hromadí na povrchu pokožky, znemožňují její nudné, šedé a suché.

Toto čištění také přispívá k růstu kůže a v důsledku toho snižuje vrásky.

také, to je dobrý způsob, jak se připravit na vystavení slunečnímu záření. Díky suchému čištění bude opálení krásné a zdravé.

4. Boj celulitidy

Celulitida je jedním z mnoha vážných obav mnoha žen. Chemické čištění však nabízí řešení tohoto problému. A to vše díky hlubokému působení na kůži.

Při čištění lymfatického systému posuňte sloučeniny, které se v těle obvykle hromadí a celulitida je mnohem stabilnější.

5. Zabraňuje sténám

Stretchy jsou spojeny s dehydratací, nedostatečnou elasticitou a růstem kůže.

Můžete jim zabránit a podpořit růst kožních buněk . To vám pomůže vyčistit každý den. Po této proceduře naneste na kůži přírodní hydratační prostředky.Chcete vědět více? Dva způsoby, jak se zbavit strií přirozeně

6. zlepšuje krevní oběh Tato masáž pokožky pomocí štětce má další výhodu -

zlepšení průtoku krve. Účinek je zvláště patrný, pokud provádíte čištění ve směru popsaném na začátku článku.Začněte se zastávkou a vylezte nahoru.

Vždy se pohybujte směrem k srdci . Proto škrábání krku sestoupí dolů k hrudníku.Pokud vás někdo může spláchnout, požádejte o to, abyste to provedli

ze shora dolů.Když dokončíte masáž, budete cítit

příjemné bodnutí kolem těla . Také poskytuje velkou úlevu, zvláště pokud obvykle trpíte pocity těžkosti nebo křečových žil.7. Učiní pokožku hladkou

okamžitý výsledek suchého čištění - to je

příjemná hladkost pokožky . Takový postup také přispívá k jeho růstu.Kůže vypadá měkčí, elegantnější a odolnější

. Navíc bude méně zavěšeno.Main image zdvořilost © wikiHow.com

čištění vody s mandlemi a rozmarýnem

čistící pleťové pomáhá odstranit nečistoty a make-up, a odumřelých buněk, které snižují jas a barvu.


Léčivé vlastnosti máty

Léčivé vlastnosti máty

Chuť mátou vědět všechno. Je to příjemné, osvěžující a povzbuzující - a to nemůže, ale prosím. M'yata je důvod, proč jsme všichni rádi natolik, je klíčovým prvkem v mnoha potravinách a nápojích na celém světě. Kromě toho tato aromatická rostlina široce používán v mnoha lékařských postupech, protože jeho četných výhod a léčivé vlastnosti, které pomáhají zlepšit zdravotní stav.

(Krása)

4 Jednoduchých tipů k omlazení vlasy krása

4 Jednoduchých tipů k omlazení vlasy krása

Lze dosáhnout mladší vypadat zdravé vlasy? Samozřejmě ano! Stejně jako vy, myslíte si, že doba trvá sama, a to platí i pro naše vlasy. Začíná vypadat stále temnější, slabší a nemá hlasitost. Použití chemické péče také ovlivňuje jeho zdraví. Barviva, krémy, použijte fén nebo kulma - všechny nepřátele zdraví našich vlasů.

(Krása)