Zadržená v pastích emoce ovlivňují tělo


Zadržená v pastích emoce ovlivňují tělo

Sex a vztahy Všechny zdrženlivý emoce se hromadí a pomalu doutnajícív lidském těle, což může vést k rozvoji fyzické nemoci. Ano, všichni jste slyšeli správně.

"Skutečnost, že se neodvážíme říkat slova, vyjde ve formě fyzické bolesti." Zapamatujte si tuto frázi, protože to nebude užitečné pouze pro vás, když budete cítit potřebu mluvit o svých pocátech a myšlenkách.

V tomto článku budeme hovořit o tom, proč emoce mohou z nás nemocí a samozřejmě vám radíme, jak tomu zabránit. Tělo odesílá hodně signálů osobě, i když si je nevšimne. Když dlouhodobě omezujeme naše emoce, překrývají se, což může vést k rozvoji fyzické nemoci.

strach, závist, kritika ... Někteří lidé udržují každý z těchto pocitů v jakési citové boxu, který jen z nich dělá cítit špatně fyzicky i psychicky. Nemoc je zpráva, kterou nám poslal tělo, aby nám vyprávěl o nějakém emočním bloku, nebo naznačil, že se musíš zbavit něčeho ve svém životě nebo ho změnit.

Když člověk jede špatným směrem, tj

vyjadřuje své myšlenky nahlas, nechci vyvolat hádku nebo říkají, že může ukončit vztahy s ostatními, zatímco někteří začínají mít symptomy a bolest. Zachycení emocí je příčinou mnoha nemocí. Ovlivňuje určitý orgán nebo část těla, v závislosti na tom, který pocit je nebo se stává nevyváženým. Bolest je varovný signál,

a není nutné zavírat oči.

Když tam jsou příznaky, je třeba odpoutat se od svých případů a zjistit, které negativní myšlenky nebo víry jsou tak zakořeněné ve svém životě, začal způsobovat bolest. Negativní emoce - je to onemocnění

Existuje určitý

psychosomatický

vztah nebo závislost, která váže myšlenky se symptomy. Zdá se, že byste neměli okamžitě utéct, abyste navštívili lékaře a požádali ho, aby vám předepsal lék. Naopak - je lepší se zapojit do sebe-vyšetření, takže zlepšit své vlastní myšlenky a jako výsledek pocity. Například stres může způsobit výskyt vředů nebo srdečních záchvatů. Navíc je deprese příčinou ztráty energie a zvýšené chuti k jídlu. Somatika se projevuje velmi živě. Nejčastější typy bolesti a zdravotních problémů pocházejí z našich emocí.

Hlava To je nepochybně centrum našeho těla. Můžete mít bolesti hlavy kvůli zvýšení rychlosti, s níž krev pulsuje nebo přes zúžení tepen.

Poslední část naznačuje

neschopnost vyjádřit základní emoce

, jako je láska.

Krk Tato část těla spojí mysl s tělem. Pokud je pro člověka těžké otočit krk, může být příčina mnohem hlubší než jen špatný sen. Ve skutečnosti to může znamenat omezené nebo příliš vážné vnímání života.Šikmé a úzký krk způsobuje bolesti krku,

i nadměrné stres.

Zpět

Nezapomeňte: pokud se vám podaří vyřešit obtížný problém, existuje pocit, že z ramen zmizelo nějaké břemeno. Hmotnost, kterou nosíme na sobě, souvisí s pocity a zkušenostmi minulosti, že nemůžeme zapomenout ani nechat jít. Navíc páteř podporuje záda a umožňuje osobě provádět různé akce. Bolest v této oblasti je varováním, že se něco děje špatně, a je možné uvolnit vnější emoce, které stále držíte.

Srdce

Toto tělo je spojeno s láskou, ale také s dalšími emocemi, jako je nenávist. To je centrum našich pocitů. Proto se může vyskytnout onemocnění srdce

, když člověk úplně narazí do těžké nebo beznadějné situace.

Možná, že váš vztah prošel dlouhou cestou, nebo jste příliš znepokojeni věcmi, které už ne přinášejí štěstí.

