Moderního rodičovství - svěrací kazajka


Moderního rodičovství - svěrací kazajka

Zajímavá fakta moderního rodičovství je zaměřen na analýzu a organizaci v některém ze života našich dětí. Často neexistuje žádné pole pro improvizaci a chování dítěte.

Ve skutečnosti se děti učí velmi rychle. Nakonec je tento věk velmi důležitý pro získávání znalostí, které jim pomohou v budoucnu.

Ale to je mnohem důležitější: být šťastný.

Moderní rodičovství jejich limity

Protože jsme nyní vychovávat děti, rodiče - ti, kteří jsou nejvíce na vině, pokud jde o děti, které nemají úplnou dětství.

třídy po školních aktivit a různé malované harmonogramu ... Naše děti brzy dozví, že také znamená smysl pro zodpovědnost, stanoveného harmonogramu a nedostatek (nebo nepřítomnost) volného času.

Výchova k výchově (přesněji, rozvíjení konceptů) má na rozdíl od osobního rozvoje mimořádný význam.

Děti se nudí. Nicméně nuda, hra a volný čas jsou tři věci, které dospělí považují za špatné, ale ve skutečnosti přispívají k tvořivosti. To je tvořivost, kterou budou zítra děti potřebovat. To je kvalita, která je v moderním světě velmi potřebná.

Nicméně, pokud je vše omezeno pravidly od začátku, pokud nehrají, pak kdy bude hrát?

Charakteristiky změkčených rodičů

Jako rodiče někdy nerozumíme, že nutíme děti žít stejným způsobem jako my. Jsme tak brzy zapomněli naše dětství?

To je důvod, proč máme velmi důležitou sebekritiku, abychom mohli posoudit, zda bychom dusno rodiče, kteří sají život dětí, organizování každou minutu.

Uklidňující rodiče ovládají život svých dětí. Máte pak fotbal, pak housle, občerstvení na třetí hodinu ... Není čas přemýšlet o tom, co dělat, odvrátit pozornost a nemyslet na nic.

Každá minuta je plánována.

Zapomínají na své dětské sny. Je jim jedno, co jejich děti chtějí. Jejich sny musí být v souladu s tím, co rodiče chtějí.

Například, je jedno, jestli dítě ráda hraje na kytaru. Pokud jeden z rodičů nedokončí hodiny kytary, nucuje své dítě, aby si uvědomil své sny. Hodnoty se stávají doktrínou, kterou nelze zpochybnit.

Tito rodiče neumožňují svým dětem myslet jinak než oni. Jejich děti nejsou vnímány jako lidé, ale jako cenné věci, které jsou tvarovány svým vlastním způsobem a podobou, aby se mohly rychle stát úspěšnými.

Svoboda dětí

Musíme dovolit, aby děti byly svobodné.

Musíme jim dát příležitost přemýšlet a vytvořit. Je důležité, aby se v jejich vztazích s ostatními nudily, bloudily, hrály a naučily se. To je to, co bychom nikdy neměli dělat:

nenechte děti myslet samy o sobě a nechte je věřit, že všechno, co říkáme, je pravdivé a že nemohou mít opačný nápad. My, jako dospělí, víme, že lidé vidí svět jinak, že rozdíly v názorech skutečně obohacují život.

Nesnažte se vychovávat perfektní děti. Nechte děti dělat chyby, učit se v nich, spadnout a vstát. Zjistěte, co se jim líbí. Naším úkolem je podporovat je.

Ale především, milujte děti. Udělejte si čas s nimi a dělejte zajímavé věci dohromady. Nikdy neodmítněte své naděje ani sny a

nesnažte se je nahradit svými přesvědčeními a předsudky.

Pokud vaše dítě chce udělat balet, nech to být! Pokud chce zpívat nebo jezdit na koni, nech to udělat. Neměli bychom je omezovat. To nebude nic dobrého. Měli by experimentovat a žít maximálně. Kdo ví, co bude v budoucnu. Víme však, co se děje nyní. Je to dětství, láska, porozumění, zábava a radost, které brání moderní výchova dětí.

Nezvěstujte děti. Vychovávat je tak, aby byli spokojeni, a nechat

Děti, kteří mokré posteli: příčiny a léčba

Lékaři a psychologové nazývají tento problém noční pomočování (inkontinence), i když všichni víme, co to znamená „namočí postel.“

je svobodný.


Tvůj syn je nejdražším pokladem

Tvůj syn je nejdražším pokladem

Syn je pokladem pro nějakou matku nebo otce. Vidí se v sobě, ale v novém těle. Rodiče se budou snažit, aby vyrostli statečný mladý člověk, který bude šťastný a připravený udělat radost ostatním. Všechny děti jsou důležité a cenné bez ohledu na pohlaví. Chlapci nebo dívky - na tom nezáleží, musíme je milovat a učit je stejným způsobem.

(Zajímavosti)

7 Faktů, které jste nevěděli o rakovině kůže

7 Faktů, které jste nevěděli o rakovině kůže

Rakovina kůže postihuje především osoby ve věku 50 nebo starší. Nicméně, to může také vyvíjet u mladých lidí, obzvláště jestliže oni jsou vystaveni slunci a nepoužívají opalovací krémy. Nejrozšířenější formou tohoto druhu rakoviny je nemelanomální rakovina kůže, která získala toto jméno, protože nemá žádné známky maligního melanomu produkovaného melanocyty.

(Zajímavosti)