Vztahy na dálku - ne bariéra k pocitům


Vztahy na dálku - ne bariéra k pocitům

Vzdálenost mezi dvěma lidmi, kteří se milují, je jako nit, která spojuje srdce. Pocity neprocházejí, ale je vždy strach, že kilometry mezi vámi zničí zvídavý pohled a rozdělí dvě těla, která se nedávno dostala tak blízko. V celém životě má člověk často, z jednoho nebo jiného důvodu, zkušenost se odloučením od někoho, kdo je pro ni drahý. Možná je to vaše milované nebo dítě.

Nejčastější příčinou nucených vztahů z dálky je práce, která nutí odstupovat daleko od sebe. Přestože je toto oddělení obvykle dočasné, může se stát vážným testem pro emoční komunikaci ve vztazích.

Existují pochybnosti, obavy a především částky za druhou polovinu.

Nicméně, upřímné pocity a dva moudří muži, kteří vědí, jak se vyrovnat s podobnými komplexními a důležitými problémy, chápou, že vzdálenost je

jen nedostatek fyzického kontaktu, ne lásky. Doporučujeme vám o tomto tématu mluvit trochu víc.

Vzdálenost odděluje duši

Když dva lidé začínají vztah, nikdy není jasné, na jaký test budou muset podstoupit. Pokud se tedy setkáte, měli byste vědět pár věcí:

láska

 • je vědět, jak nasměrovat své pocity a činy; milovat někoho - to je vždy riziko;
 • vztahy mohou být nazvány stabilní, zralé a vědomé, pokud se jim podařilo vypořádat se se všemi obtížemi. A obvykle nejsme připraveni na takové situace.
 • V dnešní náročné a měnící se společnosti, kde je vysoký duch hospodářské soutěže, je často nutné se pohybovat, aby se zlepšila finanční situace nebo získalo lepší vzdělání.

Doporučujeme také číst: "

Nedovolte, aby láska změnila, kdo jste"Ačkoli nejlepší způsob, jak překonat tyto překážky dohromady není vždy možné. Přinejmenším po určitou dobu, během níž vznikají nejčastější problémy. Budeme je dále analyzovat v tomto článku.

Pocity z dálky se stávají nejistými.

Obvykle jsou hlavními nepřáteli tohoto vztahu ve značné vzdálenosti

pochybnost, strach a nedůvěra. Mnoho z nás je zvyklá na skutečnost, že naše druhá polovina je vždy blízko. Proto, když partner jde a mezi vámi je vzdálenost stovek, nebo dokonce tisíce kilometrů, jsou ve vašem srdci pochybnosti a máte pocit, jako byste sami ztratili své částice.

 • Hlavním problémem nejistoty v pocitů jiné osoby. To je důvod, proč často začínají vyžadovat častější telefonních hovorech, zprávách, a vyzývá k potvrzení, že spojení je stále naživu. Ale opravdu potřebujete uklidnit své obavy.
 • Ačkoli to je nepochybně velmi obtížné.

vztah na dálku, kteří je mohou udržet a kdo není

expert ve vztazích říci, že ne každý je připraven udržovat vztahy na dálku.

Například lidé s nízkým sebevědomím silně lpí na svých partnerů, protože potřebují potvrzující pocity konstantní a intimity, která dělá dlouhé odloučení nemožné.

 • nízké mínění o sobě, mohou být problémy se sebevědomím a nedostatkem důvěry
 • zdrojem žárlivosti a nedůvěry, což má mnoho utrpení na jinou osobu. Na druhou stranu, citově zralí lidé s dobrou duševní zdraví lze navázat komunikaci se svým partnerem, který v první řadě bude založen na důvěře a sdílené hodnoty těch, které miloval.
 • To neznamená, že lidé nemají dlouhou dobu doma, nemají chybí fyzický kontakt, dojemné, pocit intimity, nativní tváře ...
 • Pokud se vám líbí srdce a jsou v souladu s vaší mysli, důvěra ve vztazích může neovlivní žádnou vzdálenost.

Jak udržovat vztahy při

dálku Jak již bylo řečeno, je zůstat pohromadě, když jste na dálku, hraje důležitou roli identitu každého partnera.

Nicméně, tam jsou některé důležité faktory, které je třeba vzít v úvahu:

V dálce by měl mít svůj vlastní důvod, že oba partneři pochopit a přijmout. V každém vztahu, by mělo být jasné, že účel oddělení - vytvořit lepší soužití v budoucnu,

 • vytvořit společný prostor, kde můžete žít společně. Pokud ve vašem případě, že opak je pravdou a nerozumí navzájem nebo způsobit odchod, udržovat vztahy bude obtížné.
 • Budujte důvěru a respektujte každý okamžik. Můžete žít v různých částech světa, ale to neznamená, že emocionální prostor mezi vámi zmizí.
 • I když vzdálenost by měla být upřímný a věrný. Doporučuje

přečíst článek o nejlepších tipů pro zlepšení vlastníli za jistých okolností nelze hovořit přes Skype nebo zaneprázdněn, že jiná osoba, musí pochopit, nebojte se a nenesou nejhorší.

Vzdálenost - dočasný jev. To je důležité. V případě, že pár má odejít na nějakou dobu, jak vědět, že každý den od sebe, rozdíl mezi okamžikem, kdy budou opět spolu.

vaše úsilí, smutek a touha nebýt zbytečný.


Pravé přátelství: na cestě nesli své kamarády-invalidé

Pravé přátelství: na cestě nesli své kamarády-invalidé

Pravé přátelství často znamená, že potřebujeme přinést určité oběti, aby uspokojily potřeby toho, kterého milujeme. V případě, že budeme hovořit, zázrak přátelství lze nalézt v historii 29-leté Queven Chandler a jeho přátelé Philip Keller, Tom Troyera, Luke Thompson a Benjamin Duval. Když tato skupina amerických přátel plánovala strávit dovolenou v Evropě, rozhodli se, že opuštění Keyvana doma není dobré.

(Sex a vztahy)

Osm znamení, že vaše tělo touží sex a vztahy Sex

Osm znamení, že vaše tělo touží sex a vztahy Sex

Své fyziologické a sexuální potřeby se mohou objevit několik příznaků, které odrazuje od sexuální kontakt a nové neuvěřitelné zážitky. Nedostatek sexu má fyzické a emocionální projevy, ať už víte o nich nebo ne. Tato základní lidská potřeba je mnohem hlubší než spokojenost, kterou přináší, protože hraje také důležitou roli ve zdraví a blahu.

(Sex a vztahy)