Zastavit Zastavit

umožnit osobě pohybovat se vpřed a také její stabilitu. Navíc vytvářejí pocit bezpečí. Takže problémy s nohama znamenají, že se cítíte nejistě, nevíte, jakým způsobem jít nebo co přemýšlet o vaší budoucnosti a plánech.

Víte, že alergie jsou známkou toho, že lidé se něco bojí a krevní tlak stoupá kvůli dlouhotrvajícímu pocitu úzkosti? Víte, že infekce močových cest jsou způsobeny nespokojeností s vašimi osobními vztahy?

Tipy pro správné vedení vašich emocí a nedostatek nemocí Možná jste si mysleli, že pouze negativní emoce mohou být příčinou určitých onemocnění, ale to není úplně případ. Například, v některých případech, nadměrné radosti vede k overexcitation, které mohou poškodit

srdce

.

Zde je seznam některých doporučení, které vám pomohou řídit vaše emoce a tím zabránit určitým chorobám.Zbavte se nepřiměřených emocí

Nejprve je žádoucí zjistit, které emoce se cítíte nejčastěji a nejsilněji. Přestože jsou negativní nebo pozitivní, omezené emoce mohou mít škodlivé účinky. Například,

pocity hořkosti a urážky jsou nezdravé

. Jak se s nimi zbavit? Odpověď je odpuštění.

Tato metoda vyžaduje odvahu, protože vám umožňuje osvobodit se od pohmoždění. Odpuštění také pomáhá zanechat těžké břemeno, které jste utrpěli. Dystantsiyuyte se ze situací, které způsobují negativní emoceJakmile pochopíte, jaké emoce, protože ty bolesti a začal tvrdě pracovat, aby je vymazat ze svého života, je dalším krokem - s cílem zabránit recidivě.

Pokud například pochopíte, že trpíte nedostatkem tolerance, snažte se být v situaci, kdy se budete chovat netolerantní.

Pokud si nejste jisti, že se vám podařilo zbavit se kořene určitého pocitu,

odvrátit se od situací, které ji způsobují.

Setkat se s rodinou a přáteli

Sdílená zábava s těmi, které milujeme, je skvělý způsob, jak se zbavit upřímného množství. Možná je to okamžik, kdy je třeba jim vyprávět o svých vlastních pocitů, které jste udržoval ve všech těchto letech. Nezáleží na tom, co si myslíte, že je lepší se nedotknout starých vzpomínek: odpuštění a uzdravení jsou užitečné jak pro vás, tak pro vaše blízké. Buď

v blízkosti přírody pěšky parku rekreaci v horách, jóga nebo meditace

pláži, koupání v řece nebo pohybem na čerstvém vzduchu je skvělý způsob, jak

které uvolní negativní a nezdravé emoce budete držet zpátky důvěru.


Známky toho, že jste v toxickém vztah Sex a vztahy

Známky toho, že jste v toxickém vztah Sex a vztahy

Někdy láska prostě nestačí. Ale je tu něco víc nebezpečný: láska může být toxický, způsobující pojistné a popírat křídla, zůstaly jen závist a nedůvěru. Můžete si myslet, že docela snadné rozpoznat, kdy se dostanete do toxického vztahu. Bohužel tomu tak není, a proč někteří lidé skončí, jakmile se ocitnou.

(Sex a vztahy)

ŠPatné a dobré lidi. Kdo nás dělá šťastný

ŠPatné a dobré lidi. Kdo nás dělá šťastný

Je důležité dát a přijímat na oplátku. Musíte se oddálit od lidí, kteří se cítí nepříjemně a platit reciprocitu, když nám někdo pomáhá růst jako osoba. Za prvé, chceme říci, že mezi dobrými a špatnými lidmi není rozdělení. Žádná vědecká metoda nemůže měřit, jak dobrý nebo zlý je někdo. Pravda je však jedna věc: každý ví o pozitivní nebo negativní energii, kterou s sebou přinášejí někteří lidé.

(Sex a vztahy)